Nieuws
'PGP op PC is bewijs voor criminele plannen'

Als bewijslast werd in die zaak een getuigenis aangevoerd van een politie-expert die stelde dat met het beveiligingsprogramma PGP in principe elk bestand kan worden versleuteld. Levie had dit programma ook op zijn PC staan. Hoewel dat volgens de verdediging helemaal los staat van de zaak zelf werd hij mede op grond van de getuigenis wel veroordeeld. In het hoger beroep, waarbij een panel van drie rechters zich over de zaak boog, is die veroordeling overgenomen.
Het is nog niet bekend wat de gevolgen van de uitspraak zijn. Besturingssystemen als Microsoft Windows en MacOS van Apple hebben namelijk ook standaard de mogelijkheid aan boord om computerbestanden te versleutelen.
Overigens had PGP al eerder de aandacht van de Amerikaanse justitie omdat bedenker Phil Zimmermann het programma wilde exporteren, ondanks een verbod. Hij wist uiteindelijk een gevangenisstraf te voorkomen door de broncode van PGP in boekvorm uit te brengen en zich daarbij te beroepen op de vrijheid van meningsuiting. Tijdens een bijeenkomst van hackers in Nederland werd het boek met tekstherkenningssoftware ingelezen, en daarmee kwam het programma ook beschikbaar buiten de VS.
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
rare jongens die amerikanen ! foto
but they'll never forget how you made them feel
William James (1842 - 1910)
Door deze uitspraak, die eigenlijk betrekking zou moeten hebben op alleen deze viespeuk, lopen nu dus veel meer mensen het risico om opgepakt te worden wegens subversief gedrag, puur en alleen omdat ze het op prijs stellen enige privacy te hebben... foto
Maar goed, dan ben ik dus een moordenaar, want ik heb immers messen in huis liggen. En ik tik dit bericht op een laptop. En als ik een laptop heb kan ik dus ook hacken. foto
Die groepen moet je in de gaten houden en niet de softwareontwikkelaar, ontwerpers, boekhouders, advocaten of industriele bedrijven die hun intellectuele eigendommen willen beschermen.
This is what the judge said (from the article):
"We find that evidence of appellant's Internet use and the existence of an encryption program on his computer was at least somewhat relevant to the state's case against him," Judge R.A. Randall wrote in an opinion dated May 3.
He did not say the encryption program was evidence of guilt.
To say otherwise is tabloid "journalism."
-/.
/edit
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA1
Why do you need PGP? by Phil Zimmermann - http://www.pgpi.org/doc/whypgp/nl/
discussie @ /.
http://yro.slashdot.org/c(...)mentsort=0&op=Change
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: PGP 8.0.3
iQIVAwUBQpTjyBRB+omkP2AnAQJy8A//bjOkbWvOyBwsgZ4Oex0ZK9oTCTv6ehYH
pIfnt3rEq/QjDJzgRAUdkAY4mx3aM3jqK5YDWjZEYRRHNavuzZhVdGbW3DlyAR39
8S8DbXUC1lOFO21r3f12TFo1g4ZK4nnz88SfVgLejfAtOhdpKJS863Jpfq5kb9P7
tdtu2Kx/pnQIbDja06IXTN0cPUMvTaLiI7zZDld7QbzD+nuIDlYFilV7W5V+PRrF
Lr18L5ETI/BgmuCwcIGPJuMO6w5ec/BxVF4gnWUrfYcGzbFJgRO77ee1LpHRtHbX
5n2amivKuRGX6Sa0Xj7k8QnIXYGmvKExHdMDEJZL0mgRSiuNgFYxz6pvaKoGzVEK
KOWa0kP9dfHR3YVtTpiVBVFy/iiimjMhI9as9w0yZZCbQvA5ewGCHpXrjhNmADeh
z0KkI13UIldwqXRLqwLg+HUEE+pvMf753zI3BKMXGEBp4gn4kNYoS4jxEtFaYNj9
qETaRr1NCKSYIG7P15gsRqtnSje/mm8maYYfv1ygqiM0ierVcVfTNSWhhI520vtT
a0n6YNSPPJZZLsGc7ddi3J3QyzePd1kB5FIXaDZjcimz1zC4Zhl0lvlR6Fh/s6LK
jLXmVzdpwH0emJC3pIcQLO0VDccIc054R2+kr1HqRT0YQ4/9NfO0KyiiWffgqkTE
v4FjqMP0DcM=
=yEly
-----END PGP SIGNATURE-----
Dear aunt, let's set so double the killer delete select all
Helaas wordt dat niet duidelijk.
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
het moet niet gekker worden.
"Used by 90% of the Fortune® 100"
"Used by 74% of the Forbes® International 100"
"Used by 90% of the Fortune Top 10 Commercial Banks"
Allemaal oppakken en in de cel gooien. Stelletje criminelen. foto
juist:
zij hebben enorm veel tijd nodig om de sleutel te kraken... (hij was volgens mij 1024bits, tervergelijking: een secure http verbinding is max 128bits)
maar ja zoals eerder aangehaald het is net alsof je nergens een slot op zou mogen zetten...
dan moeten ze ok maar de mogelijkheid om in windows het wachtwoord op te geven verbieden foto
Is dit een schijnvraag waarin het antwoord al besloten ligt?
>>> Geen referrertje in sigs <<<
Die messen hier in huis, tsja, ik *zou* er iemand mee kunnen neersteken. Ik moet dus maar gearresteerd worden...
Wat een wereld.
Maarja, als het waar is dat hij foto's maakt van naakte kinderen mag hij van mij in de bak wegrotten... maar als bewijs is het hier onbruikbaar.
Zelfs blue-prints, plannen om een aanslag te plegen en materialen om bommen in mekaar te draaien zijn onbruikbaar...
Is dit een schijnvraag waarin het antwoord al besloten ligt?
>>> Geen referrertje in sigs <<<
-a symmetric cipher (IDEA)
-an asymmetric cipher (RSA)
-a one-way hash (MD5)
-random number generator"
Je kan er een 4096 bit key mee genereren..Complexe shit..daar begrijp ik de ballen van.. foto
Voor de slimme mensen:
Rich Wales Encryption Page
Is dit een schijnvraag waarin het antwoord al besloten ligt?
>>> Geen referrertje in sigs <<<
Er zijn bijzonder veel mensen die PGP gebruiken voor veilig e-mailen, of bestanden bewaren. Ookal maakt bezit van zo'n programma zo iemand wel meer verdacht, het kan geen grond zijn om iemand op te veroordelen, omdat het geen hard bewijs is voor iets illegaals... Encryptie is legaal.
Dear aunt, let's set so double the killer delete select all
"Het is nog niet bekend wat de gevolgen van de uitspraak zijn. Besturingssystemen als Microsoft Windows en MacOS van Apple hebben namelijk ook standaard de mogelijkheid aan boord om computerbestanden te versleutelen."
Ik kan het niet vinden hoor in winXP home..........
Hij is veroordeeld voor de kinderporno, en de versleutelingssoftware waren verzwarende omstandigheden.
Het zit dus standaard in IE (onderdeel van Windows).
Ze tappen al jaren alle verkeer af, weten alles van je, nemen satelliet foto's van je en ga zo maar door.
Freedom bestaat al lang niet meer in "The land of the free and the home of the brave. "
Benjamin Franklin zei ooit: "They that can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety."
Dat is men dus aan het doen in de VS (ea) onder het mum van terrorisme.
belachelijke mensen daar.
Met GPG ben je niet strafbaar dan? foto
Iedereen heeft het recht om bestanden of hun bestandssysteem te versleutelen.
Voor mij is het vorm van bescherming van privacy & tegen inbraak etc.
Zelf maak ik er ook soms gebruik van in e-mails.
In dit geval gaat een brute force dan erg lang duren maar 4096 is ook wel extreem (toch?) is 128bits dan niet gewoon ruk eigenlijk?
*beetje offtopic misschien
http://news.bbc.co.uk/1/hi/technology/4580389.stm
Het is assymetrische versleuteling.
Beetje lang verhaal, maar het gebruikt twee sleutels en heeft eindeloos veel meer mogelijke combinaties.
Maar stel dat men dat alleen bij vaststelling van gebruik van encryptie wilt doen (ik meen dat daar in de VS wetgeving over in voorbereiding is) dan kunnen verdachten altijd nog de data vermommen door het in andere binaire bestanden in te pakken, desnoods verknipt.
Of stel dat de verdachte de sleutel niet weet en/of de aangetroffen bestanden komen van elders. Hier kom je juridisch m.i. gewoon niet uit.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken