Uitslagen zaterdaghoofdklasse
Dit weekend stond de elfde speeldag in de zaterdaghoofdklasse op het programma. Hieronder de uitslagen. |
Uitslagen hoofdklasse A:
Thuis | Uit | Uitslagen |
ARC | Barendrecht | afg |
ASWH | Capelle | afg |
DOTO | RVVH | afg |
Katwijk | Quick Boys | afg |
FC Lisse | Scheveningen | 4-1 |
Noordwijk | TOGR | 2-1 |
Rijnsburgse Boys | Ter Leede | afg |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Capelle | 10 | 27 | 35-13 |
2. | Barendrecht | 9 | 20 | 27-11 |
3. | Rijnsburgse Boys | 9 | 20 | 22-7 |
4. | ASWH | 10 | 17 | 19-16 |
5. | Ter Leede | 9 | 16 | 21-13 |
6. | Katwijk | 9 | 16 | 16-16 |
7. | ARC | 10 | 15 | 12-17 |
8. | FC Lisse | 11 | 15 | 21-19 |
9. | Noordwijk | 11 | 15 | 17-17 |
10. | Quick Boys | 10 | 13 | 21-23 |
11. | Scheveningen | 11 | 10 | 14-23 |
12. | RVVH | 10 | 9 | 15-25 |
13. | TOGR | 11 | 3 | 8-26 |
14. | DOTO | 10 | 2 | 8-30 |
Uitslagen hoofdklasse B:
Thuis | Uit | Uitslagen |
Bennekom | ODIN '59 | 0-2 |
DOVO | Spakenburg | 0-3 |
Hoek | LRC Leerdam | afg |
Jodan Boys | Kozakken Boys | 0-1 |
SDC Putten | Sparta Nijkerk | afg |
IJsselmeervogels | GVVV | 5-0 |
Zwaluwen '30 | Volendam | 1-0 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Sparta Nijkerk | 10 | 24 | 26-11 |
2. | IJsselmeervogels | 11 | 23 | 24-6 |
3. | Hoek | 10 | 21 | 16-9 |
4. | Spakenburg | 11 | 21 | 24-13 |
5. | Kozakken Boys | 11 | 18 | 19-18 |
6. | GVVV | 11 | 17 | 22-19 |
7. | Zwaluwen '30 | 11 | 17 | 19-19 |
8. | LRC Leerdam | 10 | 15 | 16-15 |
9. | DOVO | 11 | 13 | 16-25 |
10. | Jodan Boys | 11 | 12 | 16-20 |
11. | SDC Putten | 10 | 11 | 16-23 |
12. | ODIN '59 | 11 | 9 | 16-23 |
13. | Bennekom | 11 | 6 | 12-27 |
14. | Volendam | 11 | 4 | 14-28 |
Uitslagen hoofdklasse C:
Thuis | Uit | Uitslagen |
Berkum | PKC '83 | 3-0 |
CSV Apeldoorn | Be Quick '28 | afg |
Excelsior '31 | Go-Ahead Kampen | 2-0 |
Harkemase Boys | Nunspeet | afg |
HHC Hardenberg | ACV | afg |
SC Genemuiden | WHC | 3-3 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Excelsior '31 | 11 | 25 | 20-9 |
2. | Harkemase Boys | 10 | 20 | 22-10 |
3. | Flevo Boys | 10 | 19 | 20-12 |
4. | ACV | 10 | 19 | 19-15 |
5. | Berkum | 11 | 16 | 20-17 |
6. | Staphorst | 11 | 16 | 13-13 |
7. | CSV Apeldoorn | 10 | 15 | 17-15 |
8. | SC Genemuiden | 11 | 13 | 22-20 |
9. | Be Quick '28 | 10 | 12 | 12-16 |
10. | Nunspeet | 10 | 11 | 14-24 |
11. | WHC | 10 | 10 | 20-22 |
12. | HHC Hardenberg | 10 | 10 | 11-13 |
13. | PKC '83 | 11 | 9 | 13-20 |
14. | Go-Ahead Kampen | 11 | 6 | 16-32 |