Nieuws
FOK!ker eet sok
Toen dit coulantere beleid afgelopen woensdag waarheid werd, was het dan ook wachten op een sok etende Xebrozius. De goedlachse jongeman voegde enkele dagen later de daad bij het woord en at een overheerlijke mix van gehakt, paneermeel, ei en sok op. "Het smaakte draderig, maar voor de rest overheerst de paneermeel en kruiden...", zo zei de koene ridder in een eerste reactie.
Een filmpje van het gebeuren kon uiteraard niet uitblijven en is door Xebrozius inmiddels op het forum gepost. Het bewuste filmpje valt hier te downloaden (eerst opslaan). Overigens zijn er hierna nog steeds mensen die niet willen geloven dat Xebrozius werkelijk een sok heeft verorberd, hetgeen hem in het verkeerde keelgat schoot. "Voor sommige mensen is het nooit genoeg... Volgende keer als ik iets doe en me er aan houd dan laat ik het wel filmen met een rontgen apparaat. Jezus zeg", aldus de chefkok.

Flinke dampen stijgen op bij het bakken van de sok

Lekker. Sok.
http://www.myspace.com/trakston
Respect foto
Nogmaals hulde aan Xebro! foto
Wat voor codec zit er in die film, ik heb alleen geluid
[/quoteNiet openen, maar downloaden.
Cool
Maar netjes Xeb Goed gedaan foto
Overigens maffe actie, maar tof foto
foto
Maar wel respect foto
Joel: It's been suggested...
btw, ftw! great job! aan je woord houden...
wedstrijdje sok eten? wie meeste opkan? foto
Codec IV50
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
Xebro, RESPECT
Weet je btw wanneer skiczukie zijn sok gaat opeten?
You make me complete
You make me completely miserable
gehaktsokdagBTW: Hij heeft geen advies ingewonnen maar gevraagd.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken