Uitslagen dag 4 - middag
Vanwege het grote programma op de Olympische Spelen zul je op FOK!sport een paar keer per dag een overzicht vinden van alle belangrijke gebeurtenissen. Hieronder vind je de uitslagen van dag 4 vanaf een uur of elf Nederlandse tijd tot nu. |
Badminton, heren
Enkelspel,achtste finales
Bao Chunlai (Chi/3) - Przem. Wacha (Pol) 21-11 19-21 21-13
Basketbal, heren
Groep B
China - Spanje 75-85 nv
Gewichtheffen, vrouwen
Tot 63 kg
1. Pak Hyin-Suk (NKo) 241 kg
2. Irina Nekrassova (Kaz) 240 kg
3. Lu Ying-Chi (Tai) 231 kg
4. Christine Girard (Can) 228 kg
5. Nguyen Thi-Thiet (Vie) 225 kg
Hockey, dames
Groep A
China - Zuid-Afrika 3-0
Groep B
Verenigde Staten - Japan 1-1
Judo, heren
klasse tot 81 kg
1. Ole Bischof (Dui)
2. Kim Jae-Bum (ZKo)
3. Tiago Camilo (Bra), Roman Gontjoek (Oek)
Judo, vrouwen
klasse tot 63 kg
1. Ayumi Tanimoto (Jpn)
2. Lucie Decosse (Fra)
3. Elisabeth Willeboordse, Won Ok-im (NKo) -
Kanovaren, slalom heren
K1 eindstand
1. Alexander Grimm (Dui)
2. Fabien Lefevre (Fra)
3. Benjamin Boukpeti (Tog)
9. Robert Bouten
C1 eindstand
1. Michael Martikan (Slw)
2. David Florence (Eng)
3. Robin Bell (Aus)
Roeien, heren
Holland acht, herkansing
2. Van Andel/ Blink/Klaassen/ Klem/ Kuiper Siegelaar/ Simon/ Steenman/ Wiersum *
* naar halve finales (zondag)
Softbal
Nederland - China 2-10
Tennis enkelspel, heren
Tweede ronde (belangrijkste partijen)
Lu Yen-Hsun (Tai) - Agustin Valleri (Arg) 6-4 6-4
Jurgen Melzer (Oos) - Stanislaw Wawrinka (Zwi/9) 6-4 6-0
Dubbelspel eerste ronde (Belangrijkste partijen)
Bryan/Bryan (USA/1) - Knowles/Mullings (Bah) 6-2 6-1
Federer/Wawrinka (Zwi/4) - Bolelli/Seppi (Ita) 7-5 6-1
Almagro/Ferrer (Spa/5) - Anderson/Coetzee (ZAf) 3-6 6-3 6-4
Volleybal, heren
Groep B
Servie - Brazilie 1-3 ( 27-25 20-25 17-25 21-25)
Waterpolo, heren
Groep B
Duitsland - China 6-5 (0-2 5-2 0-0 1-1)
Worstelen, heren
Grieks-Romeins tot 55 kg, halve finales
1. Nazir Mankijev (Rus)
2. Rovsjan Bajramov (Aze)
3. Park Eun-chul (ZKo) Roman Amojan (Arm)
Grieks-Romeins, tot 60 kg, halve finales:
1.Islambek-Beka Albijev (Rus)
2.Vitaly Rahimov (Aze)
3. Noerbakit Tengizbajev (Kaz), Roeslan Toemenbajev (Kir)