FOK!
FOK!


Laatste items
Laatste items
Toon berichten uit deze thema's





Toon berichten van deze types







Actieve items
Actieve items


Forum
Forum


Weblogarchief
Artikelen van donderdag 10 mei 2007

In the picture!


Verzin een onderschrift bij deze foto!

"Comazuipen ook op volksfeesten populair."

En de top-5:

5: Djensen : " Zo... die zijn goed met bier"

4: Ryoga: "Tussen twee mooie dames lijkt ook de verklede Mannee automatisch op een vrouw"

3: Goofup: "te diep naast het glaasje kijken"

2: PeJaKo: "Nee lieverd, ik kijk er alleen naar om mee te doen aan de onderschrift wedstrijd... écht!"

Update: Leukste onderschrift verzonnen en nr 1: RazorEdge33

previous picture

3 vrouwen halen, 2 betalen

Een ons jong belegen, drie halfjes wit, een kilootje Elstars, een kratje heineken, de 18-jarige Isabella in lingerie, spaghettisaus, een doosje magnums. Ja volgens mij heb ik nu alles wel opgesomd wat ik uit de supermarkt nodig heb.

Migros, een supermarktketen in Zwitserland, heeft nu namelijk een nieuwe actie. Wie naast het assortiment shorts, pyjama's en bh's ook een mooie dame (of heer) op de kop wil tikken, moet naar Migrosmodels surfen. Daar zetten vijfentwintig 'vrijgezelle' dames en heren hun beste beentje voor om in Migros-kledij de aandacht van andere singles op te wekken. Als jouw smaak ertussen zit, mag je een kans wagen door een mail te sturen naar de uitverkorene.

Sexspeeltjes

Nog op zoek naar een leuk cadeqautje voor moeder of schoonmoeder voor aanstaande zondag? Hier even de gouden tip. Kijkshop biedt namelijk in haar moederdagfolder een leuk gekleurde dildo aan. Ach ja, altijd leuk zo'n verrassing voor moeder.

Vorige week viel me ook dit product al op in een folder van de Kijkshop. Het werd aangeprezen als een "bekkenbodemspiertrainer". Geweldig toch, ik zie het gezicht van je schoonmoeder (laat staan schoonvader) al, als je er zondag mee komt aanzetten. Eh, je houdt toch zo van fitness....?

Of is je moeder meer een echte 'doe-het-zelver'? dan is dit misschien nog een tipje.

Vurige machine

Het is al een tijdje geleden dat we een Rube Goldbergmachine voorbij hebben laten komen. Dus is het tijd voor een hele bijzondere, deze maakt namelijk niet alleen gebruik van de normale manieren om kracht over te brengen maar ook van vuur en vuurwerk.

Het enige minpunt ik kan me niet helemaal aan de indruk ontrekken dat het niet in één take gefilmd is.

Laatste reviews en specials
special
Random Pics van de Dag #1765
special
Random Pics van de Dag #1764
special
Random Pics van de Dag #1763
special
Random Pics van de Dag #1762
review
Terminator 2D: No Fate
special
VrijMiBabes #290 (not very sfw!)
©FOK.nl e.a.