Nieuws
Curaçaoënaars demonstreren tegen eigen politici

Nederland heeft op 2 november in een akkoord met Curaçao en Sint Maarten aangegeven bereid te zijn om 80 procent van de Antilliaanse staatsschuld over te nemen. Curaçaose politici hebben op 28 november het akkoord verworpen omdat Nederland in ruil voor de schuldsanering meer invloed wil hebben op financieel en justitieel gebied op Curaçao. Dat vond een meerderheid in de Eilandsraad onaanvaardbaar.
Met de demonstratie, georganiseerd door de Curaçaose advocaat Eric de Vries, willen de bewoners de politici bewegen het akkoord toch aan te nemen. De Vries: ,,Voor de toekomst van onze kinderen is het noodzakelijk dat de schuld wordt overgenomen. Zo niet, dan gaat het eiland failliet.''
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
Dan weet je zeker dat het goed terechtkomt foto
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Leuk woordje. foto
Maar dat Nl als een tussenpartner de schuld wil wegwerken bij hun.
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
Er zijn heel veel Curacaoers die stevig balen van de corrupte politici op het eiland. En er zijn heel veel Curacaoers die wel hard werken en geld verdienen.
1500 demonstranten in Willemstad is een aardige mensenmassa.
hahahahaha foto
Het is gewoon goed.
Leuk om te lezen dat er daar nog verstandige mensen zijn die beseffen wat een kans de regering zo weggooit.
Verder is het zo het ambtenarenapparaat aldaar de grootste werkgever is. Geheel ten onrechte want zoveel is er nou niet echt te doen voor hen.
Lang geleden toen ik er nog woonde moest ik mijn nieuwe nummerplaten gaan ophalen.
Ik moest in 1 gebouw langs drie verschillende loketten voor elk een stempel en vervolgens het halve eiland doorkruisen om ze bij de fabriek in ontvangst te nemen.
De drie dames achter de loketten iig waren meer bezig met elkaar te lullen en hun nagels te verven dan met de mensen aan de balie. Alles bij elkaar ruim 2 uur kwijt.
Ik kan het je bijna op een briefje meegeven dat ze allemaal via-via hun baantje hebben gekregen.
Werkelijk om te kotsen.
Dit geeft al aan waarom ze het plan alsnog hebben verworpen.
Eerst waren ze aan het slapen dus hadden ze de tekst niet gelezen vóór het ondertekenen. Toen kwamen de berichten binnen via NL waar het op het nieuws stond. Hadden ze ineens door dat dat betekende dat veel van hen en hun vriendjes hun "baan" zouden gaan verliezen danwel vervolgd zouden worden als NL meer controle kreeg over het OM en hebben dus ter elfder ure het plan toch getorpedeerd.
De regering is inmiddels expert in het roepen van "neo-kolonialisme" bij het minste of geringste maar kunnen hun boontjes nog altijd niet doppen. Dit terwijl NL toch echt beste bedoelingen heeft. Ondankbare zakken met misplaatste trots zijn het (niet allemaal).
Ik heb altijd gehoopt dat Curaçao een "soort" gemeente/provincie zou worden van NL zoals de rest van de kleinere eilanden.
Moge heel dat eiland zelf getorpedeerd worden en met man en muis wegzinken. Ajow! foto
Gewoon laten stikken.
't Is heel simpel. Als men daar zo graag ons geld wil, moet men ook maar accepteren dat daar dan bepaalde voorwaarden bijhoren.
Zo niet, even goede vrienden.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Aan het vedrag moet niets veranderen... de regering van Curaçao wil wel van scuhlden af, maar verder niets... maar zo werkt dat niet...
Alle partijen waren na lang onderhandelen eindelijk tevree, men (de politici van Curaco) is zelfs nog naar Nederland gekomen om hier met de gesprekspartners te vieren dat er eindelijk een plan van aanpak lag.
En puntje bij paaltje zeggen die schijnheilige kwiebussen nee?
Echt waar....die mensen zijn om uit te kotsen....
Vindt je het gek dat de gemiddelde Nederlander en politica dat eiland niet meer serieus neemt.
Wat dat betreft, als het volk daar niet het heft in eigen hand neemt, verdienen ze dat Nederland alle betrekkingen opzegt, en in hun eigen sop gaar laat koken.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken