Veelpleger bezorgt agent vleeswond
Een 41-jarige veelpleger uit Drunen heeft vrijdagochtend een agent toegetakeld. De agent hield de Brabander aan, maar hield daar een opgezwollen oog en elleboog en een vleeswond op zijn jukbeen aan over. De politieman heeft aangifte gedaan. De verdachte zit in een cel.
De agent controleerde rond 04.40 uur een personenauto in de Amalia van Solmstraat. In de auto zat de verdachte, die geen rijbewijs had en bovendien bekendstaat als woninginbreker
Toen de politieman hem wilde aanhouden, stompte de man hem in zijn gezicht. Tijdens de daaropvolgende worsteling kwamen ze ten val, waarna de politieman zich genoodzaakt zag pepperspray te gebruiken.
De amokmaker is naar een politiebureau gebracht en beledigde en bedreigde ondertussen de gewonde agent en zijn collega. In zijn auto werd een voor bedreiging geschikt nepvuurwapen gevonden. Dat is in beslag genomen, evenals de auto.
foto
het feit dat er begrippen als "veelpleger" of "draaideurcrimineel" in Nederland bestaan, bewijst dat er hier een en ander totaal niet klopt.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
With its raging fire a Phoenix can burn down everything
When a Phoenix gets slayed it will breath enough fire to burn down an entire village
MCB radio 747KHz Middengolf
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Monty Python FTW!!!
Bescherming
Slechteriken
MCB radio 747KHz Middengolf
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken