Nieuws
Hamilton gecrashed in geveilde kart
Hoewel Lewis Hamilton in de Formule 1 nog geen grote fouten heeft begaan, was hij donderdag als karter minder fortuinlijk. De coureur crashte namelijk in hartje London in een kart die hij voor het goede doel tijdens een veiling op Ebay had verkocht. |
"Ik zal u een paar tips geven hoe u het best met dit beestje om kan gaan," schreef Hamilton in de advertentie op de veilingsite. Tijdens de beloofde demonstratie op een speciaal geprepareerde baan reed de 22-jarige coureur echter tegen de afzetting van de baan, waarna de kart over de kop vloog.
De coureur kwam er zonder kleerscheuren vanaf en ook de schade aan de kart viel mee. De kersverse eigenaar kon deze alsnog voor 62.000 euro van Hamilton overnemen.
foto nou ik hoop niet de de volgende eigenaar zijn tips gaat gebruiken dan haha foto
link
http://www.youtube.com/watch?v=l55ENjwBX-Y
300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
Waarop de leraar antwoordt: "Wat kan jou dat nou schelen keesje ?"
_o_
Wat ben je ook een klier :D
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
Sensationele berichtgeving zeg... hoe bedoel je we blazen ff alles buiten proporties
Edit: Wel lekker snel kartje daarom, die krijg je niet bij de indoorbaan foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken