NBA: Uitslag All-Star game
| Zondag werd de All-Star wedstrijd gespeeld. De twaalf beste spelers uit het westen tegen de twaalf beste spelers uit het oosten. Het jaarlijkse evenement, waarin het show-aspect vaak belangrijker is dan de wedstrijd zelf, werd gewonnen door de All-Stars uit het oosten. Eindstand 122-120. |
Onder toeziend oog van celebrities als Jay-Z, Nelly, Beyonce, P. Diddy en zelfs George Bush sr. liep het westen al snel uit naar een ruime voorsprong. In de eerste helft lag de nadruk meer op het entertainen van het publiek dan op het winnen van de wedstrijd. Spectaculaire dunks, alley-oops: het publiek werd prima vermaakt. Na de rust, waarin diverse artiesten optraden, werd het weer een serieuze aangelegenheid. Het oosten, dat tegen een achterstand van 21 punten aankeek, maakte onder leiding van LeBron James in de tweede helft een comeback waarin de achterstand werd goed gemaakt.
James, nog maar 21 jaar maar al goed voor 29 punten, werd uitgeroepen tot Most Valuable Player van de wedstrijd. Hij is daarmee de jongste speler ooit die deze prijs kreeg. Charles Barkley, voormalig NBA-ster en tegenwoordig televisie-commentator, was volgens James medeverantwoordelijk voor de comeback: "Ik denk dat Charles Barkley ons motiveerde, hij zei tijdens de rust dat de wedstrijd al beslist was." Aldus 'King James'. De reguliere NBA-competitie wordt dinsdag hervat.