Uitslagen Jupiler League speelronde 4
Ondanks het interlandgeweld dat momenteel in Europa is losgebarsten werd er in de Jupiler League gewoon gespeeld. Opvallendste karakteristiek momenteel is dat ondanks de puntenaftrek FC Zwolle bovenaan de ranglijst staat. Morgen kun je op FOK!sport alle samenvattingen van de vandaag gespeelde wedstrijden zien.
Helmond Sport de verrassende koploper in de Jupiler League heeft weer ervaren wat verliezen is. De Brabanders zagen in Deventer dat Go Ahead Eagles met 2-0 te sterk was. De thuisploeg liet voor het rust signaal al zien sterker te zijn dan de tegenstander. Het eerste doelpunt viel echter pas een twintigtal minuten voor het laatste fluitsignaal. Na een schitterende pass van Janota was het Koen van der Biezen die de bal het net in wist te schoppen. Met nog tien minuten op de klok was het Luis Pedro die de eindstand op het scorebord bracht en na een kapbeweging prachtig binnen schoot.
Ruud Brood heeft mijn zijn RKC Waalwijk opnieuw punten laten liggen. De degradant uit de Eredivisie kwam in eigen huis niet veel verder dan een 2-2 gelijkspel. De thuisploeg kwam al heel snel op voorsprong door een schitterend schot van Sander Duits. Volendam wist echter snel te schakelen en bracht nog geen twintig minuten later de stand weer op gelijke hoogte door een treffer van Henny Schilder. Ook Melvin Platje liet weer van zich horen en zette de bezoekers zelfs op vreemde bodem op voorsprong. Een ruim kwartier voor tijd was het Derk Boerrigter die de Waalwijkers weer naast Volendam wist te zetten en met deze treffer de eindstand bepaalde.
Ook de andere degradant uit de Eredivisie wist geen potten te breken. Sparta speelde in eigen huis met 3-3 gelijk. Met een 2-1 stand op de borden kreeg Ruud Knol een uitgelezen kans om de thuisclub verder op voorsprong te zetten via een strafschop maar hij wist het buitenkansje niet te benutten. Eerder in het duel wist Knol dat wel te doen bij een stand van 1-1. Eerder in de wedstrijd hadden Lerin Duarte en Fabio Caracciolo al gescoord. In het restant van het duel was het nogmaals Caracciolo en Zarko Grabovac die voor de bezoekers het net wisten te raken. Sparta deed dat via Joshua John.
Uitslagen:
Thuis | Uit | Uitslag |
FC Dordrecht | FC Zwolle | 1-2 |
Go Ahead Eagles | Helmond Sport | 2-0 |
MVV | RBC Roosendaal | 1-1 |
RKC Waalwijk | FC Volendam | 2-2 |
Sparta Rotterdam | Fortuna Sittard | 3-3 |
Telstar | FC Den Bosch | 3-0 |
Almere City FC | sc Cambuur | 0-4 |
BV Veendam | FC Emmen | 1-1 |
AGOVV Apeldoorn | FC Eindhoven | maandag |
Stand:
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | FC Zwolle | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 7-1 |
2 | Go Ahead Eagles | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 9-4 |
3 | sc Cambuur | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7-2 |
4 | Helmond Sport | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3-2 |
5 | FC Eindhoven | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5-1 |
6 | Sparta Rotterdam | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 17-8 |
7 | RKC Waalwijk | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 7-4 |
8 | FC Volendam | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 6-5 |
9 | Telstar | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5-5 |
10 | FC Den Bosch | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6-6 |
11 | RBC Roosendaal | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6-6 |
12 | FC Emmen | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4-9 |
13 | AGOVV Apeldoorn | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4-2 |
14 | Almere City FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 5-19 |
15 | MVV | 4 | 1 | 3 | 0 | -1 | 6-5 |
16 | FC Dordrecht | 4 | 0 | 0 | 4 | -1 | 1-5 |
17 | Fortuna Sittard | 4 | 0 | 1 | 3 | -1 | 4-13 |
18 | BV Veendam | 4 | 0 | 2 | 2 | -2 | 3-8 |
Voor meer statistieken kijk je op de speciale Jupiler League-pagina.