Nieuws
ID&T verkoopt SLAM!FM
De overname is opvallend omdat Lex Harding de oprichter is van concurrent Radio 538. Daarnaast bezat hij tot voor kort nog een klein deel van de aandelen van 538. Inmiddels is Talpa Radio eigenaar van die zender. "Ik ben ontzettend blij met deze kans om na Veronica en Radio 538 nogmaals een toonaangevend jongerenmerk te kunnen uitbouwen. Jongeren zijn de afgelopen periode wederom door veel spelers in onze industrie vergeten. Daar gaan wij verandering in brengen". Hoeveel de aandelen kosten, is niet bekend gemaakt.
Ook Ruud Hendriks was tot voor kort nog betrokken bij Radio 538. Hij zat in de Raad van Commissarissen. Daarnaast werkte hij negen jaar voor Veronica en stond hij aan de wieg van RTL in Nederland. "De dance is de laatste jaren een van mijn grote passies. Als je die mag combineren met fascinatie voor radio dan ben je een zeer bevoorrecht mens. Vanaf onze eerste gesprekken voelde ik dat dit een geweldig project kan worden. Het kostte weinig moeite mijn partners daarvan te overtuigen", zo zegt Hendriks.
Oprichter Duncan Stutterheim van ID&T hoopt dat 2HMedia het radiostation groter kan maken. "Wij hebben heel bewust gekozen voor een partij met veel radio ervaring omdat dat voor de continuïteit en uitbouw van SLAM!FM beter is dan alleen een zak met geld. ID&T blijft een substantiële aandeelhouder."
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
Greetz, Een trouwe SLAM!FM luisteraar foto
Luisterde sindsdat men commericeel was gegaan toch niet meer, wellicht is dit weer een insteek om eens online af te stemmen op id&t foto
Wat is het nou?! Draait state of trance nou nog wel of niet op SLAMFM?!
ASOT is nu hier te beluisteren:
http://stage.arminvanbuuren.com/?id=4
(denk dat partyman25 al een tijdje niet geluisterd heeft
foto )
http:// www.puredj.com
http://www.etn.fm
have fun
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
vond zn ASOT altijd wel top!
luister nu veel www.di.fm de laatste trance 24/7 live radio erg lekker foto
Gelukkig is er nog www.mohradio.com foto
Het wordt tijd dat de regering het kavel maar eens terugpakt en aan een zender toewijst die wel iets wil doen met 'recente bijzondere muziek'.
OT: Ik hoop dat ze net als www.fresh.fm en www.xfm.nl gaan muziek draaien. Weinig gel*l en goede muziek. Van klassiekers tot het nieuwste. foto
Radio 538 hoor je de hele dag dezelfde muziek.. foto
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Wat een walgelijk zender is dat zeg! foto Totaal inhoudsloos, zowel de muziek als de praatjes. En dan te bedenken dat ze het bij mij op m'n werk al om zes uur, op vol volume, opzetten. Dat gaat dus echt hélemaal nergens over.
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Vroeger hield ik ook best van Dance hoor, daar niet van, maar als je als ouwelul van 43 nog van die muziek houdt, ben je wel een beetje een figuur met lichtelijke PDO neigingen
NOu maar hopen dat armin weer terug komt. Ik bedoel, de nieuwste trance/progressive ff in 2 uur in een goede mix. Beter dan de hele dag slam waar van die blije dance voorbij komt.
(in de file). Beter dan dat slappe gezwets op de vroege morgen van een van die trieste dj's die voortduren om hun eigen grappen schateren! (en al hun leuke verhalen en anekdotes van Fok! halen)
Hele dag beuken via Internet! Ken je zelf nog verzoekjes indienen ook!
YorinFm, Noordzee of nu Qmusic, RtlFm, en al die andere shit zenders, doen niks. De hele dag gaat het over de prijs die ze ooit eens weg gaan geven. De grote jocks mogen net iets meer zeggen en de rest is in dienst van deze dj's. Gecombineerd met een te hoge rotatie van platen, maakt dit dooddoeners voor de radio.
Dat is wat ik aan 3fm dan weer zo goed vindt. Al deze programma's hebben iets te bieden, het programma heeft inhoud dat boeit mij als luisteraar. Als ik puur alleen muziek wil horen, dan zet ik wel cd op. De dj moet iets extra's brengen.
SlamFm sloeg gat in de markt, id-t was helemaal super. Ze vulden een vraag van het publiek in. Het lef om niet mainstream te gaan hadden ze, id-t radio was echt doelgroep radio.
SlamFm was het gevolg van het feit dat ze meer geld wilden verdienen. Meer mainstream moesten ze gaan draaien. Het begon idd op 538 te lijken, alleen de klets van de dj's werd beperkt, en het moest sneller en vlotter zijn.
Dat is gelukt lijkt me, alleen stoor ik me aan het te vlotte en te strakke gedoe van dj's, vrijwel niks is meer live, maar allemaal semilive......het is TE strak, wat ik persoonlijk erg irritant vindt.
De middag show moet lol zijn, persoonlijk vind ik dat Theo Nabuurs meer vrijheid moet krijgen om te mogen praten, en dan niet alleen over sex......
Geef Slam Fm meer inhoud en ik ben bang dat 538 haar sletjes en pimps gedeeltelijk kwijt raakt.
En oh ja, Slam Fm gooi Mariah Carey aub uit de playlist.
Url: www.kinkybrinky.nl
Msn: msn@kinkybrinky.nl
Mail: info@kinkybrinky.nl
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken