Krant verwisselt rapper met Mohammed B.
Salah Edin poseert op de cover van zijn nieuwe cd bij wijze van een publiciteitsstunt als Mohammed B. De cd bij het dat hoesje bevat nummers als 'Het Land van...', waarmee hij al eerder een rel ontketende. Edin staat bekend als een radicaal persoon en noemde Mohammed B. gisteren in het programma PREMtime zelfs "een held" voor Marokkanen. Bovendien heeft Bin Laden stalen ballen en is de holocaust discutabel, vindt Salah Edin.
DAG heeft vanochtend bij het nieuws dat Mohammed B. een verklaring heeft afgelegd in een proces tegen de Hofstadgroep niet de foto van Mohammed B. zelf geplaatst, maar de promotiefoto voor Edin's nieuwe CD. De krant heeft Topnotch, het label van Salah Edin, inmiddels de toezegging gedaan dat morgen een rectificatie geplaatst wordt.


Respectievelijk Salah E. en Mohammed B.
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
Maar verder kan ik me de vergissing wel voorstellen.
Even if you miss, you'll land among the stars.
foto ... ze zijn vast broertjes !!
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
maar ze lijken inderdaat ook wel heel veel op elkaar foto foto
maar fijn nog zo iemand erbij... foto
You can't blame them too much!
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
(='.'=) (O.o)
(")_(") (>< )
je kan ze ook niet copieren maar wil je het wel.. Zet er dan bij dat ze graag de wereld willen veroveren
Die rechtse heeft z,n baard geföhnt foto
a) Ze hebben allebei een baard
b) Ze zijn allebei lelijk foto
Zo moeilijk is dat toch niet?
Alsof hij de slappe na-aper is XD
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Weer 1 minder dan
Edah-SaladeSalah Edin dat is toch die dwaas van "het land van hypocrieten" ?Hem zouden ze eigenlijk gewoon preventief moeten oppakken voor het "demoniseren"
van Nederland.
Sukkel
Toen had hij een Hofsteady crew shirt aan..
domoor foto
Sterker nog, hij zij dat dat niet de oplossing was.
Heb het programma gezien, vandaar.
foto
'All human beings are born free and equal in dignity and rights. They are endowed with reason and conscience and should act towards one another in a spirit of brotherhood.'
ze praten hetzelfde, denken hetzelfde, zijn allebei terrorist,
ik zie het probleem niet? foto
Niks geen fout dus van DAG lijkt mij. Rectificatie zou juist een schande zijn.
als een marokkaan het zelf zegt is het ineens niet verkeerd foto
Je kan het eens of oneens met hem zijn(veel zullen het oneens zijn) maar hij brengt zijn frustraties aan het licht door muziek en niet door moord. En hij zegt ook niet dat mensen moeten gaan moorden.
Overigens stamt die "look" uit de periode dat ze Pim wilden vermoorden en op deze manier hem makkelijker dachten te kunnen benaderen.
En inmiddels is het bericht al aangepast zie ik.
was hij er toen bij toen lang geleden zijn profeet mohammed met een engel sprak in een grot en hem tot profeet benoemde??
foto foto
Malibu-06
gezellig gesprek
Mohammed B/terorristen sympathisant bij PREM
Een tijd terug was er weer zo'n hele rel omtrent het feit dat zijn clip "het land van" gefinancierd werd door overheidssubsidies. Zijn weerwoord is dat er vrijheid van meningsuiting geldt in dit land. Ik vind dit zo ongelofelijk hypocriet gezien hij iemand als Mohammed B verheerlijkt, terwijl die klootviool Theo van Gogh neerschoot omdat hij niet eens was met zijn mening.
Ook al is het één grote publiciteitsstunt (wat meneer Edin zelf ook toegeeft), dan alsnog moet je oppassen met het uithalen van dit soort grappen gezien het best grote gevolgen kan hebben. En ondertussen wordt hij door de internationale moslimgemeenschap lekker ondersteunt gezien hij duetjes heeft met het Deense Outlandish en die Idolsmarokkaan Hind.
jammer dat de krant al zo snel zo'n blunder maakt.. dat betekend dus morgen weer Mo in de krant... terwijl ik hem al die aandacht niet eens gun....
Life is too short to wake up with regrets. So love the people who treat you right. Forget about the ones who don’t. If you get a second chance, grab it!
Daar kan lange frans nog een puntje aan zuigen lijkt mij zo. Hij is een Nederlander, hier geboren en getogen.
Ik zou zeggen, koop zijn cd, luister naar de teksten en kom dan nog eens terug.
En anders gewoon je muil houden.
en nee hij is ten zo min een Nederlander als dat ik een Chinees ben als ik naar China ga.
het is een marokkaan, zegt hij zelf, of kan je niet lezen foto
foto
11% per 25 gram? Dus er zit totaal 74,8% zout in?
Nederlands-Marokkaanse rapper Salah Edin staat er dacht ik zo.
Maareh mijn overgrootouders komen uit Duitsland dus dat maakt mij een Duitser, die toevallig in Nederland woont?
Hij is hier geboren dus hij is Nederlands , klaar.
En dat je niets met hiphop hebt is duidelijk, ik probeerde alleen maar duidelijk te maken dat hij lang zn sporen heeft verdient in hiphopland.
(Dat ligt trouwens naast betweterigland)
Wat -doe- jij in de journalistiek, of ben je echt slechts een buikspreekpop voor neonazi's?
Als dat mag, mag dit ook :
Ik hoop dat die Salah Edin afgeknald wordt en z'n vrouw en dochters verkracht en vermoord worden en aan de varkens gevoerd worden foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken