Nieuws
Noodkreet van ontvoerde Zuid-Koreaanse
Een Zuid-Koreaanse vrouw die wordt vastgehouden door de Taliban in Afghanistan, heeft om hulp gesmeekt om haar en 21 andere ontvoerde Zuid-Koreanen vrij te krijgen.
Het was voor zover bekend het eerste contact met de buitenwereld sinds de kidnap van de christelijke zendingswerkers eind vorige week.
"We worden iedere dag onder moeilijke omstandigheden vastgehouden. Help ons alstublieft zodat we zo snel mogelijk vrij kunnen komen", zei de stem die waarschijnlijk van de 32-jarige verpleegster Yoo Hyun-joo is. Haar broer die naar het telefoongesprek met de Amerikaanse tv-zender CBS luisterde, herkende haar stem.

but whose mountains does it move and for what reason is more important....
De Nederlanders hebben ook verzet gepleegd toen Duitsland ons veroverde.
De Afghanen doen dat ook.
Dat het hier om radicale terroristen gaat is iedereen duidelijk, een paar wereldvreemde moslims daargelaten.
El Coño
ウイスキー
kneus.
-" Well Andy, you'll get cancer."
XBL gamertag: MaskedMuchachoO
Je zou de docu van Zembla over Uruzgan moeten zien, daarin spreekt een Duitse expert die het grootste deel van zijn leven in Afghanistan heeft gewoont.
Misschien dat je dan beter in staat bent om de situatie te begrijpen.
Jij denkt waarschijnlijk enkel vanuit het beperkte westerse perspectief.
Mensen die op deze manier hun zin proberen te krijgen, zijn echt beesten. foto
Als zij het niet doen veranderd dat land in een dictatuur onder die bebaarde ^%#$%- Neaderthalers en is er absoluut geen vrijheid meer en worden de vrouwen gezien als objecten!! fotofoto
Als westerse troepen daar gaan bunkenen brengt dat ook een hele sfeer van "Overheersing" met zich mee.
Als je daar weg trekt, en die bevolking overlaat aan die radicalen, zou dat vanzelf op den uur een hekel jegens radicale religie voortbrengen in de bevolking, die het niet meer pikt, zelf in opstand komt en strenger gaat zijn tegen de Islam. Gevolg : Precies hetzelfde als in Nederland. Evolutie. Meer plaats voor rationalisme dan geloof!
Ik zeg, wegwezen daar.
Dat is hun CULTUUR, daar moet je RESPECT voor hebben!
nee maar even serieus, het was hier rond 1500 niet veel anders hoor? Waarom verwacht je dat die mensen een tijdsprong van 500 jaar in een korte tijd kunnen maken? Het moet gewoon z'n gangetje gaan... Als je het oplegt, ben je nog verder van huis.
De Taliban leiders zijn echt op hun achterhoofd gevallen...
En ja ook de christenen zijn lekker bezig geweest met vele martelingen in oorlogen om anders denkende hun ideeën op te dringen.
Wat maar eens bewijst dat geloof in god(en) nergens goed voor is.
Ze willen het zelf niet. Maar dan staat iedereen te zeuren dat het Amerika's schuld is foto
maar mijn doel met die comment was dan ook de triestheid van de situatie...
moeten de 'Troops' eruit om de 'Gegegijzelden' vrij te krijgen...lastig
hoe dan ook er zijn koreaanse slachtoffers of dit nou militaire zijn of gegijzelde foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken