Uitslagen zondaghoofdklasse
Gisteren werd er weer een speelronde gespeeld in de Zondaghoofdklasse. Vanaf dit seizoen wekelijks een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie. |
Hoofdklasse A
Hollandia - Elinkwijk 1-1
38' Bastin Verweij 0-1 (penalty)
45' Jordi Piek 1-1
Hilversum - VUC 2-0
35' Jerainol van der Pol 1-0
90' Lars de Kort 2-0
FC Omniworld - ADO '20 2-0
4' Jeroen Hessing 1-0
11' Eri Etwi 2-0
80. Terry Bosma (ADO'20)
Argon - AFC 0-1
45' Gijs Roodbeen 0-1 (penalty)
45. Jasper de Haer (Argon/2x geel)
HBS - DWV 1-0
48' Sander Westerduin 1-0
Haaglandia - Westlandia 3-1
10' Erkan Sensoy 1-0
69' Dennis Roerade 1-1 e.d.
71' Mourad Mghizrat 2-1
90' Erkan Sensoy 3-1
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Westlandia | 22 | 42 | 39-24 |
2. | Argon | 22 | 40 | 41-23 |
3. | Haaglandia | 22 | 40 | 45-36 |
4. | FC Hilversum | 22 | 40 | 39-32 |
5. | AFC | 22 | 36 | 41-31 |
6. | VVSB | 22 | 33 | 34-28 |
7. | Hollandia | 22 | 30 | 30-29 |
8. | ADO'20 | 23 | 30 | 34-33 |
9. | FC Omniworld | 22 | 28 | 38-33 |
10. | HBS | 23 | 28 | 28-43 |
11. | VUC | 22 | 21 | 23-36 |
12. | Elinkwijk | 22 | 21 | 26-40 |
13. | DWV | 22 | 11 | 11-41 |
Hoofdklasse B
EVV - UNA 2-1
33' Jeroen Evelein 1-0
53' Tim Strijbosch 2-0
75' Jeroen Evelein 2-1
Gemert - Baronie 1-1
80' Bart van Berlo 0-1
87' Erik van Dijk 1-1
Bas Peys (Gemert)
OJC Rosmalen – SV Deurne 0-0
DESK – Venray 1-2
' Luuk Snijders 0-1
' Roel Willemse 1-1
' Bas Joosten 1-2
Schijndel – SV Meerssen 1-0
' Fatah Hadouir 1-0
JVC Cuijk - Papendrecht 1-2
' Frits van Putten 1-0
' Giovanni Klaverweide 1-1
' Brian Vink 1-2
LONGA - Dijkse Boys 1-4
' Enis Genc 0-1
' Serdar Gul 0-2
' Mohammed Yahia 1-2
' Freddy Lutgens 1-3
' Enis Genc 1-4
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Gemert | 24 | 48 | 45-16 |
2. | Baronie | 24 | 47 | 44-27 |
3. | EVV | 24 | 45 | 36-23 |
4. | Dijkse Boys | 24 | 39 | 37-27 |
5. | UNA | 24 | 37 | 42-34 |
6. | sv Venray | 24 | 32 | 43-43 |
7. | DESK | 24 | 32 | 37-52 |
8. | Papendrecht | 24 | 31 | 29-36 |
9. | sv Meerssen | 24 | 31 | 38-46 |
10. | sv Deurne | 24 | 30 | 28-27 |
11. | Schijndel / Bol Accountants | 24 | 30 | 27-28 |
12. | JVC Cuijk | 24 | 29 | 37-37 |
13. | OJC Rosmalen | 24 | 22 | 25-31 |
14. | LONGA | 24 | 10 | 25-66 |
LONGA is gedegradeerd.
Hoofdklasse C
Sneek Wit Zwart - Babberich 2-3
' Sjouke Pieter Oosterling 1-0
' Arjan Goorman 1-1
' Abdel Haouli 1-2
' Jihad Ouchene 1-3
' Chekina Nzoko 2-3
WSV - De Treffers 0-3
63' Aleh Putsila 0-1
87' Ricky Bochem 0-2
89' Aleh Putsila 0-3
Achilles'29 - Alcides 2-0
65' Maarten Smulders 1-0
74' Luuk d'Hooghe 2-0
De Bataven - sc Joure 0-3
11' Shutlan Axwijk 0-1
30' Peter Buise 0-2
84' Peter van der Slot 0-3
Be Quick 1887 - Germania 1-0
48' Jorco van Hezel 1-0
F.C.Lienden - WKE 0-1
34' Paul Weerman 0-1
Quick'20 – HSC’21 1-0
90' Michel Lage Venterink 1-0
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | WKE | 24 | 48 | 49-19 |
2. | HSC'21 | 24 | 44 | 52-30 |
3. | Achilles '29 | 24 | 44 | 43-26 |
4. | De Treffers | 24 | 44 | 39-24 |
5. | Quick'20 | 23 | 43 | 42-34 |
6. | FC Lienden | 23 | 40 | 46-31 |
7. | Be Quick 1887 | 24 | 31 | 31-31 |
8. | sc Joure | 24 | 30 | 33-40 |
9. | Sneek Wit Zwart | 24 | 27 | 26-34 |
10. | Germania | 24 | 25 | 21-33 |
11. | WSV | 24 | 24 | 34-48 |
12. | Babberich | 24 | 21 | 33-48 |
13. | Alcides | 24 | 20 | 29-57 |
14. | De Bataven | 24 | 16 | 22-45 |