sport
Alcoholverbod in Arena
Er is met onmiddellijke ingang een alcoholverbod van kracht voor de Amsterdam Arena, thuishaven van Ajax. De Amsterdamse burgemeester Cohen heeft daartoe in overleg met politie en justitie besloten. Het verbod geldt ook voor de skyboxen, aldus Cohen.
Aanleiding vormen de rellen tijdens en na afloop van het duel Ajax-NAC, afgelopen zondag. De politie pakte 76 relschoppers op. Burgemeester Cohen gaf te kennen dat er een grens is overschreden. "We merken dat er de laatste tijd weer meer rellen plaatsvinden. Daar willen we snel vanaf, het moet afgelopen zijn. Voetbal is leuk, moet leuk blijven." Al eerder gingen Ajax-fans over de schreef na het duel met Roda JC en het UEFA Cup-treffen met FC Kopenhagen.
Betekent dus dat alle relschoppers zware alcoholisten zijn??! foto
Goede beslissing, zo zie ik ze graag.
quote:
goed zo... nu nog een verbod op voetbal in de arena
Wordt er gevoetbald in de Arena dan foto
Daar gebeurd dus gewoon nOoIt wat... dat zouden ze positief moeten belonen "Bij American Football WEL alcohol in Arena" ... en dan gaat heel Amsterdam over de zeik... en dan antwoord Cohen "Ja dáár is wél gezellig" foto
*sorry meneer, u bent te stom, u mag vanuit een kooi op een scherm de wedstrijd bekijken*
PSN ID: Cheironnl
quote:
Hmm... dit gaat mijn keuze of ik weer een seizoenskaart ga kopen voor de admirals negatief beinvloeden!
Het verbod geldt alleen tot het einde van dit jaar... bovendien hebben de wedstrijden van de Admirals niks te maken met het alcoholverbod bij Ajax-wedstrijden... en als je ermee rekening houdt dat de omzet per kiosk bij een Admirals-wedstrijd ongeveer 3 keer zo hoog is als bij een Ajax-wedstrijd en dat er veel meer bier wordt gedronken (en dat dus zonder problemen!) dan zal het wel los lopen...
het zal toch nie werken, van te voren worden al liters bier naar binnen gegooid, duz echt nuchter gaan ze het stadion nie in!!!!!
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
quote:
Door 4]-[ Highlander - dinsdag 20 november 2001 @ 11:20 (0 - Offtopic)
Zal Marco Bakker leuk vinden foto
Wat nou off-topic? Dat ongeluk van Marco Bakker was toch in de ArenA en had toch met alcohol te maken? Welke moddereter is hier nu weer bezig geweest? foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Mistah_17_nl ]
quote:
ik vind een algehele drooglegging door heel nederland een VEEL beter idee...
drank maakt alles kapot wat je lief is.
Aandeel in de mafia by chance?
Maarem, die skyboxen zijn ze nu kwijt dus, krijgen ze niet meer voor.
deed het licht uit
en genoot bij de gedachte dat ik de enige mens ter wereld ben met een schaduw in volstrekte duisternis
quote:
ik vind een algehele drooglegging door heel nederland een VEEL beter idee... drank maakt alles kapot wat je lief is.
Niet mee eens! Je gedrag hangt van je discipline af. Ik lust ook wel eens een lekkere Wodka, maar ik heb de discipline om me geen stuk in de kloten te zuipen. Als ik aan het verkeer moet deelnemen drink ik geen alcohol.
Teletekst
AMSTERDAM Voor de zogeheten skyboxen in de ArenA gaat het alcoholverbod niet gelden.Dat heeft de driehoek (politie, justitie en gemeente) na overleg met Ajax besloten.Het alcoholverbod werd ingesteld vanwege het supportersgeweld.
Weet iemand of Marco Bakker een skybox heeft? foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken