Hans Klok: Homohaat laait weer op door teveel culturen
Uit onderzoek van de GGD Amsterdam blijkt dat nog maar 43 procent van de jongeren homoseksualiteit normaal vindt. Illusionist Hans Klok, die al jaren openlijk homoseksueel is, noemt dat een zorgwekkende ontwikkeling. Hij zegt dat Nederland ooit bekendstond als "gay capital van de wereld", maar dat steeds meer mensen zich weer terugtrekken in de kast. Volgens hem kan dit niet nog tien jaar doorgaan.
In de podcast Vibestalk vraagt presentator Tim Douwsma hoe dit volgens Klok komt. Hij stelt dat het samenbrengen van veel culturen in een klein land wrijving veroorzaakt. Met de metafoor "je kunt ook niet een schaap in een kooi zetten met leeuwen" benadrukt hij dat sommige dingen volgens hem simpelweg niet samengaan.
Klok zegt dat hij tijdens zijn verblijf in het buitenland altijd lokale gewoontes respecteerde en vindt dat dit ook in Nederland zou moeten gelden. Hij verwijt de politiek een te toegeeflijke houding. "Altijd moest maar alles kunnen en nu hebben we het probleem", aldus de illusionist.
Hij herinnert eraan dat politicus Pim Fortuyn jaren geleden al waarschuwde voor dit soort gevolgen. Klok vindt dat Nederland deze situatie over zichzelf heeft afgeroepen en dat de politiek nu te laat probeert orde te scheppen.
Tot slot merkt hij op dat steeds meer mensen in zijn omgeving emigreren omdat ze zich niet meer prettig voelen in Nederland. Volgens hem is dat een slechte ontwikkeling, want "iedereen wil emigreren" en dat zou het land verzwakken.
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
allemaal uit gaan komen..
En wie aggeerde daar toch zo tegen?.
Zo. Nu kunnen we weer rustig slapen foto
Eis vooral de nacht terug.. ik eis dat mannen hier weer meer de leiding gaan nemen middels gezond verstand.
Op vrijdag 12 april 2019 11:32 schreef Grrrrrrrr het volgende:
:B :"Ja, da's zielug hoor! Een slak zouten! TJILP!"
foto
Ik snap wel dat hij het beestje niet bij de naam noemt. Theo kan er helaas niet meer over meepraten...
Volgens de nieuwe definitie dan, de oude wilde je niet als stempel hebben, maar de nieuwe mag je trots op zijn.
Dat je niet als "fascistisch" wordt bestempeld door links
Iemand die niet naïef is en het ziet zoals het is.
Onvoorstelbaar dat er homo's of jonge vrouwen zijn die nog enigszins links stemmen. Die moeten volledig geïndoctrineerd zijn of heel ver buiten de steden wonen.
En dan mag je best een keer zeggen dat je het niet leuk of niet goed vindt, maar je hebt je te conformeren aan de lokale normen en waarden.
Daar zit wat in. Tegenwoordig krijg je dat labeltje al zodra je feiten benoemt.
Voor WO2 was Nederland totaal niet van de open grenzen. Sterker nog, nadat Polen werd binnengevallen werden bij ons de grenzen voor Joden dicht gegooid.
Nu nadat de geschiedschrijvers flink aan het boenen zijn geweest, leren we dat dat was om ons zelf te beschermen tegen een inval.
Lees je de kranten uit die tijd, blijkt het hoe openlijk anti Joods we hier zelf waren.
We hadden zware verzuiling. En de Katholieken en Protestanten vonden het beide niet christelijk om antisemiet te zijn. Maar dat waren ze wel.
Nog openlijker dan dat de maatschappij nu anti Moslim is.
In de jaren 50, toen iedereen gewoon nog wist hoe het tien jaar daarvoor gegaan is zijn ze flink gaan schrijven aan de grondwet. En daardoor is het grondwettelijk ook zo lastig alle buitenlanders te discrimineren.
De jaren daarna hebben we vele golven van buitenlanders binnen gekregen.
Ik kan me herinneren dat in de jaren 90 de asielzoekers centra vol Irakezen zaten.
Kunnen we ons nog herinneren hoeveel rechts extremistisch voer daar uit voort kwam?
Ik ook niet.
Toen ik rond 2000 op de uni zat deden de Turken (toen de grootste niet autochtone groep dacht ik) het op het gebied van werkloosheid beter dan de autochtone Nederlanders. En qua politiecontact vergelijkbaar. Niet op gebied van scholing overigens.
Issues met integratie is van alle tijden.
Jeetje, ga eens naar een grensdorp over de Duitse grens.
Met die Nederlanders wil je vaak ook niet op een verjaardag zitten. Die dragen vaak alleen Oranje ondergoed.
Of een Nederlandse enclave verder weg van de Nederlandse klei.
Weg zijn uit je eigen cultuur maakt voor vele de Nationalist in je los.
Wanneer ik een opmerking maakt over de IDF wordt mijn aangetrouwde semi Joodse nicht ook boos. Slaat nergens op. Ze is zelf geen kolonist. En niet eens belijdend Joods.
Ik heb het over een land, niet over een geloof.
Zelfs mij Turkse vriend die zijn land uitgevlucht is in 2018 voelt nog de behoefte zijn land en cultuur te verdedigen.
Gelukkig kan 95% van de Nederlanders zich hier geen voorstelling bij maken.
Makkelijk hoor, als je nooit vast heb gezeten in een cultuur die niet de jouwe is.
Na 2000 kreeg rechts meer tractie. En de VVD heeft met het privatiseren van de inburgering naar mijn idee de grootste schuld aan de huidige situatie.
We zitten in een patroon van rechts aan de macht die zegt dat ze de grenzen dicht willen zodat ze telkens weer en masse op de VVD blijven stemmen (bij gebrek aan een Janmaat die nog wat rechtser zat) maar de poorten open laat staan.
Stel dat ze het "probleem" zouden oplossen dan gaan we het hebben over dat het ook een VVDer was die kankerverwekkende granuliet in natuurgebieden dumpen als persoonlijke passie heeft. Of de VVD kopstuk die als burgemeester van Delfzijl bedrijven beloofd dat ze hun petrochemische afval in de Eemshaven mogen dumpen als ze zich daar vestigen.
Of de VVD minster die miljoenen subsidie sluist naar een bedrijf dat bewezen chemisch afval in de rivieren laat lopen (cameras in de omgeving om de pomp uit te kunnen zetten wanneer er iemand komt controleren) in plaats van het verwerken waar ze voor betaald werden.
Met als de kers op de taart een stiekeme relatie had met de milieu crimineel.
Of we zouden het hebben over wie nou daadwerkelijk die vergunningen aan Tata en Dupont bijvoorbeeld blijft verstrekken. Duizenden bewezen extra kankerpatiënten. Maar niemand maakt zicht echt druk om het gebrek aan transparantie.
Beter blijven we bezig met de angst voor boze buitenlanders. En blijven rechts stemmen. Alsof rechts ze niet net heeft binnen gelaten.
Waarmee ik links niet wil goedpraten.
Want niet alleen houden ze hun ogen dicht wanneer we het over de daadwerkelijke problemen hebben. Vingers in de oren en blijven roepen "buitenlanders zijn lief!, buitenlanders zijn lief!".
Ze komen daardoor ook niet tot een oplossing of een zinnig debat.
In principe vind ik dat iedereen de kans moet hebben hier te komen wonen.
Mijn kinderen hebben persoonlijk ook nog niets gedaan om een echte vrije wereld bewoner te zijn.
De vraag is, hoe komt het dat de klootviolen niet weer terug worden gezet op de kust waar ze vandaan komen.
Hoe komt het dat we een goed deel van de zoveelste generatie Turkse mede Nederlanders zijn kwijtgeraakt.
Volgens mij zouden we in een paar dagen een systeem kunnen bedenken die 90% van links en 90% van rechts tevreden zou kunnen stellen.
Maar geen van de twee kanten gaat dit aan omdat hun achterban nou juist vanwege die discussie trouw blijft.
Zet des noods Rutger Bregman en Jort Kelder in een kamer en ze mogen er weer uit wanneer er een plan is.
Want de politiek gaat het niet doen.
En vele Nederlanders zijn te druk om te zien wat er nou aan de hand is.
[ Bericht gewijzigd door Betwetor op dinsdag 16 september 2025 @ 21:18 ]
Die nevernooit gaan integreren want het deel van de import dat het probleem is blijft rustig binnen de clan trouwen.
foto
Je mag van alles vinden van het Christendom, maar het heeft er wel voor gezorgd dat neef-nichthuwelijken eeuwen lang taboe waren.
Homo's moeten dood en troep op straat is de wil van Allah, volgens deze religie.
[ Bericht gewijzigd door Shakkara op dinsdag 16 september 2025 @ 10:04 ]
een ontgoochelaar
Ieder weldenkend mens, of je nu links of rechts bent weet ook dat migratie problemen heeft veroorzaakt in Nederland. Dit is niet alleen te reflecteren op Moslims, maar ook op Oostblokkers (arbeidsmigranten) welke nog sympathie hebben met Rusland.
Als je bijvoorbeeld kijkt naar de SP willen zij in feite niet veel anders dan rechts, alleen meer gereguleerd. De mensen die hier dan wél komen moeten goed integreren, waar het huidige demissionaire kabinet men aan hun lot over laat en alle migranten bij elkaar propt in één wijk. Allemaal redenen waarom ze nooit gaan integreren en dus vasthouden aan hun eigen cultuur en standpunten.
stofwolken en rookgordijnen vanaf de deugende linkerkant zijn minstens net zo saai maar zitten in een mp4 bestand dat op replay staat, daar komt nooit een einde aan.
Voortdurend het migratie probleem ontkennen en negeren en als er wel wat flinks over gezegd wordt zijn de arbeidsmigranten met een baan de klos. Het gore overlastgevende tuig en andere profiteurs, die overwegend aanhanger zijn van het meest achterlijke geloof ter wereld, wordt voortdurend de hand boven het hoofd gehouden.
Alle "verstandige" oplossingen van de linkse kliek komen in de praktijk neer op wegkijken en erger nog saboteren van alles en iedereen die er iets aan wil doen.
Bovendien de SP foto
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Even ter verduidelijking:
- Groenlinks / PVDA:
GroenLinks PvdA wil het aantal migranten vooral terugbrengen door meer regie te voeren op arbeidsmigratie: werkgevers mogen niet langer onbeperkt goedkope krachten uit het buitenland aantrekken en in sectoren als slachthuizen en distributiecentra moet de instroom omlaag. Voor asielzoekers willen ze procedures versnellen zodat sneller duidelijk is wie mag blijven en wie terug moet, met ook daadwerkelijk snellere terugkeer voor afgewezen aanvragen. Verder moet migratie afnemen door betere Europese spreiding, strengere afspraken over terugkeer, en het aanpakken van oorzaken zoals armoede en klimaatproblemen zodat minder mensen noodgedwongen hun land verlaten.
bron: https://groenlinkspvda.nl/standpunten/migratie/
SP:
De SP wil het migratieprobleem aanpakken door duidelijke limieten en strengere regulering. Ze willen een migratiesaldo instellen van maximaal 40.000 mensen (verschil tussen mensen die binnenkomen en vertrekken) zodat er paal en perk gesteld wordt aan migratie. Mensen die écht vluchten voor oorlog en geweld worden humaan geholpen, maar wie "niet wat te zoeken heeft" in Nederland moet zo snel mogelijk terug. Verder noemt de SP arbeidsmigratie "moderne slavernij" en wil ze dit aanpakken. Integratie moet beter: nieuwkomers moeten vanaf dag één Nederlands leren, en de overheid, onderwijsinstellingen en bedrijven dragen daarin verantwoordelijkheid. Bovendien wil de SP "de grondoorzaken" van migratie aanpakken, zoals conflicten, ongelijkheid, en onrechtvaardige economische structuren, zodat minder mensen gedwongen worden hun land te verlaten.
Bron: https://www.sp.nl/standpunten/migratie-en-integratie
Partij van de Dieren:
Partij voor de Dieren wil de oorzaken van migratie aanpakken zodat minder mensen gedwongen zijn te vluchten. Bijvoorbeeld: klimaatverandering, verlies van natuur, gebrek aan voedsel en drinkwater, oorlog en geweld. Verder pleiten ze voor humane opvang, zowel in de regio van herkomst als in Nederland, goede leefomstandigheden, snelle procedures, toegang tot onderwijs en werk, en betere integratie. Daarnaast willen ze mensensmokkel bestrijden, de verantwoordelijkheid eerlijker verdelen binnen Europa, en meer middelen voor ontwikkelingssamenwerking inzetten.
Bron: https://www.partijvoorded(...)telingen-asielbeleid
Wil je dat ik ze allemaal doe? Je beperkte visie op wat links wil blokkeert het gesprek tot een oplossing.
Polderen was onze kracht, nu zijn we een bekvechtend geheel geworden die nergens overeenstemming in kan vinden. ZOWEL LINKS ALS RECHTS (zeg ik er maar voor de duidelijkheid bij).
Kan hij die asielzoekers, illegalen en de buitenlandse criminelen niet gewoon weg toveren?
De hele agenda wordt door de EU bepaald.
Het plan was jaren lang op de website van de EU te vinden, het document waar het specifiek over gaat is "Replacement Migration: Is it A Solution to Declining and Ageing Populations?", en de aantallen en grafiekjes in dat document worden door west-europa tot in de puntjes opgevolgd.
Hier te lezen: https://www.un.org/develo(...)acementmigration.pdf
De nummertjes komen overeen met scenario IV, dus de werkende bevolking constant houden.
Grote probleem is dat er te veel komen die niet komen om te werken. foto
Hans Klok ontgoocheld!
The person most likely stopping you, is you.
Dat lost al veel op.
"de oorzaken van migratie aanpakken zodat minder mensen gedwongen zijn te vluchten. Bijvoorbeeld: klimaatverandering, verlies van natuur, gebrek aan voedsel en drinkwater, oorlog en geweld."
als serieuze (dus haalbare) aanpak van het migratieplobleem te zien?
En alle die 3 partijen die je hier citeert komen met dit soort onzin die ze kunnen gebruiken om zolang dat niet opgelost is de sluizen wijd open te laten.
En dan tegen anderen iets roepen over "bubbel", volslagen van de pot gerukt joh.
En ja, klimaatverandering, oorlog etc heeft ZEKER impact op de migratie aantallen. Waar denk je dat de Syriërs ineens vandaan komen? Of de Afghanen 10 jaar geleden? Of de Somaliërs?
Terugkomend op de klimaatvluchtelingen: Momenteel vluchten zo'n 1 tot 4 duizend mensen jaarlijks naar Nederland vanuit een voedselcrisis door oa klimaat. De verwachting is dat dit in 2050 groeit naar 12 tot 22 duizend per jaar.
[ Bericht gewijzigd door Argonath op dinsdag 16 september 2025 @ 11:59 ]
Vervolgens ontken je dat die punten iets met jouw eigen mening te maken hebben om daarna met "eigen" argumenten te komen die nagenoeg identiek zijn.
In de categorie lafbek , leugenaar, draaikont dus.
En btw, 2010 belde net. Ze willen hun "begrijpend lezen" argument terug.
Jij geeft aan dat klimaatverandering, oorlog, geweld etc luchtfietserij zijn. Is dit een ontkenning van deze oorzaken van migratie? In mijn ogen wel. Om duidelijk te maken dat het wel degelijk een oorzaak is van migratie geef ik jou wat voorbeelden van recente gevallen waarbij oorlog en voedseltekorten als gevolg van klimaatverandering een reden zijn geweest.
Nog steeds zeg ik nergens: IK VIND. Dus nee, ik gebruik nog steeds niet mijn politieke mening en geef enkel feitelijke onderbouwingen. Maar noem me vooral een lafbek en leugenaar. Dat zal mij een worst wezen. Hopelijk voel je je er beter door.
Je krijgt een herkansing. Lees het nog even goed na en probeer te ontdekken waar mijn kwalificatie "luchtfietserij" betrekking op heeft.
Tip: even beginnen bij van Dale om de betekenis op te zoeken.
Mensen die zeggen dat je blind "respect moet hebben voor alle culturen" zijn het grootste kwaad.
Hoop dat hij nog vrij kan leven en werken in een Europa dat cartoonisten niet effectief kan of wil beschermen tegen religieuze haters.
In 2025 zitten mensen nog te janken over homo's.Laat die mensen met rust man. foto
hoe meer je pushed, des te meer tegenstand.
Zowel maatschappelijk als lichamelijk is het een ramp. Maatschappelijk, omdat het leeuwendeel hier enkel de hand komt ophouden en ons sociale stelsel overbelast, lichamelijk, want het is de oorzaak van zeer vele ziekten, omdat de genenpoel wordt aangetast door die vermenging. De eigen soort verzwakt hierdoor, met ziekten als gevolg. Maar je hoeft mij niet te geloven, ondervind het zelf maar en trouw een marokkaan, krijg kinderen en kijk wat er op latere leeftijd met ze gebeurt. Dan zie je het vanzelf. Halfbloedjes worden nooit oud.
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing. ― George Bernard Shaw
en dan die hele alfabet letters voor elke gender.
iedereen verdient mijn respect. maar die minderheid en overheid pushed graag met regenboog vlaggen en zebrapaden.
zelfde met geloof, hou dit lekker binnen de voordeur.
in mijn appartementcomplex wonen homo's en zeker 1 trans. die doen gewoon normaal. moeten zelf ook niks van al dat gepush hebben. Zelfs zij zeggen dan het steeds meer negatiever wordt voor hun.
[ Bericht gewijzigd door RealistAtheist op woensdag 17 september 2025 @ 22:34 ]
"Hij stelt dat het samenbrengen van bepaalde culturen in een klein land wrijving veroorzaakt."
Even een kleine verbetering Hans.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken