Nieuws
Beveiliging voorzitter comité ex-moslims

Dat liet een woordvoerder van de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding vandaag desgevraagd weten. Aanleiding voor de aanvullende maatregelen is het feit dat Jami zaterdag in zijn woonplaats Voorburg is mishandeld en de daarop volgende massale media-aandacht, waarbij vaak foto's van Jami werden getoond.
Het lijkt er op dat de alevietische stroming simpel als oplossing is bedacht om voor maar niet te hoeven zeggen dat ze afvalligen zijn. Daar staat immers de doodstraf op.
Deze moslims (noem ik zelf geen moslims meer) zijn geen enkel probleem voor Nederland of het land waarin zij wonen. Zij zijn ook vaak de gene waar het positieve nieuws vandaan komt foto
Veel Extremisten en alle Islamhaters, interpreteren de Koran uit hun context en verdraaien de woorden. Dat zie je ook in deze topic gebeuren.
Er zijn moslims die zeggen dat Islam en mensenrechten samengaan, andere, de extremisten wijzen dit resoluut af. Er zijn Moslims die het oke vinden als hun vrouw werkt, anderen houden zich vast aan de "traditionele" man-vrouw rolverdeling. Etc.
Ze zeggen dat ze zich allemaal op de Koran en overleveringen beroepen.
Afvalligheid wordt bijvoorbeeld door de Koran wel toegestaan. In de cultuur van veel Moslimlanden is het echter not done of wordt je misschien veroordeeld. De mensen die afvalligheid gestraft zien willen worden zitten wel fout volgens de Islam. De Koranische opvatting is dat iedereen vrij is te geloven wat hij wil.
Zo'n Jami doet precies wat extremisten doen. Vasthouden aan (oude) meningen die niet te herleiden zijn tot de Islamitische bronnen. In feite is Jami ook een extremist.
Gelukkig zijn er positieve signalen in de Moslimwereld. Intellectuelen, moslimwetenschappers en Islamgeleerden die terug willen naar de ware boodschap van de Koran, namelijk die van de Rechtvaardigheid.
Verder over geen dwang in de islam, is ook maar betrekkelijk. Ik als ongelovige moet wel de Zakaat betalen als ik er niet voor kies om moslim te worden en dat is alleen in een islamietische gedomineerd land. Wanneer het land nog niet gedomineerd word door de islam staan er in vrijwel ieder hoofdstuk van de koran teksten wat je hoort te doen met ongelovigen of wat hen te wachten staat.
Lees en huiver!
Tegenstrijdig, Door deze frequent te bashen, kies je toch partij voor de theedrinkers, PH'tje
Zoek de logica.
Just blame yourself once and move on.
Dan waren we snel van zo'n linkse rukker af.
Lekker offtopic maar zag een kans foto
Mijn eerste reactie was:
Als je als "gelovige" zo snel van je stuk te brengen bent door de mening van een "sterveling" dan ben je toch niet echt een gelovige.
En wat jezelf ook al aangaf: " Alle religieuze boeken kennen passages die geweld verheerlijken en tegelijkertijd kennen ze ook passages die nuances uitdragen. Alsof de heilige boeken geschreven zijn om voor ieder iets van zijn/ haar interesse te vinden."
Klopt. Religie is nl ontworpen om alle aspecten van een maatschapij, dus ook de vele vragen/gedragingen die vanuit een maatschapij worden gesteld, te beantwoorden. Religie is letterlijk voor elk wat wils, religie is imo vooral zelfreflectie. Kijk eens naar de gelovigen die spreken over: allah is liefde. Zij zullen zich waarschijnlijk niet snel inlaten met geweld. Allah is liefde omdat hun persoonlijkheid niet om kan gaan met een harde versie van Allah. Dat zou van nl van hun persoonlijkheid een hele vreemde spagaat vragen. Aan de andere kant zien we ook gelovigen die uit lijken te gaan van een harde straffende god. Dat past nl ook in hun persoonlijkheid. Religie is dus vooral een proces van opvoeden, straffen, belonen. Het is dermate breed ontworpen dat ondanks het geloof in EEN god, iedereen toch iets heeft van een eigen religie beleving. God is uiteindelijk zelfrefectie, niets meer en niets minder. Religie is dan ook imo de ultieme marketing.
Superfighter is anti veel o.a. homo’s, emancipatie, westerse maatschappij etc. ik hoop dat hij iets wezenlijks in onze maatschappij betekent. foto
Dat is nu exact hetgeen dat door een heleboel mensen als ACHTERLIJK wordt ervaren.
En het hypocriete zit hem vooral in de eis van tolerantie, maar zelf geen milimeter tolerant zijn.
En als je dan iets flikt dat in deze maatschappij OOK als achterlijk wordt ervaren, je gelijk verschuilen achter je vrijheid van godsdienst, alsof die ergens iets mee te maken heeft.
Erg jammer, ik ken moslims die respectvol zijn, ben ik mee bevriend! Maar jij vertegenwoordigt het compleet zieke en zwakzinnige deel. Het deel dat alles verpest voor de mensen die WEL een positieve bijdrage aan de samenleving willen geven.
Jij loopt alleen maar te krijsen achter een schuilnaampje, terwijl hij zijn idealen volgt, ondanks de consequenties.
En ik snap ook niet dat je hem een Moslimhater of Islamofoob durft te noemen. Als je breekt met een geloof doe je dat niet uit haat maar omdat je dat geloof niet kunt rijmen met je persoonlijke morele overtuigingen.
Typisch weer dat dit door jou als HAAT wordt ervaren. Ongelofelijk kleinzielig ben je als je werkelijk totaal geen kritiek kunt ervaren op je geloof.
die mepperds mogen wat mij betreft op een andere manier ex-moslim worden (en zeker ex-verblijvend-in-nederland).
Wat is het toch weer een geloof wat bol staat van de ruimdenkende en zich beschaafd uitende mensen zeg!
Wanneer gaan de echte "beschaafde" moslims zich er nu eens tegenaan bemoeien?
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
De meeste islamitische stromingen hebben een erg goed ontwikkelde manier van zelfbehoud en daar past de alevisme niet bij. Mwah ik want ik kan ze behoorlijk snel van stuk brengen foto.
Natuurlijk ga ik de discussie op een nette manier aan. Je geeft mee geen enkele reden om dat niet te doen. Ik kan denk dat ik beter kan zeggen: Met alle respect naar jou hoor, want je noemt me geen racist, xenofoob of wat nu dan ook weer populair woordje is om mij te noemen.
Geen verwijten. Dat is bijna uitzonderlijk hier op fok foto
Lees en huiver:
www.kuran.nl
De sharia gebied de dood aan afvallige. Dit staat in de hadith en is een onderdeel van de sharia. Dat dit figuur die de tekst beschreven heeft ineens net doet dat het een krijgswet is, slaat helemaal nergens op. Nergens in de hadith staat dat dit ineens een krijgswet is. Dit is verzonnen omdat de autheur verwacht dat niemand toch de hadith gaat lezen om het te controleren. Bovendien staat het niet 1 keer in de hadith maar meerdere keren. Daar is gek genoeg ineens geen antwoord op.
En zelfs al zouden mensen het controleren. Je kunt niet bepaald reageren dus het bedrog blijft toch wel op internet staan.
Ga toch verdorie gewoon je eigen boekje lezen. Niet de leugens van je imam, niet de leugens die je eigen geest ontwikkelt om je eigen identiteit vast te houden maar gewoon het boek zelf.
Begin maar met de koran. Als je die uit hebt en nog niet vol walging zit mag je de hadith gaan proberen. Als je deze uit hebt en nog niet vol walging zit, is er iets serieus mis met je geweten, persoonlijkheid.
was hij dat die dit zei..
jeetje zeg
hij was zo interessant dat ik niet eens wist wie hij was..
Live to die and be remembered!
Wat een gelul. In NL is geloof al eeuwen onderwerp van hoon in literatuur, films, toneel en cabaret. In jouw optie zouden we hier dan al lang een burgeroorlog hebben zeker? Hou gewoon je poten thuis en gedraag je.
Ik zou hem in ieder geval bijstaan wanneer ik hem belaagd zie worden
dan is de drempel om dat soort volk levenslang te geven een stuk lager,dan kunnen we de tbs afschaffen (dus ook proefverlof) omdat ze niet weer te hoeven worden voorbereid op een terugkeer in de maatschapij,en je helpt de plaatselijke bevolking aan werk (bewaking ed) en voorzieningen(die er dan gebouwd moeten worden en waar zij dus ook aan mee profiteren) foto
Pure provocatie en dan raar opkijken als je reacties terug krijgt. Is wel een beetje hypocriet om niks te verwachten foto
O nee, dan is het vast opeens racisme volgens jou, is het niet? foto
foto
Leg eens uit.... waarom richt je eigenlijk je pijlen op bovengenoemde politieke partijen? Is het nog niet tot je botte verstand doorgedrongen dat geen enkele politieke partij hiervoor aansprakelijk gesteld kan worden en ook geen politieke partij een multiculturele samenleving kon of kan voorkomen? Nee, ook Wilders niet.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Ze neukte trouwens heerlijk. Ze had overigens ook nog eens een heerlijk lijf,
had der broer moeten weten dat ik haar paalde hahaha.,
Ach al haar vriendinnen deden alles wat allah en zijn profeet verbieden
Die moslima's zijn goed bezig
Ik ken wel wat "gristenen", maar die gaan niet zo ver om voor hun kids al te bepalen dat die ook met een "gristen" moeten trouwen.
We laten ons naaien door een stelletje hypocriete moslims.
Straks hebben we er weer een werkgelegenheidsprobleem bij als alle politici, ex-moslims, homo's, verkrachte vrouwen, besneden vrouwen, leraren en burgemeesters 2 of meer bodyguards mee krijgen..........
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken