Vriend bekent moord op Beverwijkse barman
De 26-jarige Maurice van L. die vastzit op verdenking van het vermoorden van de Beverwijkse barkeeper Erwin Laan heeft bekend. Gisteravond heeft hij tegenover de politie toegegeven dat hij het is geweest die in de nacht van 9 op 10 juli Erwin in café Eindspurt heeft doodgeschoten. Maurice van L. was één van de beste vrienden van Erwin Laan. De twee kenden elkaar al 20 jaar en zagen elkaar bijna dagelijks. Na de moord kwam Van L. zelf in het nieuws toen hij in interviews, onder meer op Radio Beverwijk, zijn afschuw over het gebeuren uitte en medeorganisator was van een stille tocht ter nagedachtenis van Laan. Daarin liepen meer dan 2.000 mensen mee.
Volgens bekenden rondom de twee zou Van L. in grote financiële moeilijkheden zitten. De politie doet, in het belang van het onderzoek, geen mededelingen over het motief of de toedracht van de moord.

Inzet: Erwin Laan
gelukkig versta ik wat anders onder vrienden en ik hoop zij ook foto
Natuurlijk uitzonderingen daargelaten foto
Dit moet ontieglijk veel pijn doen. Ook voor de ouders en familie van de dader.
De politie weet dat gelukkig wel en die beginnen dan ook meestal eerst in de directe omgeving van een slachtoffer te zoeken.
Europeanen aller landen verenigt u.
Meten is weten, zolang je weet wat je meet.
Chanson du jour: Sonic Youth - Cross the Breeze
Verder is het natuurlijk ongelovelijk wat voor toneelstuk deze gast heeft opgevoerd. Ik zie hem nog staan aan het eind van de stille tocht, in een omhelzing met de mede organisator. Dit voor het oog van zijn diep rouwende vrienden... gatver wat moet je dan van staal zijn.
1 positieve kant aan dit verhaal: hopelijk is het nu eens afgelopen met die suffe "ik wil iedereen laten weten dat ik het heeeel erg vind en aan de goede kant sta maar het mag geen moeite kosten en al helemaal niet al te persoonlijk worden" stille tochten...
War is dit goed voor, iedereen (m.u.v. degene die het zelf doen ) weet dat het niet goed is dat er iemand vermoord is, daar hoef je niet voor op Hart van Nederland te komen.
Als ze echt om het slachtoffer geven gaan ze wel naar de begrafenis.
Wat verstaat hij onder vriendschap
foto foto foto
Nu is hij dus schuldig. Ik vind dit enorm ziekelijk. Wat moet er allemaal aan de hand zijn als je 20 jaar goed bevriend bent met iemand en dan iemand zomaar doodschiet? Alleen om dat financiele gedeelte? Vaag.. maar wel terrible voor de ouders van Laan, en ook voor die hele vriendengroep! foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken