Demonstratie bij homomonument na mishandeling tijdens Pride-weekend
Bij het homomonument wordt woensdag een demonstratie georganiseerd naar aanleiding van een mishandeling tijdens het Pride-weekend. Vrijdagnacht zou een vrouw na een rit samen met een andere vrouw in een Uber-taxi door de chauffeur zijn mishandeld. Volgens de vrouwen zou de chauffeur dat hebben gedaan nadat zij elkaar een kus gaven, schrijft Het Parool. Zo meldt AT5.
De politie bevestigt tegenover AT5 dat er 'iets is gebeurd', maar wijst er ook op dat er geen aangifte is gedaan en dat er daarom nog geen onderzoek is gestart. De link met lhbti-geweld wordt daarom vooralsnog niet gemaakt.
'Vervelende situatie'
De politie laat daarnaast weten dat het de taxichauffeur is geweest die als eerste contact met hen heeft opgenomen. Volgens de man was er sprake van een vervelende situatie met klanten, geeft een woordvoerder van de politie aan. Daarbij zou ook de auto van de chauffeur zijn bespuugd.
Dat er daarna iets is gebeurd dat 'niet oké is', staat vast, aldus de woordvoerder. De politie benadrukt wel dat geen van de passagiers al aangifte heeft gedaan. Met één van hen is nu een afspraak gemaakt om dat vandaag alsnog te gaan doen.
Reactie
Uber noemt het tegenover Het Parool ‘verschrikkelijk wat er gebeurd is’ en laat weten dat de man op non-actief is gesteld. "Iedereen heeft recht op een veilige rit en we nemen deze zaak hoog op. De veiligheid van alle gebruikers van onze app is een topprioriteit en daarom moet dit incident tot op de bodem worden uitgezocht." Uber laat daarnaast weten dat het de politie hulp heeft aangeboden in het onderzoek.
Blijkbaar valt het wel mee met de onderdrukking en discriminatie van alfabet-mensen als dit het ergste voorval is wat men kon vinden.
Nieuwe trend: voor ieder lullig dingetje een demonstratie.
Ik vind een monument alleen voor homo's maar niet voor de andere alphabet mensen eigenlijk niet inclusief genoeg.
Is er ook zo'n monument voor hetero's die dit elk weekend, dag wel meemaken?
Hoe maak ik mezelf met mijn groepje belachelijk? Nou, zo dus.
Niet gek dat mensen je zo tegen gaan staan met je vooringenomenheid.
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Eerst kwamen er kickboxende onbenullen taxi rijden en nu dit tuig, hebben alvast hun achtergrond gemeen.
Wat maakt homo's zo bijzonder?
https://www.youtube.com/watch?v=o-YBDTqX_ZU
EN ja af en toe slaat een marokkaan een homo in elkaar. maar in tienvoud slaan gewone nederlanders hetero's in elkaar om diverse redenen.
https://www.youtube.com/watch?v=o-YBDTqX_ZU
Ah..."niets van te zien" en "daarom een vermoeden".
Juist...
Ik zie weer de zieligheidsmachine die op volle toeren draait...
Maarja je zit in een groep die zich vanaf het begin achtergesteld is en voelt, dus het ligt niet aan je eigen beweegredenen als je achteraf een sommetje maakt.
Anime
Anime
[ Bericht gewijzigd door PaRoDiUzZ op dinsdag 9 augustus 2022 @ 19:58 ]
Anime
En nee Sophie, dit ging om in een ander z'n auto kotsen dat de chauffeur lekker mag opruimen. Had hem daarvoor een flinke tip gegeven maar dat zal wel niet.
Mijn titel voor een stripboek was te zuur voor de lesbolovers hiero, of de berberbeschermrrs...
Sehr schnell fur Wappies verboten: het sociale, culturele, maatschappelijke en festivale leven. Welk logo krijgen we opgeprikt?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken