Griekspoor naar derde ronde US Open na opgave tegenstander

H.Vviv

Tallon Griekspoor heeft zich geplaatst voor de derde ronde van de US Open. Zijn tegenstander Sebastian Báez moest in de tweede set opgeven met een blessure aan zijn voet.

Griekspoor moest het in de tweede ronde opnemen tegen Báez. De als 21ste geplaatste Argentijn speelde in de eerste set slordig en Griekspoor liep snel uit naar een 5-0 voorsprong. Daarna liet de Báez zich behandelen aan zijn voet.

Griekspoor zou de openingsset met 6-1 winnen en brak ook direct in de tweede set de opslag van Baéz, waarna de Argentijn zou opgeven. Daardoor staat Griekspoor voor het eerst in zijn carriere in de derde ronde bij de US Open en daarin speelt hij tegen Grigor Dimitrov. De Bulgaar won zijn tweede ronde partij eenvoudig.