Nieuws
Shockfoto tegen anorexia in Italië

De beroemde shockfotograaf Oliviero Toscani nam de foto's van de anorexiapatiënte. De vrouw op de foto's is de Franse actrice Isabelle Caro. Ze is 27 en weegt 31 kilo. Ze zegt geposeerd te hebben in de hoop jongeren te laten zien hoe gevaarlijk eetstoornissen zijn. Zelf lijdt ze al sinds haar dertiende aan anorexia.
De Italiaanse minister van volksgezondheid steunt de campagne en ook modeontwerpers als Giorgio Armani en Dolce & Gabbana reageren enthousiast. Er is echter ook kritiek te horen van artsen en patiëntenverenigingen. Volgens hen levert shockeren niets op. Gewone burgers reageren alleen maar met walging en anorexiapatiënten zien zich zelfs aangemoedigd in hun drang tot vermageren, zeggen ze.

Meer en grotere foto's
Met dank aan Redcoon voor de submit.
Wow een fipo, ik ervaar het gevoel...
Onbegrjipelijk fenomeen overigens dat anorexia, hoe kun je nou niet zien dat je broodmager bent?? Vrouwen foto
foto blote tieten foto
foto
Djeez, ze ziet er uit als iemand uit een concentratiekamp...
foto
foto
Even serieus:
Het lijkt me echt een onderschat iets, en word vaak "opgedrongen" door de maatschappij, meiden moeten maar slanker en slanker worden, en vaak met dit als resultaat! foto
4844 4479 7710 3249
Heftige ziekte..
Hopelijk gaat de modewereld en daarmee ook de 'normale' wereld meer letten op te dunne mensen. Het is gewoon zooo slecht voor je, net als te dik zijn ook heel slecht is. Geniet met mate en val af met mate..
foto
Twijfel echter of deze fipo die redactie kan behagen, zeker na het editen... foto
foto
Verklein je avatar met color reduction!
Maak je eigen animated gif Online!
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Ik zit trouwens even echt te beseffen, 31 kilo!!! Dat is echt absurt weinig foto
en hij is al weg, vrijheid van meningsuiting weer ver te zoeken,...
Ik niet vast...
foto
Goede maatregel, nou maar hopen dat het helpt foto
Eeuwig sonde om jezelf zo te mishandelen. foto
hoe kan een anorexia patien dr/zn eigen zo mooi vinden foto
btw, dat valt wel mee, No-l-ita is toch wel redelijk bekend? foto zou de volgende keer ook de naam van het merk er bij vermelden.. foto
Goodreads
te dun: niet goed
te dik: ook niet goed.
tis toch wel naar dat er zulke perfectie geeist wordt van mensen
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
Pro Patria
Speel mee en verover samen met andere FOKkers de wereld!
OT: Maar dit is toch wel best erhm...bah?
Mijn muziek lijstje - Wishlist
foto
http://www.nolita.it/noanorexia/indexEng.htm
Bah, m'n cup-a-soup smaakt niet meer zo lekker na het zien van deze foto's... foto
laat dat mens eens wat (vr)eten foto
Ik denk trouwens dat die foto wel kan afschrikken. Want ik kan mij niet voorstellen dat die foto mensen aanzet tot anorexia. Je kan slank/dun willen zijn, maar je wilt toch niet dat je huid er zo gaat uitzien/aanvoelen.
Kga het lekker niet editten ook, lekker puhhhhhh /9jr mode.
Ik zou haar wel doen hoor.. mits ze nog 1 kilo afvalt. Beetje aan de vette kant is ze nog foto
mooi strak koppie krijg je ervan zeg foto
maarrehr denken nu niet al die anorexia-dames als ze die billboard zien,
"Zoheey, DIE is lekker slank zo wil ik ut ook ?"
net als ze in de spiegel staan zien ze toch ook vet wat er niet zit foto
http://www.nolita.it/noanorexia/indexEng.htm
Ze moeten veel meer normale mensen van de straat af halen en niet op zoek gaan naar die 10% van de totale bevolking. Maar ja dat verkoopt schijnbaar niet zo goed.... poen, poen, poen, poen.
Check: http://teigetje86.web-log.nl
Dan vind ik jou lekker een stomme E-Lise
[/infantielmodus
ben je gewoon compleet gestoord
Verder heb ik niet echt medelijden met de vrouwen en mannen die aan anorexia lijden, ze doen het zichzelf aan, zij hebben die kronkel in hun hoofd die zegt "ik ben te dik", al wegen ze nog maar 25 kilo ofzo. Die meid die nu voor een behandeling naar Zwitserland gaat ofzop heeft het ook allemaal zelf gedaan, daar moet ff ¤ 150000 voor neergelegd worden... foto Ze heeft het haarzelf aangedaan en moet ook zelf mee willen werken, wat ik overigens betwijfel, als deze meid al misselijk wordt van de geur van eten...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken