Uitslagen dag 5 - ochtend
Vanwege het grote programma op de Olympische Spelen zul je op FOK!sport een paar keer per dag een overzicht vinden van alle belangrijke gebeurtenissen. Hieronder vind je de uitslagen van dag 5 tot nu toe. |
Basketbal vrouwen
Groep A
Wit-Rusland - Rusland 65-71
Groep B
Spanje - Tsjechië 74-55
Gewichtheffen, heren
Tot 62 kg
Heren -69 kg:
1. Liao Hui, Chi 158/190 348 kg
2. Vencelas Dabaya, Fra 151/187 338 kg
3. Tigr.Martirosyan, Arm 153/185 338 kg
4. Yordanis Borrero, Cub 148/180 328 kg
5. Toeran Mirsajev, Aze 146/181 327 kg
Handbal, dames
Groep A
Roemenië - Frankrijk 34-26
Groep B
Rusland - Brazilië 28-19
Hockey, heren
Groep A
China - Zuid-Korea 2-5
Groep B
Zuid-Afrika - Australië 0-10
Honkbal
Nederland - Taiwan 0-5
Judo, heren
Tot 90 kg
Sergei Aschwanden (Zwi) - Mark Huizinga (Ned) ippon
Judo, dames
Tot 70 kg
Edith Bosch (Ned) - Ronda Rousey (VS) golden score (ippon)
Softbal
China - Venezuela 7-1
Verenigde Staten - Australië 3-9
Tafeltennis
Landenwedstrijd, dames
Nederland - Nigeria 3-0
Singapore - Verenigde Staten 3-0
Tennis, heren
Dubbelspel eerste ronde (belangrijkste partijen)
Bryan/Bryan (VS,1) - Knowles/Mullings (Bah) 6-2, 6-1
Damm/Vizner (Tsj) - Djokovic/Zimonjic (Ser,2) 3-6, 6-0, 6-2
Federer/Wawrinka (Zwi,4) - Bolelli/Seppi (Ita) 7-5, 6-1
Almagro/Ferrer (Spa,5) - Anderson/Coetzee (ZAf) 3-6, 6-3, 6-4
Andrejev/Davydenko (Rus,8) - Blake/Querrey (VS) 6-3, 6-4
Tennis, dames
Enkelspel tweede ronde (belangrijkste partijen)
Lucie Safarova (Tsj) - Marija Korittseva (Oek) 2-6, 6-1, 7-5
Sybille Bammer (Oos) - Patty Schnyder (Zwi,13) 6-4, 6-4
Vera Zvonareva (Rus,9) - Shahar Peer (Isr) 6-3, 7-5
Jelena Dementieva (Rus,5) - Sofia Arvidsson (Zwe) 6-3, 6-4
Victoria Azarenka (WRu,12) - Casey Dellacqua (Aus) 6-2, 6-2
Kaia Kanepi (Est) - Virginie Razzano (Fra) 6-4, 7-5
Li Na (Chi) - Ayumi Morita (Jap) 6-2, 7-5
Jelena Jankovic (Ser,2) - Alona Bondarenko (Oek) 7-5, 6-1
Dubbelspel eerste ronde (belangrijkste partijen)
Chan/Chuang (Tai,3) - Cornet/Razzano (Fra) 7-6, 6-7, 7-5
Davenport/Huber (VS,5) - Jans/Rosolska (Pol) 6-2, 6-1
Bondarenko/Bondarenko (Oek,6) - Domachowska/Radwanska (Pol) 6-3, 6-2
Vesnina/Zvonareva (Rus,7) - Llagostera/Martinez (Spa) 2-6, 6-1, 6-3
Yan/Zheng (Chi,8) - Hantuchova/Husarova (Slw) 6-1, 7-6
Volleybal, dames
Groep A
Venezuela - Verenigde Staten 1-3 (17-25, 25-20, 14-25, 18-25)
Groep B
Italië - Algerije 3-0 (25-7, 25-20, 25-12)
Rusland - Kazachstan 3-0 (25-19, 25-18, 25-11)
Servië - Brazilië 0-3 (15-25, 13-25, 23-25)
Beachvolleybal, heren
Groep E (belangrijkste partijen)
Laciga/Schnider (Zwi,19/24) - Klemperer/Koreng (Dui,7/9) 21-15, 21-15
Nummerdor/Schuil (Ned) (5) - Kjemperud/Skarlund (Noo,13/18) 13-21, 21-15, 15-9
Groep F (belangrijkste partijen)
Gibb/Rosenthal (VS,7/9) - Boersma/Ronnes (Ned) (13/18) 21-16, 21-15
Brink/Dieckmann (Dui,6) - Asahi/Shiratori (Jap,19/24) 21-18, 21-18
Gibb/Rosenthal (VS,7/9) - Brink/Dieckmann (Dui,6) 21-15, 21-13
Asahi/Shiratori (Jap,19/24) -Boersma/Ronnes (Ned) (13/18) 21-15, 23-25, 15-11
Wielrennen, heren
Weg, tijdrit (47 km)
1. Fabian Cancellara (Zwi) 1.02.11
2. Gustav Larsson (Zwe) 1.02.44
3. Levi Leipheimer (VS) 1.03.21
4. Alberto Contador (Spa) 1.03.29
5. Cadel Evans (Aus) 1.03.34
Wielrennen, heren
Weg, tijdrit (23,8 km)
1. Kristin Armstrong (VS) 34.51
2. Emma Pooley (GB) 35.16
3. Karin Thürig (Zwi) 35.50
4. Jeannie Longo-Ciprelli (Fra) 35.52
5. Christine Thorburn (VS) 35.54
Worstelen, heren
Grieks-Romeins tot 66 kg, halve finales
Kanatbek Begalijev (Kyr) - Nikolai Gergov (Bul) 3-1
Steve Guenot (Fra) - Darchan Bajachmetov (Kaz) 3-1
Grieks-Romeins, tot 74 kg, halve finales
Chang Youngxiang (Chi) - Aleh Michalovitsj (WRu) 3-1
Manuchar Kvirkvelia (Geo) - Peter Bacsi (Hon) 5-0
Zeilen
Finn
Stand na 7 van 10 races,na aftrek
1. Ben Ainslie (GB) 19 pnt
2. Zach Railey (VS) 25 "
3. Guillaume Florent (Fra) 30 "
4. Daniel Bigmark (Zwe) 39 "
5. Gasper Vincec (Slo) 42 "
14. Pieter-Jan Postma (Ned) 77 "
Beste tien naar medaillerace
RS: X, heren
Stand na 4 van de 10 races
1. Shahar Zubari (Isr) 8 pnt
2. Chan King Yin (HKo) 16 "
3. Tom Ashley (NZe) 19 "
4. Julien Bontemps (Fra) 23 "
5. Nick Dempsey (GB) 25 "
22. Casper Bouman (Ned) 90 "
Beste tien naar medaillerace
470, heren
Stand na 6 van 10 races,na aftrek
1. Wilmot/Page (Aus) 17 pnt
2. Charbonnier/Bausset (Fra) 24 "
3. Rogers/Glanfield (GB) 25 "
4. Zandona/Trani (Ita) 30 "
5. Marinho/Nuñes (Por) 34 "
8. Coster/Coster )Ned) 48 "
Beste tien naar medaillerace
49-er
Stand na 9 van 15 races,na aftrek
1. Outteridge/Austin (Aus) 29 pnt
2. Warrer/Ibsen (Den) 30 "
3. Sibello/Sibello (Ita) 40 "
4. Peckolt/Peckolt (Dui) 46 "
Beste tien naar medaillerace
Laser
Stand na 2 van de 10 races
Stand na 3 van de 10 races:
1. Diego Romero (Ita) 14 pnt
2. Gustavo Lima (Por) 16 "
3. Julio Alsogaray (Arg) 23 "
4. Igor Lisovenko (Rus) 29 "
5. Rasmus Mygren (Zwe) 31 "
36. Rutger van Schaardenburg (Ned) 95 "
Beste tien naar medaillerace
Yngling, dames
Stand na 7 van 10 races,na aftrek:
1. Groot-Brittannië 17 pnt
2. Mulder/Bes/Witteveen (Ned) 22 "
3. Verenigde Staten 33 "
4. Griekenland 39 "
5. Rusland 40 "
Beste tien naar medaillerace
470, dames
Stand na 6 van 10 races,na aftrek
1. De Koning/Berkhout (Ned) 13 pnt
2. Rechichi/Parkinson (Aus) 13 "
3. Via Dufresne/Tutzo (Spa) 27 "
4. Kornecki/Bouskila (Isr) 32 "
5. Conti/Micol (Ita) 33 "
6. Vogl/Flatscher (Oos) 37 "
Beste tien naar medaillerace
RS dames
Stand na 4 van de 10 races
1. Yin Jian (Chi) 6 pnt
2. Marina Alabau (Spa) 15 "
3. Jessica Crisp (Aus) 17 "
4. Alessandra Sensini (Ita) 18 "
5. Bryony Shaw (GB) 24 "
6. Barbara Kendall (NZe) 35 "
Beste tien naar medaillerace
Laser Radial, dames
Stand na 3 van de 10 races
1. Anna Tunnicliffe (VS) 15 pnt
2. Mateja Petronijevic (Kro) 22 "
3. Gintare Volungeviciute,Lit 24 "
4. Sarah Blanck (Aus) 24 "
5. Penny Clark (GB) 25 "
6. Evi van Acker (Bel) 27 "
Beste tien naar medaillerace
Zwemmen, heren
200 meter vlinderslag
1. Michael Phelps (VS) 1.52,03 WR
2. László Cseh (Hon) 1.52,70
3. Takeshi Matsuda (Jap) 1.52,97
4 x 200 meter vrije slag
1. Verenigde Staten 6.58,56 WR
2. Rusland 7.03,70
3. Australië 7.04,98
Zwemmen, dames
200 meter vrije slag
1. Feder.Pellegrini (Ita) 1.54,82 WR
2. Sara Isakovic (Slo) 1.54,97
3. Pang Jiaying (Chi) 1.55,05
200 meter wisselslag
1. Stephanie Rice (Aus) 2.08,45 WR
2. Kirsty Coventry (Zim) 2.08,59
3. Natalie Coughlin (VS) 2.10,34
Schoonspringen
3-meterplank heren, synchroon
1. Wan/Qin (Chi) 469,08
2. Sajoetin/Koenakov (Rus) 421,98
3. Kvasha/Prigorov (Oek) 415,05