Nieuws
Twee meisjes gewond na neonazi-feestje

Twee Nederlandse meisjes raakten gewond. Ze konden na behandeling in het ziekenhuis weer terug naar huis. Op het neonazi-feest in Mechelen waren zo'n 500 skinheads van de partij. Ze waren afkomstig uit België, Duitsland, Polen en Nederland.
De neonazi's hadden eerder op de dag op een begraafplaats in Lommel een herdenking gehouden voor gesneuvelde SS'ers. Die bijeenkomst verliep zonder schermutselingen.

De kleur die zij zo verafschuwen foto
edit ; zwart is geen kleur , maar goed , U begrijpt wat ik bedoel !
Kale kop en de zelfde waandenkbeelden.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Maja gelukkig zijn er domme mensen, anders kunnen de slimmere er niet van profiteren. foto
Mannelijke of vrouwelijke neo-nazi's , BEUKEN moet je ze foto
ze hebben geen idee wat voor leed de nazi's aangedaan hebben. erg sociaal zijn we tegenwoordig niet meer.
als we ons niet zoveel met elkaars overtuigingen bemoeien zou dat een hoop onnodige gevechten besparen. hier was iedereen dus even fout foto
Die over Joden was gemaakt door een stelletje Moslimfanaten in Iran.
Wat maakt jou beter dan dan die neo-nazi's? Volgens mij ben je gelijk aan ze dan en verschil je enkel qua doelgroep...
Waarschuwing: Posts van deze user kunnen een hoog gehalte aan cynisme bevatten.
Wie zijn er dus fout ? Juist ja , beide groepen. Want beiden zijn ze extreem bezig en dat betekent extreem verkeerd.
Owja , mijn reactie over dat beuken was niet serieus bedoeld , vandaar die smiley.
als je niet van niet-goed geintegreerde allochtonen houdt mag dat best van me, maar ga nou niet neo-nazi's goedpraten, dat gaat vrij furrrr.. haha ja het zijn altijd de allochtonen die de problemen veroorzaken he speedy? foto voor zover ik weet hebben neo-nazis als overeenkomstige factor dat ze iets tegen allochtonen hebben, en buitenlanders hebben alleen als overeenkomst dat ze uit het buitenland komen. die dossen zich niet uit bijvoorbeeld om herkend te worden als autochtoon-hater. (tegenovergestelde van kaal, bomberjack en kistjes: in zwembroek, met een afro en slippers?)
natuurlijk gaat het pas mis als vlak bij zo n fuif een paar "zwartjes" langskomen. ik denk niet dat daar gezellig goedendag gezegd is. zal van beide kanten ook wel gekomen zijn hoor, maar aangezien het me sterk lijkt dat een groepje allochtonen een 500 man grote groep kale jongens aanvalt, denk ik toch dat de problemen van de witte kant kwamen..
"more hair than brains"
maar of je het gevondene waardeeert?
komaan
ik zat gisterenavond in een danscafe
op de avond heb ik daar ook 2 gevechten gezien (1 met... mogen we het zeggen.. allochtonen)
nuja
daar vielen ook gewonden
en dat was 1 cafe
de liggen daar een stuk of 20
Nu je met argumenten onderuit word gehaald trek je je snel terug.
Stoere jongen. foto
Maar goed er zijn wel meer idiote lui die hun overleden terroristische maatjes vereren...
Nou leuk voor je bijdrage , nu mag je weer naar buiten foto
Ik ben tegen nazi's en tegen extremistisch marokkanen volk. Maar we hebben te weinig informatie over wat daar wel of niet is gebeurt en wij waren er niet bij. 2 meiden blijkbaar gewond, het kan net zo goed zijn dat die meiden direct aangevallen werden en hierbij beschermd werden door een groepjes nazi's en dat lijkt mij een logische reactie. ik zou ook niet zomaar mensen die ik ken in elkaar gebeukt laten worden. Maar goed het kan ook dat die 2 meiden het uitgelokt hebben en klappen hebben gekregen... je weet het dus niet.
Draaien we het voor de discussie nog even om: ik gooi 1 nazi tussen 500 marokkaanse jongeren... denk je dat die jongeren bloemetjes gaan uitdelen? Nou dan...
Als dat zo is dan begrijp je wel hoe de gemiddelde allochtoon zich voelt na een aanvaring met deze neo's.
http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan_race
1 url intikken, 1 woord intikken, in geval van ambiguity nog 1 hele keer doorklikken naar de betekenis die je bedoelde te zoeken. Zo. DAT is moeilijk! En dan vraag je je af of neo-nazi's gevaarlijk zijn? Dude, YOU are the weakest link.
In the end, it turns out that ignorance is the only sin. En voor je hapt: ignorance is dus totaal iets anders dan onwetendheid.
ik stel enkel vast dat jij dezelfde ideologie erop na houd, namelijk geweld regeert...
Ik kan ook stellen: weet je wat de christenen, moslims, joden e.d. gedaan hebben in de geschiedenis.. maar dat doet niets af aan je eigen denkwijze en als je niet inziet dat je op precies dezelfde lijn bezig bent ben je gelijk aan dat tijg waartegen je ageert... is dat zo moelijk te begrijpen?
En ja ben wel eens uitgemaakt voor marokkaan foto aap, maar ook voor kaaskop foto Overigens ben ik vaker belededigd door marokkanen in de randstad dan door anderen en dit terwijl ik toch meestal ietsjes donkerder ben dan marokkanen foto heb geen blauwe ogen geen blond haar... dus toch knap dat ik dan een kaaskop ben foto
Als ik naar de wereld in zijn geheel kijk, dan heeft men nog veel te leren. Iedereen beledigd elkaar, onderdrukking, criminaliteit, etc...
Over dat beledigen: dat komt voor onder elke bevolkingsgroep, in elke sociale klasse, onder gelovigen en niet gelovigen, onder wit en zwart en is dus ook niet politiek gebonden. Het zit in de aard van de mens (hoe ziek het ook mag zijn). En als mensen beledigd, gediscrimineerd, onderdrukt worden dan kan je tegenreacties verwachten.
Wat ik zelf ervaar dat allochtonen in NL veel hebben gekregen en dit nog steeds gebeurt... maar men blijft maar knuffelen en hoe meer crimineel gedrag men vertoont hoe groter het knuffelgedrag.
Terwijl 1 van de basis principes in opvoedkunde, psychologie en communicatieleer is dat je een persoon die zich niet gedraagt niet gaan belonen. Dit zal namelijk alleen maar stimuleren om nog meer van dit gedrag te vertonen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken