[WK] Van der Haar: "Beter kan niet"

Frank (franklop)

Lars van der Haar pakte vanmiddag in Sankt Wendel de wereldtitel bij de beloften bij het veldrijden. Van der Haar was de sterkste in koers, maar leek op het eind kansloos, toen landgenoot Mike Teunissen voorop reed. Hij was dan ook verrast toen een andere landgenoot Tijmen Eising achter hem aanging.

"Mijn ploeggenoot Teunissen was alleen voorop en ik dacht dat ik geen wereldkampioen meer kon worden met een ploeggenoot op kop," zei Van der Haar na afloop tegen Sporza. "Maar toen ging Eising volop in de achtervolging. Ik weet ook niet waarom hij dat deed. Ik ging mee en kon het gelukkig afmaken."

"Ik heb een geweldig seizoen doorgemaakt met vier truien. Ik word Nederlands kampioen, Europees kampioen,wereldkampioen en de wereldbeker. Beter kan het niet."