Cañizares vraagt Barça op aarde terug te keren
| De Doelman van Valencia, Santiago Cañizares, heeft zijn bewondering voor het spel van Barcelona openbaar gemaakt. De doelman van Valencia is wel van mening dat Barcelona niet moet doen alsof niemand in de Primera Division Barcelona kan kloppen. |
"Wij hopen erop dat Barça terugkeert op aarde en dat het eens een wedstrijdje gelijkspeelt of verliest. Want op de manier waarop het nu gaat, zijn alle pogingen van de rest van de wereld nutteloos" vertelt Cañizares in Sport.
"Het zou mooi zijn als Barcelona het met de geweldige selectie die het heeft de rest een beetje gemakkelijker zou maken. Maar als het weigert ook maar één duel te verliezen, dan moeten wij ons maar rijk rekenen als we de tweede plaats kunnen bemachtigen."
De laatste vijftien wedstrijden die Barcelona speelde werd er niet een met verlies afsloten. Elf wedstrijden waren in de Spaanse competitie. In de Primera Division Op dit moment bedraagt de voorsprong van Barcelona vier punten op de nummer twee Osasuna en zelfs tien punten op de nummer drie Valencia.