Nieuws
Doden in vluchtelingenkamp Libanon

De islamieten probeerden in de nacht van zaterdag op zondag door de Libanese militaire omcirkeling van het kamp heen te breken. Twee militairen zijn bij de gevechten omgekomen. In totaal hebben zeker driehonderd personen het leven gelaten sinds het begin van de onlusten tussen Libanon en Fatah al-Islam op 20 mei.

Die stammen af van ~ 1970
Als Israel iemand doodschiet dan pakt men zijn wapens af en noemt hem burger maar als Libanon hetzelfde doet zijn het opeens strijders die gedood zijn. foto
www.jihadwatch.org
(door oa de CV90 foto )
Als je de media mag geloven zijn er in de laatste libanon oorlog alleen maar "burgers"gedood.
Dat is wel geloofwaardig wil je zeggen?
www.jihadwatch.org
Boe hoe hoe !! foto
www.jihadwatch.org
Vertel?
www.jihadwatch.org
Van amnesty tot humanrightswatch en allerlei islamitische organisaties zouden bijna hysterisch van de daken schreeuwen dat dit niet kan.
Die arme arme "burgers" toch.
Boehoehoe !
www.jihadwatch.org
de jodenIsraël op eenofandere manier als verongelijkt slachtoffer van antisemitische propaganda profileren.In Mekka
Dat is pas leuk
Maar goed palestijnen zijn momenteel beter af bij israel want ze worden als honden behandeld door andere moslim landen
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken