Nieuws
Ophef over 'terroristisch' speelgoed in de VS
In de Verenigde Staten is ophef ontstaan over een nieuw speeltje voor kinderen boven de vijf jaar. Op het eerste gezicht ziet het eruit als een poppenhuis waar Barbie zou kunnen vertoeven, maar er is wel degelijk een groot verschil. Dit huis zit vol met kogelgaten in de muur, telt verschillende stukgeslagen ramen en er staat een lachende soldaat met raketwerper op het balkon. Barbies droomhuis zoals het er in Kandahar uit zou hebben gezien.
De ,,Forward Command Post'' kost vijftig euro en wordt compleet met een Amerikaanse speelgoedvlag geleverd. Sommige Amerikanen vinden het walgelijk. ,,Alleen de verkoolde kinderlijkjes ontbreken nog'', aldus een internetter op website Amazon.com. Mogelijk wordt het speelgoed door de politiek verboden.
Ook bekende actiefiguren als G.I. Joe ontkomen niet aan de situatie na 11 september. Poppen als 'Tora Bora Ted' en 'Clay Ramsey, US-adviseur tegen het terrorisme' hebben hun plaats in de schappen overgenomen. Compleet met Arabische hoofddoeken, want het moet natuurlijk wel duidelijk zijn dat het om mannen in de strijd tegen het terrorisme gaat.

[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
Dit is een typisch Amerikaans iets. Do as we say, not as we do.
ik moet daar echt een keertje op vakantie, soort van apies kijken ofzo foto
Vrijheid
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
quote:
Jihad Joe.
Compleet met zelfmoordriem foto .
Bush met een electrische stoel ( echt werkend ! ) lijkt me ook wel een mooi plaatje foto
\'Fry those bastards\'
maareuh wat is hier mis mee? heb ook met gi joe gespeeld heel erg vroeger en nou ben geen freak ofzo... toch foto
Alleen de leeftijd waarvoor het bedoeld is... tja, dat is misschien niet helemaal gezond.
kijk de moslims blazen echte gebouwen en personen op..
de amerikanen beelden het vredelieven uit met een speelgoed ding foto
doe mij maar de amerikanen foto
quote:
In Amerika heb je van die actiefiguren van een Indiaan op een paard die net is getroffen door een kogel.
Dat hebben de Duitsers toch niet aangedurfd.
Niet de letterlijke tekst, maar het zette me wel aan het denken. Walgelijk eigenlijk. Maar het ergste is dat we het nog normaal vinden ook. foto
http://www.jesuschristsuperstore.net/ foto
quote:
Dit is gewoon . Hoe zouden Amerikanen het vinden als Afghaanse kinderen met ingestorte WTC torens speelden kompleet met mensen die uit het gebouw springen ?
Dit is een typisch Amerikaans iets. Do as we say, not as we do.
Ik vind deze (onder andere) conclusie een beetje te rap. Dat deze shit op de markt verschijnt wil niet zeggen dat heel Amerika staat te juichen foto
Je moet eigenlijk zeggen; zieke speelgoed-fabrikanten. Waarschijnlijk vinden de meeste Amerikanen het net zo walgelijk/ongepast als wij. En anderen misschien minder. foto
Maar scheer niet iedereen over 1 kam foto
Je zou het ook maar niets vinden als die Amerikanen dat tegen ons zouden doen (alle Hollanders klompen?).
weet je hoeveel geld dit waard gaat worden! foto
Leuk speelgoed voor het toonbeeld van deze tijd.
En als ze oud genoeg zijn kunnen hun gevechtstactieken gebruiken op de PC met \'America\'s Army\' of gewoon op school, met pappies shotgun.
Nu nog wachten op de maquette van het theater in Moskou, kompleet met actiefiguren, slachtoffers en gaspatronen.
Wat ongeveer hetzelfde is.
Dit is wat realistischer, maar dat worden de computerspellen ook, en daar hoor ik weinig mensen over klagen.
Everybody wants a box of chocolates"
~Leonard Cohen
Wat is er nu mis met dit speelgoed op zich??? Ik heb het over de foto die er bijstaat... wat heeft dat met 11 september te maken of met terrorisme? Toch niks???
Vroeger had ik ook oorlogs speelgoed tanks, en plastic soldaten (waar nu Red Alert voor in de plaats is gekomen).Of plastic geweertjes(nu de FPS)
Je houd ervan of niet.
Dit is gewoon het zoveelste oorlogs speeltje voor de kids.
En als je wat ouder wordt stap je over op pc games zoals BF1942.
Ik zie het probleem niet hoor.
quote:
maar als jullie dit al immoreel vinden denk ik dat je HE-Man ook maar moet verbieden, jah en badman die slaat er maar op los, of de hulk die breekt letterlijk alles af, ik heb thuis van vroeger ook nog van die Gi-Joe oorlogs vliegtuigen staan, WALGELIJK he
Jij vond He-Man daadwerkelijk zo realistisch dat je de behoefte had om op een tijger ten strijde te trekken trekken wandelende skeletten?
En was je zo onder de indruk van de Hulk dat je met blote handen auto\'s ging verpulveren?
Het is op zich jammer dat er vrij veel speelgoed is dat geweld promoot, maar je moet niet op alle slakken zout leggen.
Wat wel schandalig is dat kinderen duidelijk worden geindoctrineerd door dergelijk \'speelgoed\'. Voor een voorbeeld, zie mijn eerdere posting hier.
http://frontpage.fok.nl/news.fok?id=22877
Toen was dit de bron:
http://www.tiscali.nl/content/article/610666.htm
Alleen de verkoolde kinderlijkjes ontbreken nog
Saaie kerel...dit stond al in het bericht zelf... :0
Ach mensen die het leuk vinden laten hun kinderen er mee spelen, mensen die het niet leuk vinden laten hun kinderen er niet mee spelen. Tis een vrij land.
Is dit nou zoveel anders als die GI Joe, plastic soldaatjes en Transformers van vroeger?
Komt allemaal op hetzelfde neer.
Het gaat allemaal min of meer om oorlog.
Kinderen zoeken nou eenmaal helden, je hebt fictieve helden zoals Spiderman en zo maar ook echte helden, zoals westerse militairen.
Waarom zouden kinderen wel met fictieve helden mogen spelen en niet met echte helden?
Zelfs voor 11 sept heb ik in van die foldertjes speelgoedtanks en zo zien staan. Iets van Army Force.
Als er nu net zoiets komt gaat men zitten bleren dat het met 11 sept te maken heeft.
Maar ach sommige mensen vinden ok altijd wel iets om op te zeiken, als het dit niet is is het wel iets anders.
Wel vreemd dat er maar 1 soldaat bij is want die kan toch niet al die wapens bedienen? foto
Maar misschien dat de kids er wel soldaatjes bij kunnen kopen.
In feite is dit gewoon een modernere versie van GI Joe en de plastic soldaatjes van vroeger. Tegenwoordig wil men het gewoon wat realistischer hebben.
Is dit trouwens ook in Nederland te koop? Misschien wel een leuk hebbedingetje foto
quote:
Dit is gewoon . Hoe zouden Amerikanen het vinden als Afghaanse kinderen met ingestorte WTC torens speelden kompleet met mensen die uit het gebouw springen ?
Bij dit huis zijn toch ook geen dode burgers?
Helemaal geen doden overigens.
Het is ook niet duidelijk of het wel een Afghaans huis is, ziet er niet zo Afghaans uit volgens mij.
Dit is gewoon moderne versie van GI Joe.
Van mij mogen Afghanen best met soldaatjes spelen die zijn gebaseerd op het Afghaanse leger.
Echte kerels zijn jullie hoor foto
GI Joe ziet er veel realistischer uit tegenwoordig, beter als die neppe zooi van vroeger.
Zo zijn er veel militaire figuren, van WO2 tot modern. Zowel gealieerden als badguys.
Ik zie ook een kapot geschoten WO2 farmhouse.
En omdat in het in het artikel beschreven huis toevallig een moderne Amerikaanse soldaat staat mag het ineens niet?
Hypokriet gedoe.
quote:
Dit is gewoon moderne versie van GI Joe.
Precies, stemmingmakerij eromheen! foto
Poppen die er niet bij horen met hoofddoeken,
en dingen erbij halen als kinderlijkjes... foto
Kijk maar eens naar tekenfilmseries, daar zit
een hoop meer geweld en ellende in foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken