'Halo kan Call of Duty niet verslaan'
Analisten zijn van mening dat de nieuwe game Halo: Reach het succes van Call of Duty niet kan evenaren. Ze zijn daarmee veel minder optimistisch over het succes van de Xbox 360-game dan Microsoft. Vorige week zei een woordvoerder van Microsoft nog tegen de website Eurogamer dat het schietspel 'beter gaat verkopen dan de nieuwe Call of Duty-game'.
"Het gaat gewoon niet gebeuren", reageert Jesse Divnich van marktonderzoeksbureau Eedar tegenover Joystiq. Michael Pachter van Wedbush & Morgan geeft toe dat het 'mooi zou zijn voor de industrie' mocht Halo beter verkopen dan Call of Duty, maar ook hij acht de kans erg klein gezien de enorme populariteit van Call of Duty in de afgelopen jaren.
De verkoop van de Xbox 360 is in het Verenigd Koninkrijk bijna verdubbeld door de release van Halo: Reach. In de eerste dag heeft het schietspel wereldwijd 154 miljoen euro opgehaald.
