Nieuws
'Israëllobby oorzaak 9/11 en Irakoorlog'

Walt en Mearsheimer: "Onder druk van de lobby zetten de Amerikaanse leiders de Israëlische belangen in het Midden-Oosten op de eerste plaats. Zelfs als dat ten koste gaat van de Amerikaanse belangen. Niet alleen sturen de Amerikanen geld en wapens richting Israël, maar ze knijpen ook een oogje dicht wanneer het land acties onderneemt tegen omringende staten. Vorig jaar, toen Israël Libanon binnenviel, bleef het erg stil in Washington. Iedereen wist dat het aanvalsplan van Israël faliekant zou mislukken. En toch bleven de VS het plan steunen. Ze stuurden zelfs wapens."
Volgens de auteurs is het gedaande onderzoek van het boek het zoveelste bewijs dat de Israëllobby de Amerikaanse regering in zijn zak heeft: "Je kunt nu zelfs zeggen dat de lobby is doorgedrongen tot het Witte Huis. De meeste neoconservatieve adviseurs van president Bush zijn betrokken bij pro-Israëlische organisaties. En het is bekend dat de neoconservatieven besloten Irak binnen te vallen."
De twee professoren redeneren in hun boek vanuit één oorzaak: alle problemen in het Midden-Oosten zijn te danken aan de lobby. Zonder die druk was Amerika nooit verdronken in dat Iraakse moeras. Zij willen dan ook een brede discussie over de rol van Israël op gang brengen. Walt en Mearsheimer wordt al langer het vuur aan de schenen gelegd door beschuldigingen van antisemitisme wegens eerdere kritische artikelen en uitspraken over de Israëlische invloed.

Vice-president Dick Cheney bij de invloedrijke Israëllobby AIPAC
klik
Quote in de bron: "De conclusie was keihard: de Israëllobby is verantwoordelijk voor de aanslag op het WTC en de ‘oorlog tegen terrorisme.’"
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Als alle mensen nou eens de rechtvaardigheid probeerden te dienen...
Slouches towards Bethlehem to be born?
Spanje had zijn bezettingsleger gestationeerd in Irak sjonnie
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
[ Bericht gewijzigd door Karrs op woensdag 21 november 2007 @ 23:03 ]
Kwestie van je prioriteiten verkeerd stellen.
.....en confessioneel bijzonder onderwijs in Nederland (mede) OORZAAK integratieprobleem....
anyone???
Afschaffen dat confessioneel bijzonder onderwijs...! foto
De gedachte dat Israelisch de zee ingedreven zouden worden is trouwens lachwekkend onrealistisch. Wanneer houden mensen nou eindelijk eens op om die domme poppenkast cliche's te gebruiken. foto
Wat een gelul. Dat de Israëllobby mede-voorwaardescheppend geweest is, zou waar kunnen zijn, maar daar houdt de betrokkenheid wel op.
Volgens mij waren het toch Arabieren in dat vliegtuig.
Als ik Pietje een knal voor zijn kop geef, omdat z' n kop me niet aan staat. Is dat dan zijn schuld???
... en zolang Israel niet als staat bestaat komt jezus niet terug...
ze proberen het einde van de wereld te bespoedigen.
http://www.youtube.com/watch?v=rLtWyVWV4yo
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Sterker nog: het zou al heel wat zijn als er ook maar enige vorm van logica achter die angst gevonden is. foto
FritsvanEgtersXbox Live GT : Dutch Mayhem // PSN ID : Dutch_Mayhem
ps: wordt zelf ook schijtziek hoor van Israel en de agressie daar, ben me terdege bewust van de invloed die de 'zaak' heeft op de hele wereldpolitiek.
FritsvanEgtersXbox Live GT : Dutch Mayhem // PSN ID : Dutch_Mayhem
Gelukkig zijn de VS en Israel bondgenoten, anders hadden de omliggende landen Israel en haar inwoners alsnog uitgeroeid, zoals ze al diverse keren hebben geprobeerd....nu blijkt dat Israel keer op keer hun legers in de pan hakt en op velerlei gebied superieur is aan de omringende landen beginnen ze te jammeren... foto
btw de interviewer is joods....
Zoek eens op wanneer Iran voor de laatste keer een oorlog is begonnen!
En wat boeit het hoe de president is, hij doet zoiets toch niet want dan wordt hij afgezet.
Zullen we anders maar ook België al aanvallen? Want dat is beter dan wachten totdat zij atoombommen naar ons gooien.
Allebei zal het toch nooit gebeuren, maar dat is toch wat jij zegt.
Preventief landen aanvallen omdat er een mogelijkheid is dat ze ons ooit aan zullen vallen. Dat die kans evengroot is bij onze buurlanden dat vergeet je.
En dan dat argument... dat doet hij toch niet, want dan wordt hij afgezet.
Denk daar nou even zelf goed over na, wat je daar zegt. foto
Ik ben blij dat je mij dom vind. Denk daar ook maar even over na.
Alle weldenkende rationele mensen zijn 'antisemiet'.
Een laate reactie miss, maar toch foto
Ik volg mijn hart, maar wordt ook beticht van antisemitisme.
Waar is het ooit fout gegaan denk je.
En die tekenaar van Asterix, die Uderzo, die tekende altijd Arabieren met bepaalde trekken (net zoals Herge). Als dit geen complot meer is... foto
FritsvanEgtersXbox Live GT : Dutch Mayhem // PSN ID : Dutch_Mayhem
Maar je bent door je argumenten heen blijkbaar.
foto Dream on.
Er is trouwens helemaal geen bewijs dat Iran bezig is met nucleaire centrifuges, wist je dat? Allemaal woorden. foto
maarja, het is natuurlijk moeilijk voor ons om objectief te zijn aangezien we aan ''onze'' kant staan. dat het zo is, is al moeilijk te beseffen, laat staan het besef opbrengen dat wij verkeerd bezig waren/zijn.
Wat vind je van de aanvallen op Israel door de omliggende landen dan ?
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
Mensen doen niet dingen omdat ze dat willen, maar omdat het kan.
Triest maar waar.
Nog steeds heb jij geen enkele reden gegeven waarom we dat niet zouden moeten doen.
En ik heb nagedacht, en ik ben nog steeds van mening dat het Iraanse volk heus wel ingrijpt als de president echt de fout ingaat.
Iran is niet zoals veel andere landen daar, het is een van de weinig fatsoenlijke landen in deze regio.
Je gebruikt geen enkele echte argumenten, kom daar eens mee en misschien praten we dan weer tegen je.
Maar misschien vergeet ik nog wat.
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
Mensen doen niet dingen omdat ze dat willen, maar omdat het kan.
Volgens mij vergeet je dat Israel 1 hele grote bondgenoot in de buurt van het midden oosten heeft, en dat is Turkije. Tukije die ook net als met Israel al jaren bondgenoot is met de grootste bondgenoot van Israel, de amerikanen. en wat zijn die Turken? juist ja, moslims.
En wat concluderen we hieruit? > Joden kunnen heel goed met moslims omgaan, in dit geval dus de Turken. De joden hebben 2 grote vrienden(vooral militair, en daar draait t om) en dat zijn de Amerikanen en de Turken.
Dus dat gemoslim in het opzicht van de Joden gaat helemaal niet op.
De grote jongens die de touwtjes in handen hebben verdienen bakken met geld aan dit midden-oostenconflict, vooral door het leveren van wapens en het lenen van geld om deze wapens te betalen. Hun doel is niet om een oorlog te eindigen of om een oplossing te vinden, maar om het conflict in stand te houden.
Dus ben benieuwd naar je antwoord, wat je kennelijk minder makkelijk afgaat dan ik had verwacht...
http://nl.wikipedia.org/wiki/Jom_Kippoeroorlog
De wapenindustrie verdient geld aan een oorlog....
Is dit nieuws of zo ? foto
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
Mensen doen niet dingen omdat ze dat willen, maar omdat het kan.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken