Uitslagen zondaghoofdklasse
Vandaag stond de eerste speeldag in de zondaghoofdklasse op het programma. Hieronder de uitslagen. |
Uitslagen hoofdklasse A:
Thuis | Uit | Uitslagen |
Elinkwijk | Haaglandia / Sir Winston | 4-1 |
SC Feyenoord | ADO '20 | 0-2 |
HBS | VVSB | 1-1 |
Hollandia | FC Chabab | 2-0 |
FC Omniworld | Argon | 0-0 |
TONEGIDO | FC Hilversum | 3-2 |
Westlandia | AFC | 0-4 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | AFC | 1 | 3 | 4-0 |
2. | Elinkwijk | 1 | 3 | 4-1 |
3. | ADO '20 | 1 | 3 | 2-0 |
4. | Hollandia | 1 | 3 | 2-0 |
5. | TONEGIDO | 1 | 3 | 3-2 |
6. | HSB | 1 | 1 | 1-1 |
7. | VVSB | 1 | 1 | 1-1 |
8. | Argon | 1 | 1 | 0-0 |
9. | FC Omniworld | 1 | 1 | 0-0 |
10. | FC Hilversum | 1 | 0 | 2-3 |
11. | FC Chabab | 1 | 0 | 0-2 |
12. | SC Feyenoord | 1 | 0 | 0-2 |
13. | Haaglandia / Sir Winston | 1 | 0 | 1-4 |
14. | Westlandia | 1 | 0 | 0-4 |
Uitslagen hoofdklasse B:
Thuis | Uit | Uitslagen |
Baronie | EVV | 3-1 |
Dijkse Boys | UDI '19 / Beter Bed | 2-0 |
JVC Cuijk | OSS '20 | 4-3 |
sv Meerssen | UNA | 1-0 |
Papendrecht | DESK | 2-4 |
Schijndel / VITAM | Gemert | 1-0 |
Venray | OJC Rosmalen | 1-0 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | DESK | 1 | 3 | 4-2 |
2. | Baronie | 1 | 3 | 3-1 |
3. | Dijkse Boys | 1 | 3 | 2-0 |
4. | JVC Cuijk | 1 | 3 | 4-3 |
5. | sv Meerssen | 1 | 3 | 1-0 |
6. | Schijndel / VITAM | 1 | 3 | 1-0 |
7. | Venray | 1 | 3 | 1-0 |
8. | OSS '20 | 1 | 0 | 3-4 |
9. | Gemert | 1 | 0 | 0-1 |
10. | OJC Rosmalen | 1 | 0 | 0-1 |
11. | UNA | 1 | 0 | 0-1 |
12. | Papendrecht | 1 | 0 | 2-4 |
13. | EVV | 1 | 0 | 1-3 |
14. | UDI '19 / Beter Bed | 1 | 0 | 0-2 |
Uitslagen hoofdklasse C:
Thuis | Uit | Uitslagen |
Alcides | De Treffers | 1-1 |
Be Quick 1887 | Quick '20 | 1-3 |
Achilles '29 | Sneek Wit-Zwart | 4-0 |
HSC '21 / Carparc | Nieuw Buinen | 1-1 |
SC Joure | Juliana '31 | 0-3 |
ROHDA Raalte | FC Lienden | 0-1 |
WKE | sv Babberich | 4-1 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Achilles '29 | 1 | 3 | 4-0 |
2. | WKE | 1 | 3 | 4-1 |
3. | Juliana '31 | 1 | 3 | 3-0 |
4. | Quick '20 | 1 | 3 | 3-1 |
5. | FC Lienden | 1 | 3 | 1-0 |
6. | Alcides | 1 | 1 | 1-1 |
7. | HSC '21 / Carparc | 1 | 1 | 1-1 |
8. | Nieuw Buinen | 1 | 1 | 1-1 |
9. | De Treffers | 1 | 1 | 1-1 |
10. | ROHDA Raalte | 1 | 0 | 0-1 |
11. | Be Quick 1887 | 1 | 0 | 1-3 |
12. | sv Babberich | 1 | 0 | 1-4 |
13. | SC Joure | 1 | 0 | 0-3 |
14. | Sneek Wit-Zwart | 1 | 0 | 0-4 |