Van der Zande is er klaar voor

Sally (Tessa)
Komend weekend rijdt het Formule 3 Euroseries-circus op het Engelse Brands Hatch. Dan wordt het zeer korte 'Indy-circuit' gebruikt, waardoor de gereden tijden erg dicht bij elkaar zullen liggen. Renger van der Zande kan niet wachten om te rijden.

De Nederlander verwacht een erg spannend weekend: "Engelse circuits zijn altijd bijzonder. Brands Hatch is echt zo'n typisch Engelse baan met korte grasstrookjes en muren die niet ver van de baan staan. Het ademt aan alle kanten sfeer. Het Indy-circuit heeft maar een paar bochten en is eigenlijk gewoon één sector. Omdat het zo kort is, wordt de kwalificatie ontzettend belangrijk. Letterlijk elke duizendste van een seconde telt. Dat kon je vorig jaar wel zien, toen een tiende van een seconde tijdwinst gelijk zes plaatsen opleverde."

Van der Zande gaat enthousiast verder: "We hebben na een paar weken pauze de batterijen weer opgeladen en we gaan er weer vol tegenaan. Ik kan niet wachten om weer flink te gaan knallen!"