FOK! Wat een weer: wisselvallig herfstweer

_UserName_ (Ferdy)

herfstbanner

Goede morgen!

Vanochtend komt er in het zuiden en westen plaatselijk een bui voor, en eerst ook nog in het uiterste noordoosten. Verder is het droog en schijnt de zon nog af en toe. De wind komt uit zuid tot zuidwest en is boven land matig, aan zee (vrij) krachtig, windkracht 5-6.

Vanmiddag raakt het snel bewolkt en gaat het van het westen uit regenen. In het oosten blijft het tot halverwege de middag droog. De middagtemperatuur ligt rond 11°C. De zuidenwind neemt in kracht toe. Boven land wordt de wind vrij krachtig, aan zee en op het IJsselmeer komt een harde wind te staan, windkracht 7.

Vanavond regent het overal. Het blijft flink waaien met een matige tot vrij krachtige wind boven land en een harde wind langs de kust en op het IJsselmeer, windkracht 7. Langs de kust kan in de eerste helft van de avond een stormachtige wind, windkracht 8, voorkomen. Vooral langs de noordwestkust zijn dan zware windstoten rond 75 km/uur mogelijk. In de tweede helft van de avond neemt de wind aan zee weer af.

Komende nacht wordt het in de noordwestelijke helft droog en in het noordwesten en noorden klaart het op. In het oosten en noordoosten kan later in de nacht nevel en mogelijk ook mist ontstaan. In de zuidoostelijke valt af en toe regen. Later in de nacht gaat het daar weer harder regenen. De minimumtemperatuur ligt rond 9°C, in het noordwesten en noorden koelt het af naar een graad of 6. Er staat een matige zuid- tot zuidwesten wind. In de loop van de nacht neemt de wind sterk af.

Tot morgen! 

                   

 Herfst....
Herfst....

Jouw foto of filmpje bij het weerbericht? Deze is te mailen via weer@fok.nl of up te loaden via ons fotoforum. Vermeld bij de foto waar deze ongeveer is gemaakt.

Meepraten over het weer? Dat kan op ons weerforum waar de atmosfeer op ontploffen staat:
WKN - De atmosfeer staat op ontploffen.
Of uiteraard in de reacties onder het weerbericht.