sport
OM onderzoekt omkoping Nederlandse voetbal

Aanleiding voor dit zogenaamde 'oriënterende' onderzoek is een publicatie in De Telegraaf. Dit dagblad kwam op de proppen met verschillende aanwijzingen, zoals spelers uit de middenmoot van de eredivisie of eerste divisie die een te hoog uitgavenpatroon zouden hebben. Hun salarissen zouden niet toereikend moeten zijn om contant luxe villa's of dure auto's te kunnen kopen.
"Het onderzoek richt zich op fraude. Om welke divisie het gaat en welke clubs we op het oog hebben, houden we voor ons. Die kennis kan schadelijk zijn voor het verloop van het onderzoek," meldt de Haagse persofficier Jolande de Groot. Volgens Johan Derksen zijn er diverse telefoontjes gepleegd uit Turkije om tussenstanden van onbelangrijke Eerste Divisie-wedstrijden te achterhalen. Derksen zegt daarbij ook dat justitie het erg lastig gaat krijgen om bewijzen rond te krijgen in deze zaak.
Afgelopen jaren zijn er in Duitsland, België en Italië al verschillende gok- en fraudeschandalen aan het licht gekomen. Tot nu toe heeft de KNVB altijd gemeld dat er geen zorgen of aanwijzingen waren voor mogelijke manipulaties binnen het Nederlandse voetbal.
Meer voetbalnieuws lees je op FOK!sport!
thuis verliezen van ADO met 0-2
hmmm verdacht foto
In de hele voetbalwereld gebeurt het maar als Nederlanders is het al snel...... maar hier niet! foto
Waar geld rouleert is misdaad. Bedrijfsleven, sport..........
nou dan zijn wij de enige 2 waarschijnlijk
dit is al jaren bekend
en nu worden er een paar mensen wakker
in het gokken gaat heel veel geld om
en in de rest van europa gebeurt het ook
en de knvb doet nu net of er niets aan de hand is
dan zijn ze
a: dom en niet geschikt
b: ze weten het en doen er niets aan
c: ze weten het en doen er aan mee
Dat zie je nu maar met de zaak: Rita Verdonk & Ayaan Hirsi Ali
Wanneer ze wil opstappen, gaan ze zeiken over haar nederlandse nationaliteit
Kortom: De hele tijd heeft er een 'niet-nederlander' in de regering gezeten
Had daar dan eerder mee gekomen foto
on-topic: waar veel geld verdiend wordt gebeuren per definitie zaken die niet door de beugel kunnen. Maargoed, dit is pas een onderzoek dus speculeren over mogelijke uitkomsten is nutteloos.
Criminelen doen alsof het hier de ere-divisie betreft en gokken maar.......
maarja die turken zijn ook multi-functioneel foto
Verliezen van RBC.... >:)
foto
Misschien is Luinge wel de spil in het complot foto
wedstrijden worden dan gespeeld in het echt, de uitslag is van te voren bekend. dus gokken heeft geen zin en wordt op deze manier de wereld uitgeholpen!!!
fotofoto
Moet wel doorgestoken kaart zijn! foto
Whahahahahaha fotofoto
moet haast wel over Aja foto gaan....middenmoter foto
was meer een type fout dan een grammmmmatica fout
****** ******
Speler van club A krijgt toch wel z'n geld ookal verliezen ze, en nu nog een leuk extraatje foto
want het gaat in 't bericht om spelers, toch niet over scheidsen.
zulke dinge moet je vanaf de wortels uitroeie maar dat zal tog niet lukken
want als je de draad volgt..
club >> maffia >> politiek >> regerings leiders / staat.. dan zit je vast want je kan niks tegen een regering beginne
mensen die egt gokken zijn rijke mensen die hoog in de samenleving zitte waar je niks tegen kan beginne als je hun niet aanpakt zal DIT soort praktijken gewoon doorgaan.. foto
Trouwens, salarissen is meervoud, dan is "zou" toch ook niet goed?
gaat msn nederland es aanpakken man, daar vindddt ju taalfauten
we hebben het nu niet over taalfouten fotofoto
Maffia steekt in alle landen hun hand in voetbal, zou niet verbaasd zijn als de onderwereld van andere landen ermee te maken hebben.
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Na de schandalen in Duitsland, België en Italië duiken nu ook in Nederland de eerste geruchten op dat er wedstrijden zouden worden ‘verkocht’
In een artikel dat maandag in het Algemeen Dagblad zal verschijnen wordt FC Utrecht genoemd als één van de clubs waarvan spelers zich zouden hebben laten omkopen aan Chinese criminelen, waar vervolgens voor miljoenen euro’s op werd gegokt in Aziatische landen. Een anonieme bron verteld tegen het dagblad dat het hierbij gaat om de keepers Joost Terol en Franck Grandel. Opvallend hierbij is de rol van keeperstrainer Maarten Arts. Hij zou de persoon zijn de bemiddeld heeft tussen de Chinese Maffia en de spelers.
HOUD ER REKENING MEE DAT DIT EEN GERUCHT IS!!!
We zullen maandag zien of het ook echt in het AD staat....
Eerst werken en sparen is er niet meer bij.
En om de tegenvraag maar vast vóór te zijn: ben ik ook corrupt?
Nee. Ben wellicht een schijtluis óf ouderwets óf ben de juiste deal nog niet tegengekomen. >:)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken