IDL: uitslagen tweede ronde
Afgelopen zaterdag is in Nijmegen de Topic International Darts League begonnen. De beste darters van de wereld spelen de eerste twee rondes in groepen en daarna wordt er volgens het knock-out systeem. Hieronder uitslagen en het resterende programma voor de tweede ronde. |
Uitslagen poule A
Naam | Naam | Uitslag |
Gary Anderson | Wayne Mardle | 6-3 |
Roland Scholten | Mervyn King | 6-5 |
Gary Anderson | Roland Scholten | 6-2 |
Wayne Mardle | Mervyn King | 6-5 |
Gary Anderson | Mervyn King | 6-1 |
Roland Scholten | Wayne Mardle | 2-6 |
Eindstand poule A
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | Gary Anderson | 3 | 18-6 |
2 | Wayne Mardle | 2 | 15-13 |
3 | Roland Scholten | 1 | 10-17 |
4 | Mervyn King | 0 | 11-18 |
Uitslagen poule B
Naam | Naam | Uitslag |
Simon Whitlock | Gary Robson | 3-6 |
Peter Manley | John Part | 6-4 |
Peter Manley | Simon Whitlock | 3-6 |
John Part | Gary Robson | 6-4 |
Peter Manley | Gary Robson | 4-6 |
Simon Whitlock | John Part | 6-5 |
Eindstand poule B
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | Gary Robson | 2 | 16-13 |
2 | Simon Whitlock | 2 | 15-14 |
3 | John Part | 1 | 15-16 |
4 | Peter Manley | 1 | 15-16 |
Uitslagen poule C
Naam | Naam | Uitslag |
Tony Eccles | Andy Hamilton | 6-3 |
Terry Jenkins | Michael van Gerwen | 4-6 |
Tony Eccles | Terry Jenkins | 6-4 |
Andy Hamilton | Michael van Gerwen | 0-6 |
Tony Eccles | Michael van Gerwen | 5-6 |
Terry Jenkins | Andy Hamilton | 4-6 |
Eindstand poule C
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | Michael van Gerwen | 3 | 18-9 |
2 | Tony Eccles | 2 | 17-13 |
3 | Andy Hamilton | 1 | 9-16 |
4 | Terry Jenkins | 0 | 12-18 |
Uitslagen poule D
Naam | Naam | Uitslag |
Martin Atkins | Ross Montgomery | 6-3 |
Raymond van Barneveld | Scott Waites | 6-2 |
Scott Waites | Ross Montgomery | 6-3 |
Raymond van Barneveld | Martin Atkins | 6-1 |
Raymond van Barneveld | Ross Montgomery | 6-2 |
Martin Atkins | Scott Waites | 3-6 |
Eindstand poule D
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | Raymond van Barneveld | 3 | 18-5 |
2 | Scott Waites | 2 | 14-12 |
3 | Martin Atkins | 1 | 10-15 |
4 | Ross Montgomery | 0 | 8-18 |
Uitslagen poule E
Naam | Naam | Uitslag |
Adrian Lewis | Barrie Bates | 6-5 |
Martin Adams | Mario Robbe | 6-5 |
Mario Robbe | Barrie Bates | 4-6 |
Martin Adams | Adrian Lewis | 2-6 |
Tussenstand poule E
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | Adrian Lewis | 2 | 12-7 |
2 | Barrie Bates | 1 | 11-10 |
3 | Martin Adams | 1 | 8-11 |
4 | Mario Robbe | 0 | 9-12 |
Uitslagen poule F
Naam | Naam | Uitslag |
Colin Lloyd | Tony O' Shea | 6-4 |
Co Stompe | Mark Dudbridge | 2-6 |
Tony O' Shea | Mark Dudbridge | 6-4 |
Colin Lloyd | Co Stompe | 6-5 |
Tussenstand poule F
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | Colin Lloyd | 2 | 12-9 |
2 | Mark Dudbridge | 1 | 10-8 |
3 | Tony O' Shea | 1 | 10-10 |
4 | Co Stompe | 0 | 7-12 |
Uitslagen poule G
Naam | Naam | Uitslag |
Darryl Fitton | James Wade | 5-6 |
Dennis Priestley | Jelle Klaasen | 4-6 |
James Wade | Jelle Klaasen | 6-3 |
Darryl Fitton | Dennis Priestley | 6-1 |
Tussenstand poule G
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | James Wade | 2 | 12-8 |
2 | Darryl Fitton | 1 | 11-7 |
3 | Jelle Klaasen | 1 | 9-10 |
4 | Dennis Priestley | 0 | 5-12 |
Uitslagen poule H
Naam | Naam | Uitslag |
Phil Taylor | Mark Webster | 4-6 |
Niels de Ruiter | Ronnie Baxter | 1-6 |
Phil Taylor | Niels de Ruiter | 6-3 |
Mark Webster | Ronnie Baxter | 6-3 |
Tussenstand poule H
# | Naam | Punten | Legsaldo |
1 | Mark Webster | 2 | 12-7 |
2 | Ronnie Baxter | 1 | 9-7 |
3 | Phil Taylor | 1 | 10-9 |
4 | Niels de Ruiter | 0 | 4-12 |
Programma Maandagavond
Poule: | Naam | Naam |
Poule E | Martin Adams | Barrie Bates |
Poule E | Adrian Lewis | Mario Robbe |
Poule F | Colin Lloyd | Mark Dudbridge |
Poule F | Co Stompe | Tony O' Shea |
Poule G | Darryl Fitton | Jelle Klaasen |
Poule G | Dennis Priestley | James Wade |
Poule H | Phil Taylor | Ronnie Baxter |
Poule H | Niels de Ruiter | Mark Webster |