FOK! Wat een weer: motregen
De dag begint met bewolking en een sluier van lichte motregen die vanuit het westen richting het oosten over het land trekt. Het oosten heeft 's ochtends nog wat kans op zon, 's middags kan de zon even doorbreken in het gehele land. Toch kunnen er ook weer een paar buien ontstaan.
De wind is matig, aan de kust vrij krachtig tot krachtig en komt uit het zuidwesten. In de middag draait hij naar het westen. De temperaturen liggen uiteen van 19 graden in het noordwesten tot 22 graden in het zuidoosten.
Zon op | 05:27 |
Zon onder | 22:01 |
Zonkracht |
6 / 3 |
Luuntje legde weer wat mooie plaatjes vast (Foto: Luuntje)
Luuntje legde weer wat mooie plaatjes vast (Foto: Luuntje)
Jouw foto bij het weerbericht? Stuur een WhatsApp naar 0685316583* of mail hem naar frontpage@fok.nl onder vermelding van je username en waar je de foto (ongeveer) hebt gemaakt. Wie weet staat jouw foto bij het volgende weerbericht!
Wikiweetjes van vandaag | |
1917 | De aardappeloproer in Amsterdam eindigde in een veldslag op het Haarlemmerplein. De opstand werd neergeslagen door militairen waarbij 9 doden en 114 gewonden vielen. |
1941 | Arthur Seyss-Inquart ontbond alle Nederlandse politieke partijen. Alleen de NSB mocht blijven bestaan. |
1950 | De Knesset nam de wet op de terugkeer aan. Deze wet gaf alle Joden het recht om te immigreren naar Israƫl. |
1996 | Dolly het schaap, het eerste gekloonde zoogdier ter wereld, werd geboren. |
2009 | De schat van Staffordshire werd ontdekt nabij de stad Lichtfeld. |
Arthur Seyss-Inquart
Stuur ons je weerfoto via WhatsApp
*Deze manier van foto's insturen is nieuw en bevindt zich momenteel in een testfase. Door het insturen van een foto ga je automatisch akkoord met het gebruik van je foto op de website. Je nummer zal niet worden opgeslagen.