Mannen kussen steeds vaker per sms
Mannen sluiten steeds vaker hun sms’jes af met een kusje, ook als de sms is bedoeld voor een andere man. Dit blijkt uit een onderzoek van T-Mobile. Op dit moment doen 22 procent van de mannelijkse sms’ers aan afsluitkusjes.
Van al die ‘metrotekstuelen’, zoals T-Mobile deze mannen noemt, stelt 23 procent het op prijs als een berichtje wordt afgesloten met kusjes. Ook als deze sms niet van een goede vriend komt. Het gaat hier ook niet alleen om jongeren, één op de tien mannen van boven de 55 sluit liever een sms'je af met afsluitkusjes.
De meeste sms'jes worden afgesloten met een kleine, enkele ‘x’. Dat doet 52 procent van de ondervraagden. Diezelfde enkele ‘x’, maar dan als hoofdletter wordt door 17 procent gebruikt. De driedubbele ‘x’, de ‘xxx’, wordt door eenderde van de ondervraagden als afsluiting gevoerd.
Psycholoog Ron Bracey zegt dat mannen via sms makkelijker hun gevoelens kunnen uiten omdat er dan niks gezegd hoeft te worden. Volgens hem verklaart dat waarom zoveel mannen sms’jes naar elkaar afsluiten met een kus.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
Oh ja en fuck twitter
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
Niks voor mij, de X-en zijn voor de dames...BASTA
Gewoon lekker vol op de bek - hoef je ook niets te zeggen
dit is gewoon ziek
Echte mannen zeggen gewoon waar het op staat.
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
OT:
Ik sluit nooit sms'jes af...
Renneuuuhhhhhhhhhhhhhhh..
xxx
luv joe sjattje van me!
Precies ja
https://www.epsilon-uitga(...)e-tijd-materie/10996
https://www.spectrumboeke(...)k-niet-9789000386765
https://www.spectrumboeke(...)tronen-9789000395071
OT: Dat is echt te gay, en zoals
foto
Zou zeggen: Daar word ik niet vrolijk van !
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
x
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken