Nieuws
Ook Duitsers integreren moeizaam

Peeters-Bijlsma deed onderzoek onder 340 Duitse immigranten. Toen ze hier kwamen, hadden ze een hoge pet op van Hollanders. Maar na een paar jaar Nederland heeft 40% een negatiever beeld gekregen. Eerst vinden ze Nederlanders vriendelijker, gezelliger, humoristischer, ongecompliceerder en toleranter dan Duitsers. Maar als ze ons beter leren kennen, zijn we ineens zuinig, betweterig en anti-Duits.
Ongeveer 75% van de Duitse immigranten noemt zich liever Europeaan of Duitser dan Nederlander. Bovendien blijkt dat hoe langer Duitsers in Nederland wonen, hoe meer ze een hekel krijgen aan ons.
Oja, en Nena niet te vergeten natuurlijk foto Blijkt in elk geval dat de gemiddelde (verse) Duitser weinig mensenkennis heeft na een aantal jaren zijn "we" anti-Duits. Da's al dik 50 jaar zo toch?
http://www.prikstok.nl
UItermate boeiende gadget: Hydrofoam or hydro-foam: the flying rc powerboat
Maar wanneer krijgen we onze fietsen nou terug? foto
"When I read the Bhagavad Gita and reflect about how God created this universe everything else seems so superfluous". (Einstein)
In deze tijd moet je wel zuinig zijn lijkt me...
[Battlefield Heroes Characters]
Ik geef de Duitsers trouwens groot gelijk! In Duitsland zijn de mensen nog vriendelijk in tegenstelling tot ons opgefokt gefrustreerd volgepropt landje
And it is impossible to live wisely and well and justly without living a pleasant life.
And it is impossible to live wisely and well and justly without living a pleasant life.
Mit, nach, bei, seit, von, zu, ausser, aus, entgegen, gegenüber, nebst, zuwide, gemäss.
Deze kende ze nog niet:
alt und arm
kalt und warm
arg und dumm
rot und krumm
jung, schwach, scharff, nass
hoch, nah, kurz und lang
I.m.o. hebben die Duitsers geen last van de integratie, maar van een wake-up call moment... foto
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Onlangs heb ik in Emsdetten moeten spelen, waar de kratten Krombacher rijkelijk aangesleept werden, waar de sfeer erg okee was.......
Dit was een schuttersfeest, heel veel muziek,.......met vlaggen, toespraken, gejuich en veel bier en braadworst foto
Wij kennen de tulpen, de klompen en de Gouda.........okee, wat waterwerken betreft zitten we WEL weer goed........
En ja!! foto, ze hebben foto -bier.........
Ik heb niets tegen Duitsers. Zolang ze maar aan hun kant van de grens blijven.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Alleen hebben we geen last van Duitsers, die slopen niets, zijn minder crimineel, spreken de taal beter (duits lijkt nu eenmaal op nederlands, of andersom) en zijn bovendien een stuk aardiger dan niet-westerse allochtonen foto
Alleen met voetbal is het ff oorlog, voor de rest prima!
En onze belangrijkste handelspartner.
Het verschil is erg groot. Alleen de oudere duitse mensen (60+) zijn erg vaak moeilijk te peilen. Die kunnen erg raar en nors uit de hoek komen.
Trouwens, in Duitsland zelf zijn de niet-westerse allochtonen veel beter geintegreerd.
Gelukkig zijn fysiek de grenzen weg maar bij sommige hokjes-denkende Nederlanders zullen ze nooit verdwijnen.
edit: of was het nou oost duitsland...
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
Wij kunnen zeker een voorbeeld nemen aan Duitsland fotofoto
Duits = Nena , Nina Hagen, Dieter Bohlen, Tankard etc.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Mijn vriendin is Zweeds. Ook die vinden Nederlanders niet tolerant en vriendelijk. Ze vinden dat wij hier buitenlanders zien als zwak en achtergesteld. Ook worden Nederlanders door vele Zweedse en Noorse mensen die ik ken, gezien als arrogant.
We schijnen volgens hen te denken dat we heel slim en superieur zijn. We denken veel te weten over andere culturen, maar we kunnen haast geen Chinees onderscheiden van een Jappaner bij wijs van spreken.
Met de integratie van bv. de turkse gemeenschap ligt het iets anders. Ik heb het idee dat de gemiddelde turk die nog in Turkije woont, meer geintegreerd is in de hedendaagse samenleving dan de turkse mensen in Nederland: zij hangen vaak heel sterk aan de turkse cultuur zoals die 30 jaar geleden gangbaar was in Turkije. Een voorbeeld van een van de kennissen (ex-leerkracht): een van zijn turkse leerlingen was altijd keurig en mooi gekleed met sluier en hield zich nauwgezet aan de turkse cultuur zoals zij die in Nederland heeft geleerd. Hij is haar onlangs in Istanbul tegengekomen maar zijn ogen vielen uit de kassen: het was nu een zeer modern en hip gekleedde dame in minirok. Zijn vraag luidde: 'en... waar is die sluier gebleven?'. De reactie was ondubbelzinnig: 'je denkt toch niet dat ik hier voor gek ga lopen?'. De cultuur in Turkije is 30 jaar verder, de turkse cultuur in Nederland heeft veel meer stilgestaan, men houdt vast aan de normen en waarden zoals men die destijds in Turkije kende. En da's eigenlijk heel normaal en menselijk. Maar het helpt de integratie niet.
Al met al, ik denk dat het streven naar integratie stomweg zinloos is. Na enkele generaties is de integratie echt wel een feit. Er zijn echter wel een paar fatsoensregels nodig. Een ervan is dat je in het openbaar gewoon de lokale voertaal, dus Nederlands spreekt - dus ook als je over de markt loopt, op het schoolplein e.d.
En tja... die Duitsers. Ik denk dat Nederlanders heel goed de schijn kunnen ophouden (je kunt ook zeggen: "Nederlanders zijn behoorlijk hypocriet"). Verder is het ook hoe je om je heen kijkt. Als je het idee hebt dat Nederlanders anti-Duits zijn, dan zal je ook al het anti-Duitse sentiment overal direkt herkennen. Heb je dat idee niet, dan valt het ook minder op. Maar eerlijkheidshalve moet ik zeggen dat ik het erg leerzaam vond om een keer in een auto met Duits nummerbord door Nederland te rijden. Het is volkomen belachelijk wat je dan allemaal meemaakt op de weg.
Kortom: wat een waaaardeloos onderzoek.
Duitsers foto
OT: ik zit zelf in zuid-afrika en iedereen hier vindt nederland geweldig als ze er voor een paar dagen geweest zijn, maar in een paar dagen leer je een land en zeker zijn inwoners (haar inwoners, voor de oostenrijkers foto ) niet kennen.
Er is vast ergens een grafiekje van hoe je een vreemd land eerste helemaal te gek vindt en daarna je overal aan ergert om vervolgens na een heel aantal jaren tot een meer evenwichtig beeld te komen.
Ik denk dat de Duitsers gelijk hebben. nederlanders, een apart volkje en stronteigenwijs.
foto
Op vrijdag 18 juni 2010 23:17 schreef Catwoman1986 het volgende:
Held :D
Neem nu bijvoorbeeld tollerantie. Wij Nederlanders waren dat, maar tegenwoordig niet meer. Neem het verkeer. In Nederland was het prettig rijden. Je had welliswaar last van files, maar veel agressiviteit was er niet. Men gunde elkaar gewoon zijn plek op de weg. Tegenwoordig is het iedereen voor zich en god voor ons allen. En ja, ooit was er een tijd dat ik echt vond dat de Fransen stukken slechter reden dan de Nederlanders. Die tijd is echter voorbij.
Maar als ik moet kiezen voor de buren, ga ik voor de Belgen (woon zowel dicht bij Belgie als bij Duitsland foto )
Belgen spreken dezelfde taal (altijd handig) en hebben veel humor!! Duitsers kun je veel over zeggen maar ze hebben geen humor.. of die is niet te snappen! Bovendien zijn ze wat officieeler van aard. Belgen zijn relaxter, bourgondischer. Bij Duitsers moet eerst een knop om en gaan ze dan naar van die grote feesten met bier en bratwursten!
Maar goed herinner me nog wintersport van 1,5 jaar geleden in Oostenrijk, toen stond er een groep zatte Duitsers in blote bierpens op 2500 meter te zingen, staand op tafels, met grote bierpullen 'Da ist nur ein Rudi Voller"
foto
Zover mijn overdenkingen over onze buren foto
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Je moet eens weten wat Nederlanders achter haar rug om over haar zeggen, omdat ze denken dat ze geen Nederlands kan verstaan.
En grappen maken over haar enigszins knap verborgen Duitse accent, want het duitse accent kun je nou eenmaal nooit 100% wegpoetsen.
Nee de marokkaan, turk en de surinamer zijn hier altijd nog positiever ook al ben je x keer slecht mee in aanraking gekomen dan de Duitser die je nog nooit hebt ontmoet. Als ik hier wat op zou zeggen, zou menigeen Fokker mij er op wijzen om maar in Duitsland te gaan wonen. Nou ik ben de laatste tijd vaker bij haar dan zij naar mij toe komt en ik denk dat ze dat laatste niet vaak meer zal doen.
Geven we zo op. De hollandse keuken bijv.
We zeggen wel (op een onbeschofte manier overigens) dat die D geen engels kunnen spreken. Het vooroordeel is wel waar, de meesten kunnen maar een paar woorden Engels. Maar ik was wel blij om te zien dat de Duitsers voor bijna elk engels woord dat wij gebruiken dat zij daar de woorden in hun eigen taal hebben.
geweldig!! Klingeltone, herunterladen z.b. ik zou graag willen zien dat wij NL onze eigen taal gebruiken ipv van zo te verengelsen.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Ik ben al aanhet zoeken naar een andere plaats om mij te vestigen, duitsland wordt steeds aangenamen, en dat is een griezelig idee. foto
.. hoe erg is dat?
Leuk dat je kritiek hebt op nederland, maar je moet niet doorslaan.
I do NOT shit where I eat
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
Ik hoop dat ze je over 10 jaar aanklagen wegens het verspreiden van stigmatiserende & vrijheidsbelemmerende bush-propaganda.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Mijn vriendin is duits en ik moest na een tijdje toch echt heel erg wennen aan haar en haar omgeving, en ook andersom.
Wat mij vreselijk irriteert aan duitsers is dat ze nooit zeggen wat ze denken, altijd beleefd blijven en tot in het onmogelijke gastvrij en vriendelijk. Bij een nederlander weet je vaak toch eerder waar het op staat.
De gemiddelde nederlander is echter het tegenovergestelde van de genoemde factoren; nederlanders zijn eigenlijk niet gastvrij, zijn vaak absoluut niet beleefd maar zeggen vaak wel wat ze denken of vinden.
Als de openheid van de nederlanders gecombineerd zou worden met de lieflijkheid van de duitsers levert dat de ideale cultuur op. Ga maar eens in Twente kijken; daar hebben ze de (bijna) ideale nederlanders, (behalve dan wat betreft de taal).
Ik bedoel in geen enkel land van de wereld, zullen er zoveel verschillen tussen mensen zijn als in ons land. (op zo'n klein oppervlakte dan)
Als je van het noorden naar het zuiden (of andersom) moet verhuizen, heb je toch ook daadwerkelijk te maken met integreren. Het vraagt enige aanpassing.
Een Hollander is anders dan een Tukker, een Brabander anders dan een Fries.
Dat voor zo'n klein landje.
Über alles in der Welt! foto
weet ik hoeveel jaar geleden sloopten wij ook van alles.... (indonesie anyone?)
Het gekke is echter dat we in Nederland juist wel weer heel erg tollerant zijn met minderheidsgroepen. Hoewel dit de laatste tijd ook al is veranderd. Ik neem bijvoorbeeld als voorbeeld homo's. Daar is de gemiddelde Nederlander erg tollerant mee. Tenminste als hij er geen contact mee heeft. Meestal houdt de tollerantie op als hij twee kerels op straat ziet kussen of hand in hand ziet lopen.
Twentenaren zijn (en de twentenaren die ik ken) inderdaad zo, ja......
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
edit:
is niet bedoeld als flame ofzo foto
- Je gedraagt als de gemiddelde Nederlander
- je denkt als de gemiddelde Nederlander
- je een gemiddelde ambitie hebt
Er is geen andere taal, waarin het spreekwoord "doe maar gewoon, dan doe je gek genoeg" bestaat.
Nederland - het land van de middelmaat.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken