Uitslag Ajax - ADO Den Haag
Ajax heeft ook zijn vierde duel van het nieuwe Eredivisieseizoen gewonnen. In de eigen ArenA kwamen de Amsterdammers niet in de problemen tegen ADO Den Haag en won met 4-0, waardoor Ajax nog steeds geen enkel tegendoelpunt heeft hoeven incasseren.
Anwar El Ghazi was voor de derde keer dit seizoen twee keer succesvol in een duel. Hij maakte de eerste en laatste treffer. De overige goals werden gemaakt door Davy Klaassen en Joël Veltman. Voor ADO was dit na één overwinning en twee gelijke spelen ook pas de eerste nederlaag van het nog jonge seizoen.
AFC Ajax |
4 - 0 |
ADO Den Haag |
![]() ![]() ![]() ![]() |
||
![]() |
||
Stadion: Amsterdam ArenA, Amsterdam Toeschouwers: 43.578 Arbiter: Makkelie |
||
Opstelling: | Opstelling: | |
Cillessen Tete (v. Rhijn/67) Veltman Riedewald Dijks (Viergever/6) Bazoer Klaassen Gudelj (Fischer/75) El Ghazi Milik Sinkgraven |
Hansen Malone Wormgoor Beugelsdijk Meijers Bakker Kristensen (Jansen/67) Alberg (Gorré/66) Schaken Havenaar Duplan |
El Ghazi was weer twee keer succesvol voor Ajax (Pro Shots/Erwin Spek)
Pas 2e keer in historie dat Ajax eerste 4 competitieduels wint zonder ook maar 1 goal tegen te krijgen. 1995/1996 lukte dat ook.
— Michel Abbink (@sportzeloot) August 30, 2015