Drukkere avondspits op filevrije dag
De avondspits is vandaag op de filevrije dag drukker dan normaal. Rond 16.30 uur stond er al tweehonderd kilometer file, meldt een woordvoerder van de VerkeersInformatieDienst (VID). Dat is volgens hem zeker zestig kilometer meer dan op een normale donderdag.
De VID voorspelde voor donderdag een reguliere spits. Dat betekent dat er op het hoogtepunt rond 18.00 uur maximaal 225 kilometer file staat. Volgens de woordvoerder 'gaan we daar zeker overheen'.
Toch staat de VID positief tegenover de filevrije dag. De woordvoerder noemt het een leuk initiatief, maar stelt tegelijkertijd dat het op de weg weinig heeft uitgehaald.
Ook de ochtendspits was volgens de VID nauwelijks rustiger dan normaal. De ANWB, een van de organisatoren, stelde donderdagochtend toch dat het verkeer vijftien procent sneller kon rijden dan normaal.
Ze hebben alleen zichzelf ermee.
En dat nog wel in deze crisistijden... hopelijk is het kapitalisme gauw weg.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
en niet omdat het vandaag filevrijedag zou zijn
ik moet ook gepost hebben.
De bedoeling is goed, veel aanmeldingen.
Maar uiteindelijk sta je toch weer voor jan lul in het rijtje debielen te wachten (waar je eigenlijk helemaal niet bij wil horen)
Langzaam rijden is nog te begrijpen vanwege de drukte maar domweg stilstaan is ronduit achterlijk.
Zolang :
-Vrachtwagens blijven inhalen
-Mensen niet kunnen ritsen of weigeren anderen ertussen te laten
-2km snelweg aanleggen een 10 jarenplan moet zijn
-mensen niet kunnen inhalen en zonder te kijken hun hok naar links kwakken terwijl ze achter een vrachtwagen zitten.
-mensen niet kunnen invoegen.
-te langzaam rijden.
-te weinig afstand houden.
-bejaarden, theemiepen en caravanrijders perse in de spits moeten rijden.
Zullen er altijd files blijven ondanks thuiswerk of flex-tijden.
Enfin, binnenkort ga ik mijn werktijd anders indelen en thuiswerken dus dan zal het gezeik stukken minder worden (voor mij althans)
En nee OV, fietsje of verhuizen zijn geen opties.
-mensen te hard rijden
-mensen het licht niet in een ander z'n ogen kunnen zien schijnen
-mensen opgefokt en eigen rechter willen zijn
http://powerliften.wordpress.com/2014/09/15/trainen-met-raymond/
http://youtu.be/ojIYS_RbJ0A
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken