Nieuws
Bos: embryoselectie ook voor PvdA principekwestie
Binnen het kabinet ontstond vorige week een rel nadat staatssecretaris van Volksgezondheid Jet Bussemaker (PvdA) een brief over embryoselectie aan de Kamer stuurde. Ze zei daarin embryoselectie voor ivf-baby's voor ouders met een genetische vorm van borstkanker toe te staan. Dat was tegen het zere been voor de ChristenUnie en partijleider André Rouvoet. De minister voor Jeugd en Gezin was vooraf niet ingelicht over de brief en was het faliekant oneens met Bussemakers standpunt. Zij werd gedwongen haar brief in te trekken en deze eerst met haar collega's in het kabinet te bespreken, waarmee embryoselectie van de baan leek.
Bos leek in EénVandaag echter aan te geven dat de PvdA het standpunt van de ChristenUnie niet zonder meer zal slikken. Bos gaf geen antwoord op de vraag of de kwestie hem een kabinetscrisis waard was, zoals die dat voor Rouvoet wel zou zijn.
Bos sprak in het interview ook over de koers van zijn partij. Hij voelt niets voor een traditionele of liberale stroming, waarvoor respectievelijk fractievoorzitter Mariëtte Hamer en staatssecretaris van Europese Zaken Frans Timmermans (PvdA) zich hebben uitgesproken. Hamer wil toenadering tot de SP, terwijl Timmermans in D66 en GroenLinks logischer bondgenoten ziet. "We hebben al een D66 en een SP", zei Bos. "Beide stromingen horen zich thuis te voelen bij de PvdA."
Behalve voor sprookjesboekjesaanhangers.
Volgens mij voelen alleen allochtonen zich nog thuis bij die Partei van Wouter, ik draai nooit, Bos
Het is knapper als je in dienst van het hogere doel je eigen mening kan herzien.
baby's met blond haar blauwe ogen en aanleg voor een klein snorretje.
Zeg nu maar een met droge ogen tegen een vrouw die vecht tegen borstkanker "mevrouw als het aan mij had gelegen had u helemaal niet geboren mogen worden".
Leve Bos, ga zo door en heel misschien zal ik op je stemmen (in een volgend leven)
Zal wel weer een compromis worden benk bang foto
Als je door middel van technologie een kind op aarde zet die een toekomst heeft, heeft dat meer waarde dan dat je een kind op aarde zet die niet zelfstandig kan leven.
ja en als je het laat zitten ben je zinloos geweldpleger want dan heeft dat kind misschien wel zijn leven lang pijn, bovendien, een klompje cellen voldoet niet aan de definitie van zelfstandig kunnen leven dus je bent geen moordenaar als je het weghaalt foto
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
Dan wens ik jou een kasplantje toe. foto Veel plezier ermee, en regelmatig watergeven!
Tot aan je 85e. foto
Dolfijnen slachten hun eigen nageslacht af als het niet 100% in orde is.
Dat is dan zeker wel humaan.
Nee, niet er uit komen,de poot stijf houden en gewoon opzouten,effe een demisionair kabinet en nieuwe verkiezingen.
Slechter dan wat er nu zit kan bijna niet.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
woningmarktcijfers
en als je tegen wetenschap bent, ben je ook tegen de natuur dus ook een bomenhater
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
Wat is een mogelijke mislukkeling? En wie beslist dit?
Wat ik er van heb begrepen is dat er op dit moment men alleen een uitzondering maakt bij een 100% geval die een dodelijke ziekte overbrengt. Bij borstkanker zou het gaan om 80%.
Maar wat is de grens? 70%, 60% of 50%??
En waarom ageert de Christenunie niet tegen de ivf behandeling in zijn geheel? Immers worden er alsnog overbodige embryo's vernietigt.
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
De christenunie zou het moeten toejuichen!
(incidenteel, maakt dit god tot de grootste moordenaar van ongeboren kinderen voor het scheppen van een dergelijk inefficient systeem)
De CU drukt een ronduit beangstigende stempel op maatschappelijke ontwikkelingen, hetgeen in vele gevallen maatschappelijke achteruitgang betekent.
huizenmarkt-zeepbel.nl
verwachtingen woningmarkt experts
...en wie beslist dat?
Overigens is een zaadcel iets anders dan een embryo.
Dus ik zeg: laat de betreffende christenen vooral veel lijden, aangezien ze daar zo dol op zijn foto En laten ze zich vooral verder niet met de rest van ons bemoeien.
Het kabinet is bijzonder impopulair, en als ze het nu opblazen dan blijft de PvdA met lege handen zitten, omdat ze niets bereikt hebben en ze daar niet eens de goede sier mee kunnen maken naar de kiezers toe.
Het wordt interessant om te zien hoe de CDA en CU in de toekomst de zwakte van de PvdA nog meer gaan uitbuiten en hoeveel de PvdA uiteindelijk gaat opgeven.
Dat punt dus.
Maar als straks iemand overlijdt aan borstkanker omdat deze selectie niet mocht plaatsvinden ( in sommige families krijgt bijna iedere vrouw borstkanker) wie zijn dan de moordenaar, de wetenschap of de geloofswaanzinnigen?
Daarbij is het natuurlijk weer puur seksisme...
Het had een gen moeten zijn dat zorgt voor een kleine pik, dan hadden de heren regeerders heel anders gereageerd.
Kijk, dat soort uitspraken willen we vaker horen!
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
Ach, het huidige kabinet had voor mij toch al aan geloofwaardigheid ingeboet maar nu helemaal. Laat Bos zich lekker met zijn eigen onderdeel bezig houden (financiën) en Rouvoet zich lekker met de jeugd.
Huichelaar!
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
Er wordt niet geklooit. Er wordt gekeken of een bepaald gen aanwezig is waarna alleen de embryo's zonder dat gen worden teruggeplaatst. Wil je liever dat of mensen met 60-80% kans op borstkanker, met alle kosten en gevolgen van dien?
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
"Dit had allemaal makkelijk voorkomen kunnen worden met een hele simpele test. Maar ja, God wilt dat je lijdt, dus lijden zul je! Dankzij mij en mijn geloofsgenoten bent u nu ziek. Hallelujah!"
Ethiek? Nee, dat heeft niets met godsdienst te maken.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Adopteer een weeskind zou ik zeggen.. want voordat de natuur een handje wordt geholpen (wat ik ONETHISCH vind) mag er wel eerst het 1 en ander aan de mensheid in zijn geheel verbeterd worden.
Neobra' se bostan dok šljive ne popadaju!
Het geknoei met menselijk dna, etc., brengt doemscenario's als 1984 en Dr. Mengele Revisited dichter bij dan ooit.
Ethiek is een woord om immoraliteit en de subjectieve wandaden te rechtvaardigen in mooie bewoordingen.
In dezen heeft de ChristenUnie gelijk. Maar het is nogal hypocriet van de staat. In België wordt elk jaar een kleine stad van 29.000 aan kinderen geaborteerd, in Nederland 35.000 per jaar. Spreek je daar iets sterker tegenuit in de media.
IVF is ueberhaupt al verwerpelijk.
De PVDA, VVD, SP, D66 en al die splinterpartijtjes die niet Christelijk zijn zouden embryoselectie onder deze omstandigheden moeten steunen. Het is een fundamenteel recht van ouders, als het mogelijk is en binnen de grenzen van het redelijke ligt qua kosten, uit te vinden of ze medische problemen kunnen verwachten.
Lijken wel weer de middeleeuwen, er mogen niet eens wetenschappelijke expirimenten uitgevoerd worden. wat is de volgende stap: de wetenschappers beschuldigen van hekserij en de brandstapel op ofzow?! foto
Die idioten vergeten dat als er geen wetenschap geweest zou zijn, dat we nu nog steeds dood konden gaan aan de meest simpele ziektes, dus dat ze oprotten met hun geloof en die mensen hun werk laten doen!
Jezus man, kut Hollanders! hoe hebben jullie dit kabinet kunnen kiezen met de verkiezingen.............. foto
Veel stemmen naar Christelijke partijen en veel stemmen naar TON en PVV.
SP de grootste, TON en PVV samen de grootste en een gedeelde tweede plek , CDA de derde, PVDA de vierde, VVD vijfde, Groen links zesde, D66 zevende etc.
Leuk hoor, not. Dat gaat, als we niet uitkijken als we stemmen, een janboel worden, met alweer een coalitie waar we niet op zitten te wachten.
Voor alle duidelijkheid, het gaat over het volgende: We kunnen vaststellen, aan de hand van een testje, of een ongeboren kind, later een erfelijke vorm van borstkanker krijgt! Die voorspelling is behoorlijk accuraat. Het gaat er met die embryoselectie om dat we mensen dat leed dus kunnen besparen! Waarom zou je bewust, als je dus bijna zeker weet dat een kind het hele leven moet vechten tegen kanker, dat kind perse op de wereld willen zetten? Wil je dan een kind op de wereld zetten waarvan je weet dat het een enorme lijdensweg gaat doorlopen? Dat noem ik nou barbaars!
Dat heeft dus niks te maken met klooien met dna, heeft niks te maken met abortus, dat ongeboren kind is er al, in een reageerbuisje, en zal als het positief test, niet gebruikt worden om ingebracht te worden in de baarmoeder. Dat is het.
Voor de goede orde, ik zelf ben tegen gen modificatie, simpelweg omdat het niet zo is dat als we iets kunnen veranderen, we dus ook alle gevolgen kunnen overzien. En persoonlijk ben ik niet zo’n voorstander van abortus. Maar ik ben wel voorstander van keuzevrijheid en ik vind dat daar waar ik, in mijn leven, liever niet een kind laat aborteren, ik vind dat iedereen die keuze voor zichzelf moet kunnen maken! En mijn persoonlijke mening over abortus zou wel eens heel rap anders kunnen zijn als ik te horen zou krijgen dat mijn vriendin zwanger is van een kind met bijv. Down. Maar nogmaals, dat is niet waar het hier over gaat!
Mensen met een mening als die van jou kunnen volgens mij beter in een ultra islamitisch land gaan wonen:)
- Middeleeuwse opvattingen over gezin en gezondheidszorg (Rouvoet)
- Totaal gebrek aan leiderschap (Balkenende)
- Ongecontroleerd bespioneren van burgers en arresteren van ongewenschte elementen (Hirsch Ballin)
- Zwaar belaste vaagheid (Bos)
- Burka-promotie-team (Vogelaar)
- Onduidelijkheid over planeet van herkomst (Donner)
Ze lijken wel duidelijk maar als je nou echt kijkt wat ze willen zijn ze helemaal niet zo duidelijk.
TON: De meerderheid bepaalt wat we willen.
Is dat wat we willen? Iemand kiezen die om de haverklap een andere mening heeft? Worden we daar beter van? Het is het tegendeel van democratie omdat de mensen met de luidste stem dan alleen gehoord worden. En de meerderheid kan het heel makkelijk verkeerd hebben (zie ww2, onze oosterburen).
PVV: Verbied de Koran, hou Moslims buiten de deur en gooi er zoveel als mogelijk uit.
En wat volgt? Vrijheid is een groot goed en de Koran is het probleem niet. De bijbel kan je net zo goed gerbruiken voor onzin als de Koran.
Hou Moslims buiten de deur? Waarom? Ik kan me nog voorstellen dat je als stelling hebt dat je vervelende mensen, die hier niks bijdragen buiten de deur houdt en voor zover ze er al zijn, je ze de deur wijst... maar.... wat doe je dan met al die Nederlandse tokkies? Die houden we? Toppie hoor, dan hebben we een blank getto ipv. een gemend getto als land. De meeste 'buitenlanders' als je daar al van kan spreken zijn gewoon Nederlanders die een steentje bijdragen. Als die mensen Molsim willen zijn dan moeten ze daarin gewoon dezelfde rechten hebben als Christenen vind ik.
Betekent dit dat ik vind dat we maar niks moeten doen? Nee, zeker niet maar mensen buiten houden en/of mensen eruit trappen lost niks op. Het zijn loze uitspraken die in de praktijk niet te realiseren zijn dus lijkt het me een beter idee om gewoon geduld te hebben en eens te beginnen met het op school houden van kinderen! Hoe dan ook!
Tuig zal er altijd zijn en dat heeft weinig tot niks met kleur of ander uiterlijk/religieus kenmerk te maken.
Onze ouders hebben met hun stemgedrag er indirect voor gezorgd dat we de 'problemen' hebben die we nu hebben. Het onderwijs zuigt!
Ik weet dat ik helemaal tegen de liberalistische geest die door ons land rondwaart inga als ik zeg dat het onderwijs een belangrijke opvoedkundige taak heeft maar het is gewoon zo. Het was zo en zou weer zo moeten zijn.
Om dat voor elkaar te krijgen, moeten klassen kleiner en hebben we betere leerkrachten nodig. Dat kost tijd en dat geduld zullen we moeten hebben want iets anders werkt gewoon niet en frustreert het functioneren van de samenleving alleen maar meer.
Anyway?:) TON en PVV zijn volgens mij geen oplossing. De SP heeft ergens wel een goed hart maar alleen in nachtmerries mag de SP ooit echt de macht krijgen:)
En hij sloopt de PVDA!! hij heeft er voor gezorgt dat de PVDA in de peilingen nog maar op 15 zetels staat fotofotofotofotofotofotofoto
Bos de held des vaderlands
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken