Coulthard krijgt waarschuwing
| David Coulthard heeft een officiële waarschuwing gekregen van de stewards op de Hungaroring. Hij zou de inlap van zijn kwalificatie te langzaam hebben gereden. |
Coulthard reed zijn inlap, de ronde na de vliegende kwalificatieronde, te langzaam, waardoor Ralf Schumacher, die bezig was een tijd neer te zetten, te dichtbij kwam. Volgens de stewards had Coulthard sneller naar de pits moeten rijden, om te voorkomen dat hij Schumacher zou ophouden.
Hoewel er dit seizoen al meerdere coureurs zijn geweest die zich hebben laten inhalen door de volgende rijder op de baan, waren de officials toch van mening dat Coutlhard de afstand tot Schumacher te klein had laten worden. De waarschuwing heeft geen consequenties voor Coulthard's verdere raceweekend.