Nieuws
Baas Microsoft verslagen door spyware

Tijdens een trouwreceptie van een vriend van Steve zeurde de vader van de bruid, dat zijn computer zo ontzettend langzaam was en vroeg aan onze beste man of hij er even naar wilde kijken.
Steve, 's werelds dertiende rijkste man, welke een fortuin bezit van ongeveer $18 miljard, spendeerde bijna twee dagen om van computer virussen, computerwormen, spyware en malware af te komen. Dit helaas zonder enig succes.
Met de staart tussen de benen bracht Steve het computertje maar naar Microsoft, zodat een team van topspecialisten het maar moesten oplossen. Na een aantal dagen vonden de specialisten meer dan 100 stukjes malware, waarvan sommige bijna onmogelijk te verwijderen waren. Daarnaast werd er ook een stukje software gevonden met het doel elk antivirusprogramma buiten werking te stellen.
"Dit heeft echt onze ogen geopend over wat er nu allemaal gebeurt in de 'echte' wereld", vertelde meneer Allchin aan zijn publiek.
Tja, als zelfs een topman en team topspecialisten van Microsoft worden verslagen, wat kan dan de gewone computergebruiker er dan nog aan doen om Windows schoon te houden van virussen?
Met dank aan Darth_Punk voor de submit en het herschrijven van dit bericht

Wil je ook met je naam op FOK! komen? Stuur dan ook een (herschreven) bericht in via de submit.
Whahha,
Maar ja het is geen it-jer maar een manager he die kerel foto
http://www.esnips.com/web/FOKMuzikantenMegaSong
http://www.youtube.com/user/FlyingVee
http://www.esnips.com/doc(...)iek-30-06-2009mpdrie
here I was
was I here?
Yes, I was
Maar het klopt wel, ik heb ooit spyware gehad wat zich onzichtbaar nestelt in windows zodat het niet eens zichtbaar is voor virusscanners of spyware programma's. Er bestaat een speciale optie in windows naast Archive en Read only die het bestand verborgen maakt voor windows zelf, kom daar maar eens achter.. foto
Als microsoft nou gewoon meer openheid gaf over de manier waarop windows in elkaar zit dan krijg je dit soort dingen ook niet.
* You're about as useful as a one-legged man at an arse kicking contest
* I can resist everything except temptation.
* If everything seems under control, you're just not going fast enough
Maar jij gebruikt zeker op al jouw systemen *unix?
Ga linux draaien, firewallen die hap, klaaar fotofotofotofoto
Tsja, Microsoft, geef nou maar toe: l1nUx 0wnz00r fotofoto
Tja, toen ik dat artikeltje las op die url, kon ik echt niet meer bijkomen van het lachen, mede vanwege ik een 4e jrs Informatica studentje ben. fotofoto
En waarom al die moeite doen? Format en herinstall, en je bent in 30 minuten klaar foto
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
Eh, da's ten eerste geen bijzondere optie want dat zat standaard al in MS-DOS. En verder ben je in de war met die Sony-rootkit die daadwerkelijk bestanden voor Windows en andere programma's kon verbergen, maar die gebruikte heel andere trucs dan het uiterst banale hidden-attribuutje (dat je met een paar klikken in de exploreropties tevoorschijn tovert)
Nope, Linux kan alleen Windows verslaan als het *significant* beter is. Als zelfs Apple's OSX dat op dit moment niet voor elkaar krijgt, laat staan Linux .
http://www.ntk.net/media/developers.mpg
http://www.stenstad.net/storage/ballmer_dance.mpg
Vage gast :S
Die link is beter...
noem jezelf een nerd? n00b! foto
Het ligt IMO niet aan het besturingssysteem maar aan de mensen die er met werken.
Ik snap dus ook niet wat je er zo hilarisch aan vindt.
Offtopic: Verder vind ik het artikel ook niet echt journalistiek geschreven. Is het hier nu echt een weblog geworden ipv een nieuws-site????
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
Postjubilea: 10.000 15.000 20.000 25.000
Sit jou kop in die koei se kont en wag tot die bul jou kom holnaai
Wat niemand je vertelt over de bioindustrie, geen bloed maar feiten
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
Dat betekendt niet dat MS een verkeerde keuze heeft gemaakt, alleen een andere, daarnaast is het nu natuurlijk niet allemaal meer zo zwart wit als ik het hier stel. Maar MS moet wel backwards compatible blijven en moet daarom af en toe ranzige trucs uithalen.
Het probleem bij Linux is dat er geen standaard is, elke distributie is weer anders. Als een bedrijf als MS een Linux distributie zou bouwen met eenheid, duidelijk interface en met de gebruiksvriendelijkheid van Windows zal dat veel beter zijn dan Windows. Dat het kan is al bewezen: OS X is gebasseerd op Unix.
Dat OS X windows niet verslaat komt door de hele simple reden dat OS X alleen voor de mac verkrijgbaar is, zou apple het publiekelijk maken schieten de verkoopcijfers omhoog, maar ook de problemen foto
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
En kom nou niet aan met open source alternatieven , na ruim 10 jaar (vanaf versie 2.5 ) werken met bv photoshop werkt zoiets als de GIMP totaal onlogish voor mij oh wacht , je kan dan natuurlijk windows gaan emuleren foto
Face it , linux is op dit moment (en vraag me af of het het ooit wordt) geen alternatief voor MS op een desktop PC.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com
fotofotofoto
1 iem. met een overdreven liefde voor muziek
Virussen , spyware etc is dus malware
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com
Ik doel dan op bijvoorbeeld video-bewerking, Premiere is in dat opzicht een prachtig pakket. Ooit eens Cinerella geprobeerd, was onstabiel, in mijn geval dus onwerkbaar. Ook een applicatie als Corel Painter heeft zover ik weet geen Open source concurrentie.
Ik heb hier ook nergens last van. Slechts één virus in 3 jaar tijd door mijn eingen stomme fout, en dat zonder virusscanner of spywarekiller. (wel eens in de zoveel tijd alles scannen, komt alleen nooit iets naar boven.
Wel handig bericht dit. Als in vervolgt iemand begint te zeuren dat ik hun pc niet spywarevrij kan krijgen laat ik ze dit even lezen. Dan mogen ze kiezen, of niks doen, of windows re-installen of het door mij laten oplossen met het loon van steve balmer foto
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com
Broodje AAP
Demonisering
Zie het al helemaal voor me. Die man verdient 10 euro per seconde ofzo.
Splits je harde schijf in 2 ( 1 windows, 1 belangrijke/persoonlijke data)
Formatteer je windows partitie regelmatig.
Geen verlies van data en toch een schone pc foto
http://img523.imageshack.us/img523/3395/32iv4.gif
Geen Internet Explorer gebruiken?
Niet zomaar software instaleren (Lees: KaZaA etc.)
foto
Apple slowchat - Deel 60
maar oke ik vind het idd beetje typisch dit:
wat heb je in hemelsnaam met je systeem gedaan als er +200 stuks malware + rootkits (of soortgelijke programmatuur) op je systeem staan..
dan ben je echt van het type ik klik op alles waar ja of Yes op staat, het zal wel goed zijn..
Ga het zelf ook eens proberen zou ik zeggen.. kun je iig nog 10 jaar zonder opnieuw virussen, spyware en herinstallaties vooruit. Dat is iig vvt met een Mac foto
Als je het vrijgeeft koopt niemand meer een Apple en Apple moet het hoofdzakelijk van de hardware hebben, niet van de software. Nee.. als ze ooit die beslissing maken dan dalen ze snel richting afgrond, net als in 1996 foto
zielig nieuwsbericht.
Linux installen is tegenwoordig een schijfje in de CDdrive steken, je computer een naam geven en het installed zichzelf. Bij Windows moet je een hele lijst vragen beantwoorden waarvan je toch echt meer compu-kennis moet hebben dan dat de gemiddelde leek heeft.
Of iig geld dit voor Debian, Ubuntu en Mandrake.
Vervolgens zit er een heel gebruiksvriendelijke package manager bij waar je alle software, drivers en codecs kan vinden die je maar wilt.
Tegenwoordig kennen de linux distro's ook wel bijna alle drivers die nodig zijn. Maar steek jouw windows schijfje maar eens in een computer waar je je schijfje niet bij krijgt en de computer is niet supported!
Mijn Linux distro is gebruiksvriendelijker dan jouw windows.
En ontopic, dit berichtje is wel heeel erg triest.
Als je software maakt dan test je dat toch ff grondig?
Foei, Microsoft.... foto
Waarschuwing: Posts van deze user kunnen een hoog gehalte aan cynisme bevatten.
Ik gebruik FreeBSD voor de meeste serverdingen (Apache, Samba enzo), en Windows lekker op mijn desktop. Zo heb ik het beste van twee werelden. Ik heb de compatibiliteit en het gebruiksgemak van Windows (nee, daarmee zeg ik niet dat X gebruiksonvriendelijk is, ik ben simpelweg Windows gewend), en de - vind ik - veel uitgebreidere en robuustere beheersomgeving van Unix. Niemand maakt me wat! foto
Op een pc kan de gebruiker gewoon doen wat hij/zij wil, je kunt dat wel in gaan perken, maar niemand die dan nog op een pc wil werken, zou jij bijv. zoiets als wat op scholen en bij bibliotheken staat thuis willen hebben ? 1 scherm met wat programma's die je op kunt starten en verder mag je ook helemaal niks, dan is een computer best waterdicht te maken hoor.
Dus wat jij zegt dat de MS FW goed genoeg is. Is dus kant en klare onzin vriend
Als je echt je firewall wilt testen moet je gaan naar http://www.grc.com/intro.htm
die heeft een goede tester genaamd shields up
The world forgetting, by the world forgot.
Eternal sunshine of the spotless mind!
designer of : www.dissident-wear.com
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Jullie horen juist dingen te verzinnen om de "echte" wereld aangenamer te maken, maar dat hoeven we blijkbaar niet te verwachten want jullie leven niet in die "echte" wereld?!
Heb nu al jarenlang geen spyware of virus gehad en ik ben lang geen nerd.
Heb gewoon 1 firewall, heb geeneens een virusscanner, en niks.
Het is toch een kwestie van normaal gebruik maken van je pc?
Enige wat je nodig hebt tegen die zooi is 'logisch denken' dus geen vage attachments van vage mails openen, niet naar dodgy websites gaan etc.. gewoon een neus hebben voor alles wat verdacht is.
maar is wel opvallend hoor, bij familie die ff 1 dagje iemand anders achter de pc lieten, meteen hele pc vol zooi, die echt heeel hardnekkig is soms ja.
En hier staan p2p programma's op en ik draai hem met volle administrator bevoegdheden. 1 keer een heel vervelende virus gehad die deed alsof je blauwe schermen kreeg en die je desktop en internet explorer verneukte, van een pornosite opgelopen die zichzelf in google als iets heel anders voordeed (iets in de zin van, download lyrics ...) en die gelijk als je op de google link klikte je computer verneukte, af en toe heb ik verder een wormpje, maar ik draai hier toch al 2 jaar op en hij draait nog even snel (startup tijd, hoe snel mijn spelletjes draaien etc) en ik gebruik meerdere virusscanners en popup blokers en spyware verwijderaars en een firewall. Binnenkort voor de zekerheid wel de c partitie even schoonmaken ja en het register is ook een keer schoongemaakt
Maar het valt echt heel erg mee als je geen porno kijkt en niet naar populaire muziek en films zoekt (vage kunstzinnige shit is meestal veilig)
De gebruikers veroorzaken de meeste problemen, vooral gebruikers zoals jij foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken