Nieuws
Haagse 'in de gang pony' moet weg

Pony Pablo werd indertijd landelijk nieuws, omdat buurtbewoners de politie belden toen ze de pony een woning zagen binnengaan. Ze waren bang dat het beest geslacht zou worden. Vader Azam Khurshid bleek de pony echter voor zijn nu 10-jarige zoon Yusaf via internet gekocht te hebben. Daarop liet de politie weten dat de pony wat hen betreft in de tuin mocht blijven staan.
Woningbouwvereniging Vestia vindt het nu wel mooi geweest. In een kort geding eist de verhuurder dat de pony direct de deur uit gaat, op straffe van een dwangsom van 250 euro per dag. ''We vinden dat pony's niet in achtertuinen horen. Als je dit toestaat, wat is dan de volgende stap?'', aldus een woordvoerder.
Vader Khurshid zegt dat zijn zoon er helemaal kapot van is. ''We hebben de shetlandpony indertijd met een busje uit Almelo opgehaald en in onze tuin van twaalf bij twaalf meter gezet.''
Volgens mij staan die beestjes wel eens krapper.
Kwa ruimte kun je er ook wel vier grote varkens gaan houden. Mooi modderbad in je tuin aanleggen foto
dit land word met de dag achterlijker.
Ik heb het al een keer gezien vanuit de trein. Zo'n paard dat op een klein stukje grond staat tussen twee spoorwegen in staat foto
En dat andere kulargument 'als je dit toestaat...'. Daarmee geven ze aan dat een pony op zich nog wel kan, maar iets anders (misschien die varkens) weer niet. Zit dan niet over die pony te zeiken die niemand lastig valt, maar ga pas zeuren ALS er werkelijk varkens worden gehouden.
Die pony doet z'n behoefte netjes op 't eigen gras. Als je een HOND houdt, DAN veroorzaak je pas overlast met het geblaf en gepoep op de openbare weg.
Stelletje AZIJNZEIKERDS! foto
Gewoon botweg verbieden dus.
Ziezo, opdracht uitgevoerd ('inspanningsverplichting').
Daar zijn we ook weer vanaf.
Ja hallo zeg, noem je dat bemiddelen? Dat is net zoals de Amerikanen 'bemiddelen' in 't midden-oosten. (Ja, dat doe ik expres, de Amerikanen erbij halen.): Israël gelijk geven en de Palestijnen laten afslachten en onderdrukken.
Een échte bemiddeling kijkt naar de belangen van beide zijden, en probeert daar een aanvaardbare tussenweg in te vinden.
Stelletje KNEUTERS daar!
foto
Zul je zien dat-ie net in de gang staat....
Zelfs de koningin heeft zoiets -)
foto
Heerlijk fotofotofoto
maar een pony op een stukje van 12x12 hoort ook niet. het hoort in een weiland te staan, en als het daarvoor te koud is, in de stal (hoewel dat kwa ruimte veels te klein is.
overigens vind ik een tuintje van 12 * 12m wel aanzienlijk voor een woningbouw woning.
Klein tuintje met zo'n cirkelvormig Dagobert Duck spoor. Erg sneu!
shatlandpony's zijn over het algemeen klein en rustig...
Die kudt kinderen van mijn andere buren die zouden ze juist moeten verbieden dat geeft pas overlast.
Katten met foto's
Katten met Filmpjes
hondje geeft je een pootje, je schreeuwt zovan; hij wil mij openkrabben help!!!! *schop*
Zie dierenwelzaamswet van januari 2005.
Even dat terzijde, 12 bij 12 meter is echt niet genoeg, zelfs niet voor een shetland pony.
Dus vader en zoon zullen weer de hand aan zichzelf moeten slaan foto
Alleen maar verbieden, omdat "het niet hoort"?
om mijn hoek staat de politieburo, en verderop staat een paardenmanege die ook voor politieburo werkt, door paarden te leveren/verzorgen.
altijd poep, niet een kleine ook nog!!! foto
Zo zie je maar weer eens hoe dubbelzinnig deze Fok! nieuwstopic is.
Als de corporatie slim is dan gooien ze het op dierenmishandeling, het is namelijk niet toegestaan om kuddedieren (paarden, koeien, ezels, schapen enz enz) ALLEEN te houden (minimaal moeten ze met zijn tweeén zijn.
Zie dierenwelzaamswet van januari 2005.
En dan is 12 bij 12 meter veels te klein, zelfs voor 1 shetland pony.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken