Nieuws
'T-rex is verwant met de kip'
De koning van de dinosauriërs, Tyrannosaurus Rex, is mogelijk een verre verwant van de toch iets minder imposante huis-tuin- en- keuken kip. Dat blijkt uit onderzoek op proteïnen die onttrokken konden worden aan het 66 miljoen jaar oude skelet van een T-rex.
Dit schrijft de Amerikaanse krant USA Today vrijdag. ''Gebaseerd op het kleine monster dat we konden onttrekken, lijken kippen de meeste verwantschap te tonen'', aldus geneticaspecialist John Asara van het Beth Israel Deaconess Medical Center in Boston. Het weefselmonster geeft verder aan dat in mindere mate ook kikkers en watersalamanders mogelijk verwant zijn aan het monster.

Opgeblazen kip
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Het valt me nog mee dat er geen creationisten hebben gereageerd. foto
Rotonde
Lijst met rukmateriaal!
"Op de zesde dag schiep God de overige dieren en de kroon op zijn werk: de mens."
Dus God heeft gewoon een kip geschapen en geen ei.
Waar ken ik die van?
foto
Meer informatie op www.bazbo.net
Ja 6000 jaar geleden waren er geen T-Rexen meer nee.
Zou een T-Rex ook naar kip smaken of smaakt een kip naar T-Rex?
Dat ze verwant waren was al best lang duidelijk foto
foto
Archeopteryx
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken