Nieuws
PvdA wil af van term allochtoon
![Icoon politiek binnenland nieuws](http://images.fok.nl/upload/IcoonPolitiekBinnenland.jpg)
Volgens hem is het gebruik van de term allochtoon desastreus. Door dit te vervangen door bijvoorbeeld Marokkaanse-Nederlanders en Turkse-Nederlanders zou het onnauwkeurige gebruik van de etiketten autochtoon en allochtoon worden weggenomen. Samen met collega-Kamerlid Jeroen Dijsselbloem is een schriftelijk verzoek ingediend bij minister Verdonk.
Het idee van de Pvda is geïnspireerd door de Amerikanen. "In Amerika noemen ze Ieren, Irish-Americans. Deze mensen hebben hun eigen feestdag en worden warm welkom geheten door de burgemeester van New York", legt De Vries uit. "Je heet ze dan op een open manier welkom en het is heel gelijk. Tegelijkertijd toon je respect voor hun afkomst."
Ik ga voor het woord Medenederlander foto
-=[ Team-FireFly ]=-
sick bastards
Martin Luther King, Jr., Strength to Love, 1963.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Kortom: niet doen.
maar of je het gevondene waardeeert?
Christelijke westerse immigranten uit Ierland zijn wel van een heel andere orde dan dat achterlopende islamitisch tuig dat rechtstreeks uit het Rifgebergte afkomt.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
of lijkt dat teveel op de werkelijkheid?
Nawijn heeft gister op radio3 ook gezegd dat die die term niet meer wil gebruiken.
Een echte PvdA oplossing geef het een andere naam dan verdwijnen de problemen, alsof de grammatica het probleem veroorzaakt.
De PvdA heeft dat in Nederland als politiek incorrect bestempeld en dus is het wel heel vreemd dat juist een PvdA'er de Amerikaanse aanpak als voorbeeld stelt.
Ik ga mensen die zichzelf absoluut geen Nederlander voelen ook geen Nederlander noemen. Dat zijn en blijven voor mij allochtonen.
Linkse flut retoriek. Alsof het Nederlander zijn niet meer is dan het hebben van een papiertje. Nou, daar hoort toch ook echt een cultuur en een identiteit bij. foto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Ik wil het niet eens horen op welke manier hij dat in hemelsnaam wil gaan inplementeren.
De Ieren werden eerst ook uitgescheten als zijnde dronke aardappelvreters, daarnaast zat er ook een sterke Ierse "maffia". Gun het gewoon wat tijd (en een eigen gevangenis). foto
PvdK, Partij van de Knuffeldeknuffeldeknuf.
PSN ID: Cheironnl
medelander vind ik ook wel een goede foto
Schei uit zeg! Idioten. Wat is er mis met dat woord.
Hiermee bewijst de pvda weer hoe slap en onderdanig ze zijn
Allochtoon wordt ook te pas en te onpas gebruikt.
Turken en marokannen zijn de grootse herrieschoppers (procentueels en in aantal gewijs) maar worden op dezelfde groep allochs gegooid waar wel goede tussen zitten. Let wel in een beetje grote stad leven soms wel 140 verschillende nationaliteiten.
Van Chinezen e.d. hoor je noooooit iets slechts terwijl dat na de Turken en Marokannen de grootse groep allochs zijn.
Dat hebben die Marrokanen toch beter geregeld met die mooie onderdanige hoofddoekjes van ze.
Verder is dit dus de bijdrage van de PVDA aan het integratie vraagstuk, ben erg onder de induk foto
Het is een regelrechte amateuristische aanfluiting der aanfluitingen dat dit in ons land gebeurt. Aan de andere kant had ik ook niet anders verwacht in dit land met die bruisende multi-culturele samenleving foto
Ook wel weer ironisch dat uitgerekend van alle partijen de PVDA komt met dit stompzinnige idee. De partij die notabene verantwoordelijk is voor deze catastrophe in dit land.
"Hey laten we even een paar geiten overvliegen en een permanente werkvergunning geven uit het rifgebergte!!!" Agh PVDA een tijdelijke vergunning had ook wel goed geweest hoor...
En waarom is dit geen goede zaak? Wij leven godverdomme in Nederland en wij hebben daarom ook het Nederlands. Ja ik weet dat dit schokkerend nieuws is voor sommige onder ons, maar het Nederlands bestaat echt foto
Het doel van taal is om dingen een naam te geven, zodat je die vervolgens kan door communiceren met elkaar. Zo heb je bijvoorbeeld het woord "teen" wat onderdeel van je voet uitmaakt. En mensen ja echt!!!! Geloof het of niet er zijn nog veeeeeeeeeeeel en veeeel meer woorden. Je hebt bijvoorbeeld ook het woordje autochtoon, dat iemands afkomst uit zijn of haar vaderland markeert. Uiteraard is daar ook een tegenovergestelde van wat gekenmerkt wordt door allochtoon. En mensen echt waar!!! Dit zijn mensen die van elders afkomstig zijn foto Voorbeelden van een allochtoon voor een Nederland zijn: Surinamers, Marokkanen, Turken, Antilianen etc
Alleen is er nu één speciaal iets aan de hand. Er is een bevolkingsgroep genaamd Marokkanen die zich niet aan de regeltjes kunnen houden. Ze vernielen lijkenwagens, gooien met kransen, schieten leraren dood (den haag), vermoorden theo, zetten aan tot haat (imams) en maken een grootdeel uit van de dagelijkse criminaliteit. Uiteraard zijn dit niet alle Marokkanen, want anders ben ik weer aan het discrimineren en de grootste facist na Hitler...
Maar goed, Wat wilt die meneer Bos nou? "Dat woordje allochtoon is toch echt slecht in het nieuws en die Marokkanen zijn toch echt goede bewoners van Nederland ze verdienen wel de titel Nederlandse-Marokkaan." Zo voelen zich gelijk minder bedreigt en maken we het ze nog meer naar de zin!!!
Nou meneer Bos dankjewel voor dit voortreffelijke voorstel. Je hebt alweer aangetoond dat wij als Nederlanders ons moeten aanpassen en niet andersom. Het is al nu zover dat onze vocabulair moet worden veranderd.
Gaan we nu ook verplicht op scholen al een vak als burka breien geven?
Get the money first! After that you get the women!!!
Fotoboek van wappiej
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Doordat veel allochtonen zich misdragen en hun aandeel in gevangenissen en criminaliteit veel groter is krijgt de uitdrukking een negatieve betekenis.
Dus dan gaan ze over op een nieuwe.
Wat willen ze trouwens doen? Als ik 'allochtoon' of 'buitenlander' wil zeggen dan moet ik dat toch lekker zelf weten.
Overigens kan je het pas hebben over een Marokkaanse-Nederlander als deze ook daadwerkelijk ALLEEN de Nederlandse nationaliteit heeft en compleet volgens westerse cultuur leeft.
Typisch het pappen en nathouden van de Partij van de Allochtonen. Stel dat iedereen een vuurwapen heeft, dan dufft geen crimineel nog iets of iemand te beroven.
Uiteraard wel (net als in USA) strenge regels, dat bijvoorbeeld ex-gedetineerden geen wapen mogen hebben en dat alles wordt geregisteert en dat je ze na een week of zo pas krijgt.
Overigens kan je in NL in een dumpzaak gewoon een kruisboog kopen (je hoeft alleen even je legitimatie te laten zien).
Dus legaliseer wapens en geef mensen recht op zelfverdediging en het criminaliteitscijfer zal zakken. Niet alleen doordat criminelen worden doodgeschoten (opgeruimd staat netjes) en dus nooit meer misdaad kunnen plegen, maar ook omdat het zo afschrikt.
If guns are outlawed only outlaws will have guns. Er zijn nog genoeg passende benamingen over:
Partij van de Asielzoekers
Partij van de Asocialen
Partij van de Afbraak
Partij van de Apen
Partij van de Aanslagplegers
Partij van de Autouitmelkers
Maar mochten ze de afkorting veranderen dan is Partij Van de Islam (PVDI) een toepasselijke naam. foto
"Mess with the west, die like the rest"
"This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you, stand, men of the West!""
Daar kijken ze de laatste tijd wel meer naar. Hebben nu zelfs een heuse afdeling New York... allemaal prietpraat, jongen. De smeltkroes daar is nu niet bepaald het goede voorbeeld.
En zo accepteer je dus ook het mislukken van enige vorm van integratie, voor zover dat al kon. Over 6 generaties zijn het nog steeds PuntjePuntje-Nederlanders. Maar geen Nederlanders.
Je discrimineert alleen iets gerichter, en stelt je in op de lange termijn. Proficiat. foto
Partij voor de anderlandse-nederlander of wat dan ook...
Een marokkaan is en blijft een marokkaan....
Niet een Nederlandse-Turk of Nederlandse-Marokkaan..
MAROKKAAN IS MAROKKAAN EN TURK IS TURK....
Dus Allochtoon kan best
En konijntje die in een kippenhok wordt geplaatst of die er wordt geboren wordt ook geen Kip...
KLAAR . UIT
Of was het nou CDA die daarme kwam? foto
foto
Hollochtoon, Hollachtoon, Holtoniër............tsja het is vrijdag mensen foto
Ik ken geen Marokkaanse Nederlanders, dat zijn namelijk geboren Nederlanders die naar Marokko zijn geëmigreerd en daar een Marokkaans paspoort hebben gekregen.
Het moet dus zijn: Nederlandse Marokkanen.
Ze zijn namelijk geboren als Marokkaan en hebben daarna een NLs paspoort gekregen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken