Uitslagen Zondaghoofdklasse

Olga (Nuongirl)
Gisteren werd er in de Zondaghoofdklasse weer een volledig programma afgewerkt. Vanaf dit seizoen wekelijks op maandag een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie.

Hoofdklasse A

Hollandia - FC Omniworld 0-3
10' Sa´d Sa´di Amor 0-1
26' Iry Etwi 0-2
71' Iry Etwi 0-3

65. Luke Staats (Omniworld/2x geel)

DWV - Elinkwijk 1-2
42' Mounir Raji 1-0
45' Bastin Verweij 1-1
58' Bastin Verweij 1-2

FC Hilversum - ADO'20 3-2
4' Dion Glumac 0-1
20' Joey Carolina 0-2
39' Tom Clobus 1-2
44' Tom Clobus 2-2
64' Serkan Ozturk 3-2

HBS - AFC 0-0

VVSB - Westlandia 0-2
71' Raily Ignacio 0-1
86' Raily Ignacio 0-2

Kevin Keij (VVSB)

Haaglandia - Argon 4-1
20' Nick Keizer 1-0
51' Britil HosÚ 2-0
57' Jahrizinho Vale 3-0
62' Patrick Lokken 3-1
67' Mourad Mghizrat 4-1

De Stand

Pos. Team Wedstrijden PuntenDoelsaldo
1. Westlandia173534-18
2. Haaglandia173134-28
3. Hilversum163031-27
4. Argon173031-20
5. VVSB182928-20
6. AFC152831-20
7. FC Omniworld182131-29
8. ADO'20162026-26
9. HBS182021-37
10. Hollandia151819-20
11. Elinkwijk161620-29
12. VUC141316-28
13. DWV17109-29

Hoofdklasse B

Papendrecht - Baronie 0-1
90'+2Vincent Vervoort 0-1

LONGA - EVV 1-1 0-1
' Kristof Aelbrecht 0-1 (penalty)
90'+2Bram Somers 1-1 (penalty)

Meerssen - Dijkse Boys 2-1
4' Roy Andrien 1-0
86' Enis Genš 1-1
90'+3Erik Wintjens 2-1

Gemert - OJC Rosmalen 2-0
38' Bart van der Reijken 1-0
86' Mark van Dijk 2-0

Schijndel - Deurne 1-2
' Bart van Schijndel0-1
' Maarten Vos 0-2
' Engin Ozer 1-2

JVC Cuijk - Venray 1-2
23' Freek Thoone 0-1
80' Bas Joosten 0-2
90' Dennis Schaap 1-2

DESK - UNA uitgesteld

De Stand

Pos. Team Wedstrijden PuntenDoelsaldo
1. Baronie183932-19
2. Gemert173128-14
3. EVV173126-18
4. UNA162729-19
5. sv Meerssen182731-33
6. Dijkse Boys172527-21
7. JVC Cuijk182529-26
8. Papendrecht182425-26
9. DESK172330-37
10. Schijndel / Bol Accountants182322-20
11. OJC Rosmalen181920-21
12. sv Deurne161819-19
13. sv Venray161729-35
14. LONGA18315-54

Hoofdklasse C

WSV - Sneek Wit Zwart 2-2
51' Sjoerd Jens 1-0
58' Kevin Koenen 1-1
75' Samir Makhoukhi 2-1
80' Theo Ydema 2-2

Alcides - De Treffers 2-1
4' Joey van den Berg 0-1
40' Yume Ramos 1-1
70' Anne Mark Dassen 2-1

SC Joure - WKE 1-2
7' Nico de Jong 1-0
28' Robert Fik 1-1
60' Robert Fik 1-2

F.C. Lienden - Be Quick 1887 2-1
25' Jeroen van der Kerkhof 1-0 (penalty)
40' Rudmer Wiersma 1-1
90' Jesse Pastoors 2-1

12. Wieger van der Ven (Be Quick 1887)

Quick '20 - Germania 2-2
12' Jordi Kamphuis 1-0
22' Jordi Kamphuis 2-0
28' Michiel Mollink 2-1
31' Patrick van Leeuwe 2-2

De Bataven - Babberich 2-1
20' Abdel Haouli 0-1
28' Rein Meekels 1-1
31' Twan Derksen 2-1

70. Abdulai Rogers (Babberich/2x geel), 75. Sander Kuiperij (Babberich)

Achilles '29 - HSC '21 3-1
15' Gradus Hempenius 1-0
45' Tim Verhoeven 2-0
52' Maarten Smulders 2-1
70' Luuk d'Hooghe 3-1

Bijzonderheid Wedstrijd lag bijna een kwartier stil, vanwege een blessure van de grensrechter.

De Stand

Pos. Team Wedstrijden PuntenDoelsaldo
1. WKE173338-15
2. Quick '20163131-20
3. FC Lienden173036-23
4. Achilles'29183029-21
5. HSC'21182937-25
6. De Treffers172720-17
7. Be Quick 1887172422-20
8. Sneek Wit Zwart172220-22
9. WSV161823-31
10. sc Joure161820-30
11. Alcides171820-39
12. De Bataven181518-29
13. Germania161313-25
14. Babberich161222-32