Nieuws
Economie VS krimpt 6,2 procent in vierde kwartaal
Analisten voorspelden in doorsnee een krimp van 5,4 procent op jaarbasis. In een eerste raming eind januari werd nog een krimp gemeld van 3,8 procent. Over heel 2008 groeide de Amerikaanse economie nog met 1,1 procent. Dat was het zwakste tempo sinds 2001.
De sterk neerwaarts herziene krimp is onder meer te wijten aan een sterker dan verwachte exportdaling. De export van Amerikaanse goederen en diensten kelderde met 23,6 procent in het afgelopen kwartaal, de sterkste afname sinds 1971.
Ook de Amerikaanse consumentenuitgaven namen sterker af dan eerder gemeld. Ze daalden met 4,3 procent, de sterkste daling sinds 1980. De consumentenuitgaven zijn goed voor twee derde van de Amerikaanse economie. Door de economische crisis houden veel Amerikanen de hand steeds meer op de knip.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Is dat dan zo erg?
foto
Ik verwacht niet dat het gebeuren gaat maar als het zo is dan zitten we met problemen die nu niet eens te voorzien zijn. Dat maak je niet graag mee denk ik.
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
foto
http://nl.pokerstrategy.com/uBXCOB
Wat is eigenlijk kapitaal?
http://www.youtube.com/watch?v=aW2V50AS7K0
En wat er nog moet gebeuren voordat Bernanke gaat zeggen wat er fout zit.
http://www.youtube.com/watch?v=yJBJkDd28pk
Ron Paul for President!
Volg Ron Paul op www.dailypaul.com
Op papier wel ja, voordat eerlijke accounts naar de cijfers hebben gekeken - wat nooit gebeurt.
Ze weten precies wat ze doen.
Helaas dienen ze niet onze belangen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken