Nieuws
Vooral Aziaten profiteren van azielszoekerspardon
De regeling geldt voor asielzoekers die langer dan vijf jaar geleden een asielverzoek hebben ingediend, maar wat nog nooit is afgewezen. Er komen ongeveer 2200 honderd mensen voor deze pardonregeling in aanmerking.
Minister Verdonk benadrukte in het interview dat het pardon eenmalig is. "Zolang ik er zit, komt er niet nog één", aldus de minister van Vreemdelingenzaken.
quote:
blijk vooral voor Afghanen, Irakezen en Iraniërs goed uit te pakken
Waarom aziaten in de titel?
quote:
nieuwelingen mogen blijven
De regeling geldt voor mensen die langer dan 5 jaar hier zijn, vind ik niet echt nieuwelingen dan.
quote:
De regeling geldt voor asielzoekers die langer dan vijf jaar geleden een asielverzoek hebben ingediend, maar wat nog nooit is afgewezen.
Lullig als je aanvraag ten onrechte was afgewezen. Zelfs Pim Fortyun wilde een aantal van dergelijke gevallen in een pardon meenemen.
quote:
Waarom aziaten in de titel?
Afghanen, Irakezen en Iraniërs zijn allen Aziaten, vandaar. foto
quote:
slechte zaak voor diegene die er al 5 jaar zijn die worden terug gestuurd naar hun eigen land en de nieuwelingen mogen blijven
foto het is juist andersom
quote:
Er komen ongeveer 2200 honderd mensen voor deze pardonregeling in aanmerking.
het zijn er vast 2200?
[ Dit bericht is gewijzigd door Stephan4kant ]
die komen hier alleen voor de poen en om overal van te profiteren.
quote:
Zolang ik er zit, komt er niet nog één één
Nog een wat?
Snap helemaal niks meer van het asielzoekersbeleid... is er wel een beleid of wordt er maar wat aangerommeld?
Vooral Moslims profiteren van azielszoekerspardon
Wat bezielt mensen uit Afghanistan bijvoorbeeld om naar een klein overbevolkt ***landje in Europa te komen waar ze voorheen nog nooit van gehoord hebben waarschijnlijk. En waar het vliegticket al zo veel kost dat ze daarvan al een jaar kunnen eten.
Ik snap dat niet foto
Lubbers heeft nog zo duidelijk gezegd: "vluchtelingen in de regio opvangen!"
[ Dit bericht is gewijzigd door Pierre_Smirnoff_2 ]
Moslims zal je bedoelen foto
Het is nu toch weer (redelijk) veilig in die landen ? Zo ja , dan bye bye foto
quote:
Vooral Moslims profiteren van azielszoekerspardon
Vooral azielzoekers profiteren van pardon
Maar afghanen en irakezen zouden best terug kunnen
Rot is op man..
Dat zijn Arabieren..
quote:
Aziaten?!
Rot is op man..
Dat zijn Arabieren..
rot zelf toch op..Iran is geen arabisch land..ze hebben een beschavind die nog ouder is dan die van de Grieken..ze praten daar geen arabisch, maar perzisch (farsi)..Iran was ergens begin middeleeuwen ingenomen door de arabieren, maar dat geld ook voor zuid-Spanje..Iran heeft nooit de bezetting geaccepteerd en is dus ook nooit een arabisch land geworden...veel mensen zijn daar wel moslim..maar dat maakt het geen Arabisch land, kijk maar naar indonesië (het land met de meeste moslims ter wereld).
[ Dit bericht is gewijzigd door Goedie ]
quote:
Aziaten?!
Rot is op man..
Dat zijn Arabieren..
Dat is niet waar, afghanen en iraniers zijn geen arabieren, maar bestaan uit andere bevolkingsrgroepen. Bijvoorbeelden de Pathanen (afghanistan) en de Perzen (in Iran). Deze bevolkingsgroepen hebben geen verbintenis met de arabieren, zelfs niet als je kijkt naar hun traditionele geloven. Iraniers zijn shi'ieten en arabieren soennieten. Net zoiets als katholiek en protestant. Dus is het alleen maar correct om ze niet Arabieren te noemen.
Daarnaast het geneuzel over Moslims slaat ook op reet als je kijkt naar de Iraniers en Afghanen. Deze mensen vluchtten vijf jaar geleden voor Moslim extremisten die aan de macht waren gekomen. Die mensen hebben een aversie tegen Moslimextremisme, daardooor omarmen zij vaak heel snel de westerse vrijheden.
Daarnaast is opvang in de regio ook vaak onmogelijk, dat geldt alleen voor oorlogsituaties en niet voor mensen die zich verzetten tegen een (moslim)dictatuur. Laten we eens kijken naar de regio. Afganistan ligt naast Iran, Pakistan en in het noorden wat oud-Sovjetlanden en India.
Iran: weer een moslimregime
Pakistan: dictatuur met veel shariawetgeving
oud-Sovjetlanden: onderdrukkende dictaturen
India: een hindoeland (met het rare kastenstelsel)
Iran is omgeven door afganistan, pakistan, irak, oud-Sovjetrepublieken, turkije .
Allemaal landen waar men het niet zo nauw neemt met de mensenrechten. Dus als jij voor de mensenrechten strijdt dan zou vluchten in de regio nutteloos zijn. Dat is van de regen naar de drup.
quote:
Maar afghanen en irakezen zouden best terug kunnen
Dit is inderdaad zo als je alleen het 8 uur journaal bekijkt, maar als jij de kranten zou openslaan dan weet je dat de situatie in Irak en Afganistan nog lang niet veilig is. Lees ook eens
http://frontpage.fok.nl/news.fok?id=32019
Aziaten (vooral uit thailand) zijn lief!
[ Dit bericht is gewijzigd door Helga2003 ]
quote:
Iraniers zijn shi'ieten en arabieren soennieten.
BIJNA goed. Ware het niet dat alle Iraniers die ik ken toch echt discordians zijn en juist absoluut GEEN shi'ieten.
Je hebt wel een beetje gelijk , had daar geen rekening mee gehouden .
Generaal pardon, pfff, weer een paar duizend mensen die de rest van hun leven steun gaan trekken. Weet ik weer waar ik 2 van de 5 dagen voor werk in ieder geval.
-Mark Steyn
quote:
Door StefanP - zondag 31 augustus 2003 @ 22:14
En wat leren we hiervan? Voortaan alle aanvragen binnen een week afhandelen.
Generaal pardon, pfff, weer een paar duizend mensen die de rest van hun leven steun gaan trekken. Weet ik weer waar ik 2 van de 5 dagen voor werk in ieder geval.
Ja, scheer alle asielzoekers gelijk maar over een kam.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken