Nieuws
Gretta Duisenberg eist verwijdering column
Luuk Koelman staat bekend op internet door zijn grappige fake-emails en brieven die hij stuurt naar bekende personen of instanties, en die hij naderhand publiceert. De columnist benadrukt echter tegenover Webwereld dat het in dit geval niet om een grap gaat. "Gisteren ontving ik een e-mail. Toen dacht ik zelf nog dat het een geintje was. Maar vandaag ontving ik de aangetekende brief van de advocaat en begreep ik dat het echt was." Volgens de advocaat worden in de column 'de grenzen van het onbetamelijke op grove wijze overschreden'.
In de column schrijft Koelman hoe Gretta Duisenberg naast en vervolgens bovenop de Palestijnse leider Yasser Arafat ligt. Hij beschrijft het vanuit hun beide standpunten.
Koelman is niet van plan de column van zijn site te halen. "Ben je helemaal besodemieterd? Op die manier kan ik wel bezig blijven." Misschien is het Gretta Duisenberg om de publiciteit te doen, meent de columnist: ''Ik begrijp dat ze binnenkort weer op haar bezemsteel richting het Midden-Oosten vertrekt".
-
De gewraakte column.
Laat maar lekker staan!
[ Dit bericht is gewijzigd door borisje007 ]
Btw staat en typo in het stukje, namelijk intetnet foto
Ohh het staat er nu goed. Daar gaat mn +2 correct fotofoto
[ Dit bericht is gewijzigd door Aurelium ]
quote:
"Ik begrijp dat ze binnenkort weer op haar bezemsteel richting het Midden-Oosten vertrekt"
lol!
Maar ze heeft geen poot om op te staan natuurlijk. Het is geen laster en vanwege kritiek (hoe lomp ook) kun je niet veroordeeld worden zolang de inhoud niets strafbaars bevat (racisme oid).
Nou daar zitten we op te wachten zeg!
Het moet maar eens afgelopen zijn met die aandacht die dat mens iedere keer probeert te trekken.
Hoewel ? het is haar nu toch ook weer gelukt foto
Denk eerder dat ie zelf ook wat publiciteitsgeil is met zijn praatjes. Verkoop zeker niet genoeg boeken. Looser.
Maakt ze toch zelf naar. Het is een prima stuk dat verhaal oer die heks.
Perfect. Laat dat wijf op dr steel naar Palestina gaan en daar voorgoed blijven.
De collum is echt leuk om te lezen. De rest van Koelmans site is trouwens ook hilarisch!! fotofoto
Go Koelman!
quote:
De e-mail terug
Geachte heer Trojan,
Dank voor uw humoristisch schrijven. Eén passage uit uw brief haal ik gaarne aan:
"Daarbij wordt bovendien de echtgenoot van mevrouw Duisenberg, de heer W.F. Duisenberg, betrokken."
Hier meet uw cliënte naar mijn bescheiden mening met twee maten. Mevrouw Duisenberg haalt keer op keer de pers, uitsluitend vanwege het feit dat zij de echtgenote is van de heer Duisenberg. Immers, had zij Gretta van de Pas geheten (en aldus getrouwd met Ger van de Pas, de eigenaar van dansschool Van de Pas, hier bij mij om de hoek), dan had geen haan naar haar gekraaid.
Vriendelijke groet,
Luuk Koelman
foto juist. Gewoon meeliften op de bekendheid van haar man. Al gebeurd dat natuurlijk wel vaker.
Die brandbrieven zijn hilarisch!!! foto
[ Dit bericht is gewijzigd door gepparidoga ]
Het is wel een vrij vage column, maar om er zo'n ophef over te maken is onzin. Je moet als publiek persoon iets kunnen hebben. En een publiek persoon is, door over de rug van haar man bekendheid te verwerven. Zoals Koelman ook in zijn brief terug zegt foto
foto gast foto
Belachelijk ook, het is ieder z'n goed recht, we leven in een vrij land. foto
Offtopic:
Koeleman roeleert gewoon foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Johnito ]
Dat lijkt me hoogst onverantwoordelijk.....
MIJ IS HET ALTIJD GOED BEVALLEN"
Ik dacht dat Greta zich om belangrijkere dingen druk maakte?
Zoals iedereen al zegt, als je je overal mee bemoeit en in de publiciteit wilt komen, moet je ook de mogelijke gevolgen kunnen overzien.
Vooral dat stukje van Arafats visie was fotofoto
foto
quote:
Uitingen die gekwalificeerd moeten worden als nodeloos grievend en kennelijk geen andere bedoeling hebben dan een ander te kwetsen, zijn onrechtmatig
Woehahahahaha, ja daar weet ze alles van natuurlijk....!!! Doos....
Geweldige column overigens....vooral vanuit Arafat's standpunt, je krijgt sponataan medelijden voor de arme man.
Anyway, ze probeert van alles en nog wat om maar in de spotlights te staan. Dat is haar nu gelukt, toch?!?! Aantal jaren geleden heeft ze zich plotseling opgeworpen voor de Palestijnse staat; ieders goed recht en op zich bewonderingswaardig, alleen ben het net zomin met haar eenzijdige visie als die van Amerika.
Salonsocialiste...
Edit: Trouwens ook wel erg apart dat ze zelf meent boven de wetten van een ander land te staan door haar drugsdealende zoon weg te snaaien (en daardoor de situatie van andere Nederlanders in buitenlandse gevangenissen te verslechteren) en zelf wel met de letter van de wet kan zwaaien in dit soort gevalletjes.
[ Dit bericht is gewijzigd door Slotter ]
Vind het zo'n raar wijf die Gretta Duisenberg. Super mediageil, totdat het mevrouw niet uitkomt, want dan stuurt ze direct een advocaat achter je aan foto
Zielig hoor....
Gretta komt terug uit rammalah, staat in de hal van schiphol om zich heen te kijken en ziet ineens een groepje journalisten op haar afkomen. Automatisch strijkt ze haar haar goed en trekt ze haar rok recht. Met de kin omhoog, de ogen streng en haar oordeel klaar baant ze ze tegemoet. En dan de eerste (en enige) vraag:
"Krijgt Arafat hem nog omhoog?"
Dank U Koelman.
Ik hoop eigenlijk dat Arrafat inderdaad uit de weg geruimd wordt op het moment dat mevr. Duisenberg ook daadwerkelijk voor levend schil aan het spelen is...
http://www.pestpatrol.com/PestInfo/b/backdoor-og_trojan.asp foto
foto
Conclusie: 1. verbieden van de column? Nuh, maar laat Luuk Koelman ajb eens iets van betere kwaliteit schrijven.
2. Gretta Duisenberg: doorgaan met de goede zaak, maar wees iets voorzichtiger. Ik weet dat de meeste Nederlanders het met haar eens zijn, alleen vinden zij haar methodes soms een beetje vreemd, hetgeen ik het deels met hen eens ben. Aan de andere kant: soms moet je hard zijn en gekke dingen doen om de media te halen, genuanceerde standpunten zijn vaak niet nieuwswaardig. my 2 cents
Maar doordat ze hier op reageert, bukt ze voorover en laat zich van achternemen zonder dat ze het door heeft.
Oppervlakkigheid kent geen tijd!
Het is een open deur(de meeste mensen zien hem niet)
Als je bijvoorbeeld uitspraken doet zoals: "homo zijn vies, joden zijn nu net zo erg als de nazi's, marokkanen stinken naar varkens, paus is een massamoordernaar, pedofielen zijn eigenlijk lieve kindervrinden, vrouwen kunnen niks anders dan zeuren en zeurende mensen kunnen niet voor zichzelf zorgen"
, dan zullen er altijd oppervlakkige mensen zijn die deze provocaties serieus nemen.
Deze mensen KIEZEN er dan voor op zich boos te maken. Maar zeggen vervolgens: " Jij wekt woede bij mij op"
als of ze geen verantwoordelijkheid dragen voor hun eigen gedragingen, emoties en gedachten.
Ze geven de emotionele macht(van hunzelf) aan een ander, en zij worden vervolgens boos als je niet doet wat zij verwachten.
En dat is best grappig, natuurlijk foto!
Deze oppervlakkige mensen(zoals gretta) moeten blijven bestaan al is alleen voor mijn vermaak. foto
[ Dit bericht is gewijzigd door ravan ]
quote:
Beiden zijn vind ik even mediageil.
Is die koelman wel zo mediageil? als ik een of ander stuk schrijf over zo'n muts als Gretta en die maakt er vervolgens een punt van ben ik dan mediageil of is zij het dan? foto
bovendien is het dom van gretta, want nu krijgt die column nog meer aandacht omdat zij het juist 'niet vind kunnen' foto
[ Dit bericht is gewijzigd door LWW ]
Ik had -me verplaatsend in zijn situatie- echt met die arme man op z'n stretchertje te doen.
(tf)
[ Dit bericht is gewijzigd door Worst_Hessel ]
quote:
Ik weet dat de meeste Nederlanders het met haar eens zijn
Reken er maar niet op. Als puntje bij paaltje weten de meeste Nederlanders heel goed dat ze precies hetzelfde zouden doen als de Israeli's: nl. zich met hand en tand verdedigen tegen een terreur die tegen onschuldige burgers en voorbijgangers gericht is.
[ Dit bericht is gewijzigd door klez ]
Ahmadinejad, leader of Iran
met een Israelische gehaktbal als Sharon trouwens ook niet.
van mij mogen ze allebei op de elektrische stoel.foto
[ Dit bericht is gewijzigd door ravan ]
quote:
Luuk Koelman schrijft columns van middelmatige kwaliteit, zo ook deze.
Daar verschillen de meningen over. Mijns inziens is een column van hoger dan gemiddelde kwaliteit wanneer deze iets losmaakt. Columns die je leest en na 30 seconden weer vergeten bent, dat zijn middelmatige columns. Luuk Koelman raakt 2 van de 3 keer een snaar, en doet dat in tegenstelling tot sommige andere columnisten als bv. Van Gogh niet door zijn mening op zeer felle wijze te uiten, maar door originaliteit. Of het nou in de smaak valt of niet, dat doen weinigen hem na.
Wie trouwens enkel op basis van deze column beweert dat Koelman pro-Israëlisch en anti-Palestijns is, of dat hij de standpunten van Gretta Duisenberg veracht, zou eens wat meer van hem moeten lezen. Ik ken Luuk al sinds 1999, ik weet niet wat zijn standpunt in het Israëlisch-Palestijnse conflict is of hoe hij denkt over Duisenberg, maar ik weet wel dat je uit zijn satire niet 1 op 1 zijn politieke standpunt kunt lezen. Hij is in staat om zijn grootste idolen op de schop te nemen.
Tip voor liefhebbers: zijn column Formatie over de heg, juli 2002
1. Ze slaan nergens op
2. Wat is er makkelijk dan een dom verhaal verzinnen met een paar bekende hoofdrol spelers?
3. Waar is de mening van colunist gebleven, die is zo bedekt door al het zogenaamde satirische gebrabbel, dat deze onmogelijk voor de wereld zichtbaar is.
Sneu dat zulke mensen zo gewaardeerd worden. Maarja dat gevoel heb ik ook als ik kijk naar de Top 40. De wereld is nog lang niet op niveau...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken