Toyota en RBR klagen over Michelin

Wouter (ziggyziggyziggy)
Zowel Toyota F1 als Red Bull Racing klagen over de prestaties van Michelin tijdens de Grand Prix van Brazilië, afgelopen weekend. De bandenfabrikant zou het verkeerde rubber hebben meegenomen naar Interlagos.

Bij Toyota lijkt Ralf Schumacher het voornaamste slachtoffer van een fout van Michelin. Bij de kwalificatie zou de bandenleverancier per ongeluk een set oude banden hebben gemonteerd. Hierdoor kon de Duitser zich niet beter kwalificeren dan elfde.

David Coulthard klaagde dat Michelin een complete serie foute banden had verstrekt. Na de kwalificatie wilde hij terug naar de banden uit de vrije training, maar daarvoor had hij toestemming nodig van Michelin om een straf te voorkomen. Michelin gaf die toestemming niet.